Klienci mają tutaj do wyboru cztery pakiety, które różnią się, liczbą dostępnych kanałów, a także cenami.

Cyfrowy Polsat telewizja satelitarna opinie Klientów

3
Opinie o ofercie
1.9
Jakość obsługi
2.5
Cena
4.1
Zasięg sieci
Opinii (4 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Polsat Box Pakiet Rodzinny i Cinemax

Najtańsza, podstawowa opcja oferowana przez Cyfrowy Polsat to pakiety Rodzinny HD i Cinemax HD, w sumie 83 kanały, w cenie zaledwie 20 zł miesięcznie. Dodatkowo, w promocji, nowi abonenci otrzymują również pierwsze 3 miesiące za 0 zł oraz w tym samym okresie prezent w postaci dodatkowych 30 kanałów.

Skorzystaj z oferty

Pakiet Eleven Sport HD za 30 zł

Wyższy pakiet Polsat Box, dostępny w cenie 30 zł. miesięcznie, obejmuje dodatkowo pakiet Eleven Sport HD, zawiera razem 86 kanałów, dostępne są w nim także te same promocje, czyli 3 pierwsze miesiące za 0 złotych oraz darmowy, 3-miesięczny pakiet 30 kanałów w prezencie.

Polsat Box Pakiet Max

O wiele więcej oferuje natomiast pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. W sumie jest to aż 159 kanałów, w cenie miesięcznego abonamentu za 60 zł. Przez pierwsze 3 miesiące oferta ta kosztuje 0 złotych, a jako dodatkowy prezent abonenci otrzymują, również na 3 miesiące, pakiet VOD, dzięki któremu mogą bezpłatnie oglądać filmy z 4 kanałów HD z hitami kinowymi.

Skorzystaj z oferty

Polsat Box Pakiet Premium Max

Ostatni z oferowanych przez Polsat Box pakietów to Premium Max, zawierający w sumie aż 165 kanałów. W stosunku do poprzedniego jest on wzbogacony o Eleven Sport HD oraz niezwykle popularne HBO oraz serwis HBO Go. Opłata miesięczna w tym przypadku wynosi 100 zł, z zachowaniem promocji 3 miesiące za 0 zł, klienci otrzymują także pakiet VOD za darmo, również na 3 miesiące.

Skorzystaj z oferty

Wszystkie powyższe pakiety Polsat Box dostępne są wraz z umową na 24 miesiące. Dodatkowo, fani polskiego futbolu mogą wzbogacić dwa najwyższe pakiety o kanał Ekstraklasa, za jedyne 20 zł miesięcznie.