Pakiety internetowe T-mobile

Coraz częściej zawierając umowę z operatorem sieci komórkowej, zwracamy uwagę nie tylko na koszt połączeń i wiadomości tekstowych, ale także dostępnego w ramach wybranej taryfy pakietu internetowego. Odgrywa on bardzo ważną rolę w życiu przeciętnego człowieka, ze względu na to, że na co dzień korzystamy z portali społecznościowych, jak i kontaktujemy się z rodziną i znajomymi za pomocą komunikatorów internetowych. Jakie pakietu transferu danych ma do zaoferowania swoim klientom T-mobile w ofercie na kartę?

Internet w telefonie- usługa dostępna dla wszystkich użytkowników

Operator sieci komórkowej T-mobile zadbał o to, aby z pakietu internetowego w przystępnej cenie mogli korzystać klienci wybierający zarówno abonament T-Mobile, MIX, jak i ofertę na kartę T-Mobile. Pakiet transmisji danych musi być wcześniej aktywowany przez użytkownika. Warto zwrócić uwagę na to, że żeby usługa została włączona, klient musi posiadać odpowiednią ilość ważnych środków na swoim koncie. Każdy zakupiony pakiet internetowy jest ważny przez okres 30 dni od chwili aktywacji.

Który pakiet internetowy wybrać?

Najmniejsze pakiety danych internetowych są przeznaczone dla tych osób, które sporadycznie korzystają z Internetu w telefonie. Natomiast te większe spełnią oczekiwania tych osób, które poza aktywnością w sieci oglądają filmy video, słuchają muzyki czy lubią grać w różne gry na swoim smartfonie.

Jak aktywować pakiet internetowy w T-mobile na kartę?

Usługę tę można włączyć na trzy różne sposoby:

  • Wysyłając wiadomość tekstową pod wskazany numer telefonu
  • Używając kodu ekspresowego i zatwierdzając go wykonaniem połączenia
  • Online ma stronie nakarte.t-mobile.pl

Uwaga!! Ilość pakietu danych różni się w zależności od posiadanej oferty.
Usługa zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu zamówienia.