Virgin mobileVirgin Mobile – Jaka to sieć?

Virgin Mobile jest bardzo znaną siecią komórkową za granicą. W Polsce sieć ta działa od 2012 roku i z powodzeniem zdobywa co raz większą ilość Klientów. Virgin Mobile współpracuje z T-Mobile oraz siecią Play na zasadzie korzystania z ich infrastruktury. Podobnie jak w przypadku sieci nju mobile, Virgin Mobile opiera swój model biznes wyłącznie na zasadzie świadczenia usług pre paid. Firma założona została przez światowej sławy business mana – Richarda Bransona, który prócz stworzenia sieci komórkowej posiada także bardzo dużą ilość dochodowych biznesów, będąc tym samym mentorem biznesowym i osobą wspierającą start-upy.

Virgin Mobile oferta abonamentowa bez telefonu

Oferta Plan 1 i Plan 1- 24 miesiące

Propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć możliwość wykonywania rozmów i wysyłania smsów do wszystkich sieci – bez ograniczeń. Pomysł uwzględniający tanie stawki za rozmowy na stacjonarne oraz mmsy. Plan 1 to koncepcja z umową bezterminową, która może być rozwiązania w dowolnie wybranym momencie. W nim użytkownik zyskuje od 3 GB w górę ( po trzech miesiącach wartość transferu wzrasta o 1 GB). Z kolei plan taryfowy podpisywany na 24 miesiące, daje poza brakiem limitów i smsów, także duży transfer internetowy, wynoszący 9 GB. Ponadto, każdy klient może aktywować wybrane rozwiązania cykliczne bądź pakiety jednorazowe, pozwalające na dodatkowe usługi w korzystnych cenach. Koszt miesięczny abonamentu to 19 zł. Virgin Mobile proponuje nowoczesną ofertę dla nowoczesnych ludzi.

Oferta Plan 2 i Plan 2 – 24 miesiące

Dla miłośników internetu doskonałą opcją jest wybór Planu taryfowego 2 od Virgin Mobile. W zależności od potrzeb, użytkownik może zdecydować się na umowę bezterminową (z możliwością wypowiedzenia jej w dowolnym momencie z okresem wypowiedzenia 30 dni) bądź umową trwającą 24 miesiące. W pierwszym przypadku poza nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich dostępny jest pakiet 8GB, a w drugiej sytuacji 20 GB.

Oferta kosztuje 29 zł miesięcznie, pod warunkiem deklaracji efaktury i zgody na kontakty marketingowe. W sytuacji podpisania umowy na czas określony, Virgin Mobile udostępnia szereg dodatkowych pakietów, zwiększających możliwości abonenta. To opcja wygodna, elastyczna i dostosowana do indywidualnych oczekiwań.

Oferta Plan 3 i Plan 3 – 24 miesiące

Najdroższa opcja abonamentowa, dostępna w Virgin Mobile. Za 39 zł miesięcznie, klient ma możliwość dokonania wyboru pomiędzy identycznymi planami, różniącymi się czasem trwania umowy. W przypadku zawarcia jej na czas nieokreślony, zaletą jest możliwość odejścia od umowy w dowolnie wybranym momencie, jak i uzyskanie nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci, oraz pakietu internetowego w wysokości 15 GB. Z kolei, umowa na czas określony daje sposobność korzystania z 30GB pakietu transmisji danych oraz doboru licznych usług dodatkowych i pakietów jednorazowych, zwiększających możliwości surfowania w sieci, czy korzystania z połączeń w ramach roamingu UE.

Virgin Mobile na kartę

Oferta #ChcęWszystko od Virgin Mobile

Rozwiązanie zarówno dla oszczędnych, jak i tych, którzy nie chcą wiązać się umową abonamentową. Virgin Mobile, w ramach planu taryfowego #ChcęWszystko proponuje niskie stawki za połączenia na telefony komórkowe (0,29 gr) oraz smsy do wszystkich sieci (0,09 gr). Każdorazowe doładowanie za kwotę minimalną 5 złotych, przedłuża ważność konta na kolejny rok, co jest konkurencją dla innych sieci i ich ofert na kartę. Dodatkowo, istnieje możliwość doboru różnorodnych pakietów cyklicznych i jednorazowych, które pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie ze wszystkich usług Virgin Mobile.

Aktualna promocja pozwala na wybór złotego numeru za 0 zł oraz otrzymania 10 GB internetu na trzydzieści dni, za doładowanie w kwocie minimalnej 25 zł.

Oferta #PełenLuz

PełenLuz stanowi ofertę dla ludzi młodych, chcących posiadać telefon na kartę, a jednocześnie korzystać z wielu dostępnych opcji. Plan taryfowy udostępnia bowiem nielimitowane smsy do wszystkich sieci oraz 100 minut darmowych na telefony komórkowe i stacjonarne. Dodatkowo użytkownik Virgin Mobile otrzymuje 5GB internetu, w tym darmowy transfer na portale społecznościowe takie jak Facebbok czy Twitter. Opcja dostępna za 19 zł miesięcznie, jest dedykowana miłośnikom surfowania w sieci oraz wszystkich ludziom oszczędnym, dla których liczy się pozostawanie w kontakcie ze światem. Obecnie operator proponuje szereg dodatkowych, atrakcyjnych promocji zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Co ważniejsze, każde doładowanie, nawet za 5 zł przedłuża ważność konta o rok.

Oferta #GigaDaje od Virgin Mobile

25 zł – tyle wystarczy, aby zdecydować się na plan taryfowy #GigaDaje w Virgin Mobile. To rozwiązanie skupiające się głównie na pakiecie internetowym, wynoszącym 15 GB co miesiąc, oraz nielimitowanych połączeniach na stacjonarne i komórkowe oraz smsy do wszystkich sieci. Virgin Mobile udostępnia klientom także cała gamę innych, atrakcyjnych pakietów jednorazowych i cyklicznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik może dowolnie wybierać i modyfikować swoje usługi na karcie. Pomysł dedykowany wszystkich miłośnikom korzystania z takich aplikacji jak Gadu-gadu, Facebook, Messenger czy Twitter, dostających możliwość użytkowania ich za darmo. Każde, nawet najmniejsze doładowanie wydłuża ważność konta w Virgin Mobile przez rok.

Oferta #Freemium od Virgin Mobile

Pakiet #Freemium jest dodatkiem do innych rozwiązań, samoodnawialnym i dostępnym za 0 zł. Obejmuje 30 darmowych minut na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, 30 darmowych smsów oraz 300 MB internetu. Jest ciekawą koncepcją dla stałych klientów, którzy chcą korzystać z usług, bez żadnych opłat.

Warunkiem korzystania z pakietu Freemium jest posiadanie pakietu #ChcęWszystko oraz wyrażenie zgody marketingowej. Posiadanie tej opcji nie ogranicza wyboru innych, dodatkowych pakietów cyklicznych i jednorazowych, uatrakcyjniających całą ofertę. Wybór doskonały dla wymagających, którym zależy na jeszcze większym wachlarzu usług, proponowanych przez sieć.

Virgin Mobile opinie

Dużym plusem Virgin Mobile są przejrzyste warunki umowy oraz dobry zasięg. Przeczytaj opinie o Virgin Mobile.

Opinie użytkowników o Virgin Mobile
2.9
Oferta
2.9
Jakość obsługi
2.9
Cena
1.9
Zasięg sieci
Opinii (5 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię