Fakt Mobile

FAKTmobile opinie klientów o sieci komórkowej

FAKTmobile to jeden z wirtualnych operatorów, który na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Jego premiera miała bowiem miejsce w 2015 roku. Jak sama nazwa wskazuje, pomysłodawcą był popularny w kraju tabloid FAKT, korzystający z infrastruktury sieci PLAY. Pierwsze startery wyszły na rynek jako dodatek do gazety – kolejne można już nabyć w kioskach ruchu (marki RUCH i Kolporter), jak i na Poczcie Polskiej. Obecnie użytkownicy mają możliwość zakupu doładowań do swoich prepaidów poprzez stronę internetową wspomnianego wyżej PLAYa. Należy przyznać, iż FAKTmobile nie jest popularnym rozwiązaniem, choć jego oferta wydaje się ciekawsza niż niektórych, większych sieci.

Pakiet FAKTmobile

Podstawowy starter, którego wartość oscyluje w granicach od 4 do 29 zł. Za zakupioną kwotę, odbiorca ma możliwość wykonywania połączeń głosowych do wszystkich sieci w cenie 0,15gr/min oraz wysyłania wiadomości tekstowych w tej samej cenie. Mocno konkurencyjne stawki powodują, iż rozwiązanie tego rodzaju wybierane jest głównie przez osoby młodsze, najczęściej czytające tabloid FAKT. Pomysł korzystny i ekonomiczny dla wszystkich. Aktualna promocja dla przenoszących numer oferuje pakiet złotówek (500zł) do wykorzystania na rozmowy i smsy oraz 50 GB internetu.

Pakiet Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne

Rozwiązanie ekonomiczne za 19 zł miesięcznie. w pakiecie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich operatorów sieci komórkowych (bądź przy wyborze drugiej opcji również połączenia na telefony stacjonarne) oraz niskie stawki za smsy, mmsy i transfer danych internetowych. Pomysł idealny dla osób potrzebujących pozostawać w kontakcie ze wszystkimi bliskimi, które zdecydowanie stawiają na komunikację werbalną. Ponadto odbiorca ma możliwość dokupienia innych, wybranych usług i korzystania z nich równolegle do własnego pakietu.

Pakiet Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, 100 smsów i 1 GB internetu

19,95 zł – tyle wystarczy, aby w sieci FAKTmobile uzyskać wygodny pakiet, ukierunkowany głównie na rozmowy głosowe, ale dający także inne możliwości. Rozwiązanie, poza brakiem limitów na połączenia głosowe na wszystkie komórki oferuje 100 darmowych smsów oraz 1 GB internetu, w zupełności wystarczający aby pozostać w kontakcie ze światem. Poza pakietem, odbiorca może zdecydować się na inne koncepcje, zarówno w rozwiązaniach cyklicznych, jak i jednorazowych.

Pakiet 100, 300 i 500.

Trzy rozwiązania, dedykowane osobom konkretnym, niepotrzebującym nielimitowanych pakietów. Pomysł oparty na 100 darmowych minutach do wszystkich, takiej samej ilości wiadomości tekstowych oraz 100 MB internetu. Pozostałe opcje bazują na tych samych zasadach, zwiększonych na 300 i 500 minut. Pakiety wygodne, przejrzyste dedykowane użytkownikom, którzy przez telefon załatwiają tylko najpilniejsze sprawy.

Aby przenieść numer do Fakt Mobile należy udać się do najbliższego salonu Play. W salonie otrzymasz dokładne informacje co należy zrobić.

Weź ze sobą dowód osobisty oraz numer telefonu, z którego dotychczas korzystałeś.