Obecnie w niemal każdym pakiecie oferowanym na polskim rynku nielimitowane rozmowy i SMSy są już standardem. Teraz gra toczy się o ilość internetu, cenę i usługi dodatkowe. Wśród propozycji, które są dostępne na szczególną uwagę zasługuje oferta Plush Duet.

Plush Duet opinie Klientów

5
Opinie o ofercie
4
Jakość obsługi
5
Cena
5
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Plush Duet z umową na 2 lata lub na czas nieokreślony

Oferta Plush Duet występuje w dwóch wariantach – pierwszy to umowa dwuletnia, a drugi to umowa na czas nieokreślony. Co poza formą umowy różni te dwie opcje?

Plush Duet z umową na 24 miesiące

To idealny wybór dla osób, które przenoszą numer do Plusha od innego operatora. Jeśli do końca umowy u obecnego usługodawcy zostały Ci trzy miesiące, to nie musisz już czekać. Przy transferze numeru Plush Duet oferuje pierwsze trzy miesiące za 0 zł.

W ramach pakietu dostępne są nielimitowane rozmowy na krajowe sieci komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 15 GB internetu. Dodatkowo tylko w tym wariancie możliwe jest dobranie telefonu. Operator proponuje kilkadziesiąt modeli najpopularniejszych marek z opłatą w systemie mieszanym tj. połączenie opłaty jednorazowej i formy ratalnej. Raty można wybrać dwu lub trzyletnie.

Plush Duet umowa na czas nieokreślony

Ta forma to wyjście naprzeciw niepisanej reguły, że abonament zawsze musi być na minimum dwa lata. Obecnie bardzo ciężko znaleźć ofertę, która nie wiąże klienta z firmą na długi czas. W tym wariancie umowę można wypowiedzieć w każdym momencie – należy zaznaczyć, że wypowiedzenie jest jednomiesięczne. Sam pakiet również posiada nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci komórkowych. Inaczej z kolei wygląda kwestia internetu. W tym pakiecie zaczynamy z 10 GB internetu, jednak ilość ta zwiększa się wraz ze stażem w firmie. Działa to tak, że do bazowego pakietu wraz z osiągnięciem kolejnych „stażowych” progów dodawane są kolejne gigabajty. Prezentuje się to następująco

  • po 3 miesiącach + 2 GB
  • po 6 miesiącach + kolejne 2 GB
  • po 12 miesiącach + kolejne 2 GB
  • po 24 miesiącach + kolejne 4 GB. Daje to łącznie paczkę 20 GB po dwóch latach współpracy.

Warto nadmienić, że w tym wariancie nie ma możliwości dobrania sprzętu.

Plush Duet i usługi dodatkowe

Oprócz rozmów i wiadomości pakiet zawiera również inne przydatne usługi. Główną z nich jest roaming, który w przypadku połączeń i SMSów jest nielimitowany. Jeśli jednak chodzi o internet to dostępne jest ponad 3 GB internetu w roamingu UE. Pamiętajmy jednak, że korzystanie danych z roamingu pomniejsza bazowy pakiet. Drugą ważną usługą jest Pakiet Video, który przez pierwsze 3 miesiące zapewnia nielimitowaną transmisję danych w ramach serwisu YouTube i TikTok. W kolejnych miesiącach pakiet ten dodaje 10GB do wykorzystania na transfer w tych właśnie serwisach. Ponadto dzięki opcji Pakiet Social free aplikacje społecznościowe (Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp) nie pobierają danych.

Plush Duet Cena

Pakiet Plush duet najbardziej opłaca się przy dwóch lub większej ilości numerów. Posiadając dwa numery jednostkowa opłata za każdy z nich to zaledwie 20 zł – jest to zdecydowanie jeden z najtańszych abonamentów na rynku. Trzeba pamiętać, że ta cena zawiera wliczony rabat za fakturę elektroniczną (10 zł) oraz rabat za łączenie numerów (5zł).