Virgin mobile

Virgin Mobile opinie

Dużym plusem Virgin Mobile są przejrzyste warunki umowy oraz dobry zasięg. Przeczytaj opinie o Virgin Mobile.

Skorzystaj z oferty

Opinie użytkowników o Virgin Mobile
2.2
Opinie o ofercie
2.1
Jakość obsługi
3
Cena
2.1
Zasięg sieci
Opinii (25 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Virgin Mobile – Jaka to sieć?

Virgin Mobile jest bardzo znaną siecią komórkową za granicą. W Polsce sieć ta działa od 2012 roku i z powodzeniem zdobywa coraz większą ilość Klientów. Virgin Mobile współpracuje z T-Mobile oraz siecią Play na zasadzie korzystania z ich infrastruktury. Podobnie jak w przypadku sieci nju mobile, Virgin Mobile opiera swój model biznes wyłącznie na zasadzie świadczenia usług pre paid. Firma założona została przez światowej sławy business mana – Richarda Bransona, który prócz stworzenia sieci komórkowej posiada także bardzo dużą ilość dochodowych biznesów, będąc tym samym mentorem biznesowym i osobą wspierającą start-upy.

Virgin Mobile abonament bez telefonu

Virgin Mobile Oferta Plan 1 i Plan 1- 24 miesiące

Propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć możliwość wykonywania rozmów i wysyłania smsów do wszystkich sieci – bez ograniczeń. Pomysł uwzględniający tanie stawki za rozmowy na stacjonarne oraz mmsy. Plan 1 to koncepcja z umową bezterminową, która może być rozwiązania w dowolnie wybranym momencie. W nim użytkownik zyskuje od 3 GB w górę ( po trzech miesiącach wartość transferu wzrasta o 1 GB). Z kolei plan taryfowy podpisywany na 24 miesiące, daje poza brakiem limitów i smsów, także duży transfer internetowy, wynoszący 9 GB. Ponadto, każdy klient może aktywować wybrane rozwiązania cykliczne bądź pakiety jednorazowe, pozwalające na dodatkowe usługi w korzystnych cenach. Koszt miesięczny abonamentu to 19 zł. Tym samym Virgin jest najtańszym abonamentem w naszym rankingu. Virgin Mobile proponuje nowoczesną ofertę, dla nowoczesnych ludzi.

Virgin Mobile Oferta Plan 2 i Plan 2 – 24 miesiące

Dla miłośników internetu doskonałą opcją jest wybór Planu taryfowego 2 od Virgin Mobile. W zależności od potrzeb użytkownik może zdecydować się na umowę bezterminową (z możliwością wypowiedzenia jej w dowolnym momencie z okresem wypowiedzenia 30 dni), bądź umową trwającą 24 miesiące. W pierwszym przypadku poza nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich dostępny jest pakiet 8GB, a w drugiej sytuacji 20 GB.

Oferta kosztuje 29 zł miesięcznie, pod warunkiem deklaracji e-faktury i zgody na kontakty marketingowe. W sytuacji podpisania umowy na czas określony Virgin Mobile udostępnia szereg dodatkowych pakietów, zwiększających możliwości abonenta. To opcja wygodna, elastyczna i dostosowana do indywidualnych oczekiwań.

Virgin Mobile Oferta Plan 3 i Plan 3 – 24 miesiące

Najdroższa opcja abonamentowa, dostępna w Virgin Mobile. Za 39 zł miesięcznie, klient ma możliwość dokonania wyboru pomiędzy identycznymi planami, różniącymi się czasem trwania umowy. W przypadku zawarcia jej na czas nieokreślony zaletą jest możliwość odejścia od umowy w dowolnie wybranym momencie, jak i uzyskanie nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci, oraz pakietu internetowego w wysokości 15 GB. Z kolei, umowa na czas określony daje sposobność korzystania z 30 GB pakietu transmisji danych oraz doboru licznych usług dodatkowych i pakietów jednorazowych, zwiększających możliwości surfowania w sieci, czy korzystania z połączeń w ramach roamingu UE.

Virgin Mobile na kartę

Oferta #ChcęWszystko od Virgin Mobile

Rozwiązanie zarówno dla oszczędnych, jak i tych, którzy nie chcą wiązać się umową abonamentową. Virgin Mobile, w ramach planu taryfowego #ChcęWszystko proponuje niskie stawki za połączenia na telefony komórkowe (0,29 gr) oraz smsy do wszystkich sieci (0,09 gr). Każdorazowe doładowanie za kwotę minimalną 5 złotych przedłuża ważność konta na kolejny rok, co jest konkurencją dla innych sieci i ich ofert na kartę. Dodatkowo istnieje możliwość doboru różnorodnych pakietów cyklicznych i jednorazowych, które pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie ze wszystkich usług Virgin Mobile.

Aktualna promocja pozwala na wybór złotego numeru za 0 zł oraz otrzymania 10 GB internetu na trzydzieści dni, za doładowanie w kwocie minimalnej 25 zł.

Oferta #PełenLuz

PełenLuz stanowi ofertę dla ludzi młodych, chcących posiadać telefon na kartę, a jednocześnie korzystać z wielu dostępnych opcji. Plan taryfowy udostępnia bowiem nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz 100 minut darmowych na telefony komórkowe i stacjonarne. Dodatkowo użytkownik Virgin Mobile otrzymuje 5 GB internetu, w tym darmowy transfer na portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter. Opcja dostępna za 19 zł miesięcznie jest dedykowana miłośnikom surfowania w sieci oraz wszystkich ludziom oszczędnym, dla których liczy się pozostawanie w kontakcie ze światem. Obecnie operator proponuje szereg dodatkowych, atrakcyjnych promocji zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Co ważniejsze, każde doładowanie, nawet za 5 zł przedłuża ważność konta o rok.

Oferta #GigaDaje od Virgin Mobile

25 zł – tyle wystarczy, aby zdecydować się na plan taryfowy #GigaDaje w Virgin Mobile. To rozwiązanie skupiające się głównie na pakiecie internetowym, wynoszącym 15 GB co miesiąc, oraz nielimitowanych połączeniach na stacjonarne i komórkowe, oraz SMS-y do wszystkich sieci. Virgin Mobile udostępnia klientom także całą gamę innych, atrakcyjnych pakietów jednorazowych i cyklicznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może dowolnie wybierać i modyfikować swoje usługi na karcie. Pomysł dedykowany wszystkich miłośnikom korzystania z takich aplikacji jak Gadu-gadu, Facebook, Messenger czy Twitter, dostających możliwość użytkowania ich za darmo. Każde, nawet najmniejsze doładowanie wydłuża ważność konta w Virgin Mobile przez rok.

Oferta #Freemium od Virgin Mobile

Pakiet #Freemium jest dodatkiem do innych rozwiązań, samoodnawialnym i dostępnym za 0 zł. Obejmuje 30 darmowych minut na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, 30 darmowych smsów oraz 300 MB internetu. Jest ciekawą koncepcją dla stałych klientów, którzy chcą korzystać z usług, bez żadnych opłat.

Warunkiem korzystania z pakietu Freemium jest posiadanie pakietu #ChcęWszystko oraz wyrażenie zgody marketingowej. Posiadanie tej opcji nie ogranicza wyboru innych, dodatkowych pakietów cyklicznych i jednorazowych, uatrakcyjniających całą ofertę. Wybór doskonały dla wymagających, którym zależy na jeszcze większym wachlarzu usług, proponowanych przez sieć.