W naszym październikowym zestawieniu, najlepszą ofertą okazała się ta od Mobile Vikings. Tuż za nią mamy Orange 10 GB oraz standardowo – Plush 10 GB. Zapraszam do lektury.

We wrześniu prym wiedzie oferta od a2mobile gdzie za niecałe 20 zł mamy darmowe rozmowy, sms’y i 5 GB internetu. Na kolejnym miejscu na podium znalazło się Orange, gdzie za niewiele większą opłatę otrzymamy już 25 GB. Sprawdź wrześniowy ranking ofert na kartę.

W sierpniu to Mobile Vikings zabłysnął swoją ofertą na kartę Viking 25 No Limit. Opłata wynosi jedynie 25 zł. Orange 25 to również doskonała propozycja dla zwolenników systemów pre-paid. Zapraszamy do przeczytania całego rankingu!

W lipcowym rankingu sieci zwycięża wciąż jeszcze mało znany a2mobile ze swoją ofertą pre-paid. Koszt to jedynie 19,90 zł. Kolejną doskonałą propozycją jest oferta od Orange za 25 zł z 10GB internetu. Sprawdź kolejnych zwycięzców i wybierz z nami najlepszą ofertę.

Hitem czerwca jest oferta od Mobile Vikings. Ich 15 GB internetu za 25 złotych nie ma sobie równych. Dodatkowo za darmo możesz korzystać z Facebooka. A2mobile także ma bardzo atrakcyjną ofertę. Sprawdź czym jest Pakiet Suty i podejmij decyzję.

Jeśli cenisz sobie wolność i nie lubisz być zobowiązany długotrwałą umową to oferty na kartę są dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Niskie opłaty są główną zaletą ofert na kartę. Możesz także stworzyć polecenie comiesięcznej zapłaty dzięki czemu będziesz musiał pamiętać o doładowaniu konta i zachowasz ciągłość usługi.

Jakie są zalety ofert na kartę?

Główną i przez większość Klientów wymienianą zaletą jest oczywiście brak konieczności wiązania się umową z danym operatorem komórkowym. Tym samym nie musimy obawiać się, że będziemy zmuszeni do opłacania comiesięcznych faktur w przypadku gdy pogorszy się nam sytuacja finansowa. Operatorzy mają bardzo zróżnicowane oferty, mamy bowiem możliwość korzystania z karty w sposób nieograniczony poprzez nielimitowane rozmowy oraz sms-y do wszystkich sieci a często także do telefonów stacjonarnych. W pakietach, których ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych mamy także dużą ilość gigabajtów, których przeciętny użytkownik internetu w telefonie nie jest w stanie wykorzystać.

Kontrolowanie wydatków cenione jest przede wszystkim przez rodziców, którzy chcą mieć kontakt ze swoją pociechą bez obaw o wysokie rachunki. Rodzice często oddają dzieciom swoje stare telefony, dlatego też brak możliwości “wzięcia” telefonu, tak jak ma to miejsce w ofertach na abonament, nie jest dużym problemem.

 

Play na kartę

T-Mobile na kartę

Orange na kartę

Najlepsze oferty na kartę w czerwcu

Twoja ocena