T-Mobile

T-mobile opinie klientów

Poniżej znajdziecie opinie użytkowników T-Mobile. Opinie na temat sieci T-Mobile są bardzo podzielone. Klienci często nie są zadowoleni z obsługi i infolinii. Narzekają także na dziwne zapiski w umowach, o których nie są w klarowny sposób informowani przed podpisaniem umowy.

Jeśli jesteś obecnym lub byłym klientem T-Mobile, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii i oceny za pomocą naszego systemu.

Skorzystaj z oferty

T-mobile opinie użytkowików
1
Opinie o ofercie
0.9
Jakość obsługi
1.2
Cena
1.1
Zasięg sieci
Opinii (144 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

T-Mobile to jeden z najpopularniejszych operatorów sieci komórkowej na świecie. Jego właścicielem jest Telekom Deutschland , działający nie tylko w Europie, ale i Stanach Zjednoczonych. Obecnie spółka ma blisko 129 milionów abonamentów, przez co plasuje się na siódmym miejscu w rankingu największych dostawców usług telefonii komórkowej. Współcześnie T-Mobile działa również w Wielkiej Brytanii, stanowiąc połączoną z Orange spółkę.

W Polsce T-Mobile pojawił się na skutek rebrandingu popularnej Ery, działającej od 1996 roku. w zeszłym roku liczba krajowych klientów wynosiła ponad 15 milionów, co czyniło go jedną z czterech największych marek w Polsce. Obecna nazwa operatora obowiązuje od czerwca 2011 roku.

T-Mobile oferuje całą paletę usług, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Wśród nich znajdują się propozycje abonamentu z telefonem i bez rozwiązania nazywane mixem (stanowiące połączenie abonamentu i typowych kart prepaidowych), koncepcję na kartę oraz abonamenty dla firm.

T-Mobile abonament z telefonem lub bez

Oferta tego rodzaju bazuje na wielu propozycjach, w zróżnicowanych cenach. Najniższy abonament z nowoczesnym telefonem, dostępny jest już za 49,95 zł przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. w zależności od potrzeb operator oferuje wyższy opłaty miesięczne, zwiększające limit Internetu oraz pozwalające na wybór jeszcze lepszego telefonu. Obecnie, wśród propozycji znajdują się wysokiej jakości, flagowe smartfony popularnych marek jak Samsung, LG czy Huawei.

Osoby zainteresowane samą usługą – bez telefonu, mogą wybierać spośród dziewięciu, odmiennych abonamentów, rozpoczynających się już od 29,95 zł miesięcznie. Wśród najdroższych opcji, operator przewiduje darmowe usługi umożliwiające korzystanie z serwisów społecznościowych bez pobierania transferu danych komórkowych, czy też nielimitowanych transmisji video (promocja obowiązująca do odwołania).

Sprawdź ofertę T-mobile na abonament

Mix w T-mobile z telefonem bądź bez

Oferta Mixa od T-Mobile także dzieli się na tą z telefonem i bez. Każdy użytkownik może więc dokonać wyboru spośród kilkunastu form, których miesięczne koszty rozpoczynają się od 30 zł. Rozwiązania tego rodzaju są połączeniem klasycznego abonamentu, z tym że zamiast umowy odbiorca deklaruje minimalną liczbę doładowań.

Pomysł doskonały dla dzieci czy osób starszych. Najniższa oferta z telefonem obejmuje bowiem 200 darmowych minut do wszystkich sieci oraz smsy za 0 zł, w comiesięcznym rozliczeniu. Z kolei mix bez telefonu, proponuje jeszcze niższą opcję, wymagającą jedno doładowanie za minimum 20 zł na każde trzydzieści dni.

Sprawdź ofertę T-mobile MIX

T-Mobile Oferta dla firm

Cztery, zróżnicowane pod względem kosztów i wielkości abonamenty dla firm – zarówno z urządzeniem, jak i bez. Rozwiązania rozpoczynające się od 40 zł miesięcznie, zawierające w sobie dodatkowe karty SIM do telefonu i routera. Oferta dla firm to propozycja elastyczna, zawierająca darmowe rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, smsy i mmsy oraz dostęp do Internetu. Jego wysokość zależna jest od opłaty abonamentowej. T-Mobile stawia więc mocno na przedsiębiorstwa, dopasowując dostępne opcje do wymagających oczekiwań.

T-Mobile i propozycja na kartę

Oferta na kartę to kilka możliwych opcji, dostosowanych do każdej kieszeni. Startery w cenach od 2 do 100 zł z rozbudowanymi usługami, zawierającymi rozmowy, smsy, mmsy oraz Internet. Konta ważne przez rok z dodatkowymi rozwiązaniami w postaci pakietów ekstra. Koszty poza pakietami, oscylujące w granicach 0,29 gr za minutę oraz 0,14 gr za sms.

Sprawdź ofertę T-mobile na kartę

Pakiety internetowe T-Mobile

T-Mobile wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i przygotował dla nich różne pakiety internetowe, dzięki czemu klienci mogą wybrać tą opcję, która spełnia ich indywidualne oczekiwania.

Pakiety internetowe w T-mobile

T-Mobile kontakt i obsługa klienta

Infolinia T-Mobile

Kontakt w sprawie abonamentu w T-mobile
602 900 000

Kontakt w sprawie oferty na kartę w T-mobile
602 960 200

Infolinia dla Klientów T-mobile
602 900

Infolinia dla Klientów biznesowych
604 604 604

T-mobile dane firmy

Nazwa operatora T-Mobile Polska S.A.
Adres ul. Marynarska 12,
02-674 Warszawa
NIP 526-10-40-567
REGON 011417295
Telefon (22) 413 60 00
Adres e-mail media@t-mobile.pl
Godziny pracy Codziennie w godzinach 7:00 – 23:00