T-mobile Oferta bez limitów rozmowy, smsy i video

Plany taryfowe, dostępne w ofercie na kartę stanowią pomysł dla ludzi chcących swobodnie korzystać ze swojej sieci, bez konieczności wiązania wielomiesięcznymi umowami. Starter dostępny za 5 zł, pozwala na wybór jednej z trzech opcji. Hit od TMobile, za 5 zł co pięć dni to rozwiązanie, bazujące na braku limitów na wszystkie połączenia komórkowe i stacjonarne oraz smsy i mmsy całkowicie za darmo.

Dodatkowo, propozycja obejmuje 1 GB internetu i kilkanaście serwisów video dostępnych bez pobierania transmisji danych. z kolei, pakiet za 30 zł miesięcznie to bogatsza wersja, pozwalająca na wykorzystanie 10GB internetu oraz dostęp do większej liczby serwisów, wśród których znajdują się YouTube, ShowMax, VOD czy Netflix. Pomysł ten stanowi dedykację dla osób, uwielbiających oglądać filmy czy seriale na urządzeniach mobilnych.

Trzecim pakietem jest opcja, dostępna za 25 zł miesięcznie, która oferuje te same rozwiązania, co wspomniana powyżej, jednak bez darmowych mmsów i dostępu do video. Rozwiązania od T-Mobile na kartę, choć wydają się mocno młodzieżowe, dają wiele możliwości także dorosłym użytkownikom.