iPhone X w abonamencie Play, T-Mobile i Orange – Porównanie ofert

Na premierę nowe iPhone’a czekało mnóstwo fanów firmy Apple, która na przestrzeni lat stała się już legendą i zebrała rzeszę klientów na całym świecie. Premiera smartfona iPhone X odbyła się we wrześniu 2018 roku. Co jest niezwykłego w smartfonie iPhone X? Przede wszystkim wysoka jakość, innowacyjny system iOS, którego kolejna wersja jest o niebo lepsza on poprzedniej. Nie ma co też ukrywać, że smartfony od Apple, to symbol statusu.

Telefon iPhone X wyróżnia się spośród poprzednich modeli tym, że posiada…

Więcej

6 miesięcy internetu za darmo w Plusie

Plus wprowadził promocję na internet domowy i mobilny. Podpisując umowę na internet w Plusie otrzymamy dostęp do usługi za darmo przez 6 miesięcy. Do wyboru mamy router stacjonarny, laptopa lub router mobilny.


Display/3/DATA-750-100

Internet domowy w Plusie

Koszt abonamentu w Plusie to 68 zł/miesięcznie. W tej cenie zawarty jest już abonament oraz opłata za sprzęt. Abonament wynosi 50 zł a koszt użytkowania routera to 18 zł…

Więcej

Play z największą ilością klientów w Polsce

Nowy prezes Play, Jean Marc Harion pochwalił się planami do końca roku, w którym według prognoz powstać ma 6750 stacji bazowych. Play tym samym zamierza uruchomić aż 7000 stacji bazowych.

Wyniki operatora Play w I półroczu 2018 roku są bardzo dobre. Obecnie operator obsługuje aż 15 milionów klientów z czego 9,7 miliona to klienci kontraktowi.

Zysk netto rok do roku wzrósł o 513% i wynosi: 353 mln w I półroczu 2018.

Co miało wpływ na tak dobre wyniki Play?

Play zachęcił wiele…

Więcej

“Wakacje z Orange” – Czy warto wziąć udział w konkursie?

Dla użytkowników oferty na kartę w Orange operator przygotował konkurs, gdzie do wygrania jest voucher, który należy wykorzystać na travelplanet.pl. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie zdecydujemy się na wakacje marzeń, wówczas otrzymamy aż 30 tys zł.

Zasada konkursu “Wakacje z Orange” jest banalnie prosta. Wystarczy wejść na stronę konkursową wakacjezorange.pl. Następnie do zaakceptowania mamy regulamin (zachęcamy do przeczytania). Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. W tym kroku musimy także opisać nasz sposób na wakacje marzeń z Orange. Opis…

Więcej

Honor Play od 30 sierpnia w Polsce

Zyskujące na popularności telefony marki Honor już niebawem zagoszczą w naszym kraju. Nowy telefon Honor Play ukazał się światu w czerwcu. To co zaciekawiło potencjalnych użytkowników to niska cena smartfonu i jego duże możliwości. Koszt telefonu to niecałe 1500 zł. Klienci, którzy zakupią telefon wcześniej otrzymają mały prezent, mianowicie opaskę Honor Band B3 o wartości 199 zł. Jest to mały smartwatch dla osób chcących monitorować swoją aktywność fizyczną.

Czy Honor Play zasługuje na uwagę? Jego parametry stanowią niezaprzeczalny atut….

Więcej

Tańsze Samsungi w ofercie Plusha

Sieć komórkowa Plush postanowiła zachęcić nowych potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty poprzez obniżenie rat za telefony Samsung. Dokładnie chodzi o modele Galaxy J5 oraz model J3.

Promocja sieci Plush dostępna jest w ofercie abonamentowej, którego koszt miesięczny wynosi 25 zł.

Jakie zatem koszty miesięczne poniesiemy gdy zdecydujemy się na ofertę promocyjną?

W przypadku Samsunga Galaxy J3 abonament z telefonem wyniesie 51 zł, zaś gdy będziemy woleli wziąć Samsunga Galaxy J5 zapłacimy miesięcznie 58 zł.

Samsung Galaxy J5 to telefon uniwersalny. Cechuje…

Więcej

Aktualna lista stacji bazowych Play. Nowe miejscowości

Dobra wiadomość dla osób, które miały problemy z zasięgiem Play w swoich miejscowościach. Marcin Gruszka (rzecznik prasowy Play) na firmowym blogu ogłosił, że w zasięgu sieci pojawiły się nowe miejscowości. Teraz 4G LTE dostępne jest w aż 2084 miastach a 4G LTE ULTRA 1610 miastach.

Podajemy listę nowych miejscowości z własnym zasięgiem sieci Play:

4G LTE

miejscowość województwo
Połajewo  Wielkopolskie
Laskowice  Kujawsko-Pomorskie
Łowicz Wałecki  Zachodniopomorskie
 Filipów Pierwszy Podlaskie
Cewków Podkarpackie
Stany Podkarpackie
Dziemiany Pomorskie
 Zębowice Opolskie

Więcej

Operatorzy komórkowi potwierdzają olbrzymią liczbę zadłużonych Klientów

Jak podaje BIG InfoMonitor, zadłużenie Polaków wobec telekomów wynosi obecnie 750 ml złotych. Oznacza to, że osób nie płacących regularnie rachunków za usługi sieci jest blisko 305,5 tysiąca. Choć najwyższych kwot można doszukać się przeważnie na Śląsku, rekordzista mieszka w Warszawie i jest winny operatorom prawie 210 tys. złotych!!!

Prezes BIG InfoMonitor otwarcie mówi, że nie wszyscy zdają sobie sprawę, iż nawet 200 zł zadłużenia i przekroczony termin 30 dni od dnia płatności wystarczy, aby zostać wpisanym do ogólnopolskiego rejestru…

Więcej

Nowa aplikacja od T-mobile i otwarte testy użytkowników

Kilka dni temu sieć T-mobile udostępniła swoim odbiorcom najnowszą wersję beta swojej aplikacji Mój T-mobile. Przede wszystkim, zaprasza do niej odbiorców usług abonamentowych, którzy na co dzień korzystają z popularnego Androida.

Pierwsze, zamknięte testy aplikacji odbyły się już kilka miesięcy temu na wybranej grupie odbiorców. Tym razem marka poszła o krok dalej, i po dużym sukcesie zdecydowała się umieścić aplikację w sklepie z aplikacjami. Próby na nowym oprogramowaniu mają potrwać jeszcze kilka dni, bowiem firma planuje uruchomienie Mój T-mobile w…

Więcej

Jambox przejęty przez Vectrę!

Firma SGT sprzedała sieci Vectra aż 66,5% udziałów w spółce, dzięki czemu ta stała się jej głównym właścicielem. Jak podkreślają specjaliści obu marek, taka współpraca kapitałowa może realnie przenieść się na korzyści i szybszy rozwój obu spółek. Tomasz Żurański, prezes spółki Vectra zaznacza, że inwestycja tego rodzaju stanowi kontynuację polityki w segmencie b2b, co wpływa na zwiększenie wzrostu poszczególnych firm. To, co najistotniejsze jednak to fakt, iż dzięki tej inwestycji grupa Vectra poszerzy również kompetencje o segment nazywany IPTV.

Katowicka…

Więcej