Red Bull MobileMarka Red Bull Mobile należąca do Play zapewnia usługi prepaid i pakiety subskrypcyjne. Ta ostatnia umożliwia zarówno korzystanie tylko z kart SIM, jak i zakup nowych smartfonów w ramach umowy. Czy warto rozważyć abonament Red Bull?

Abonament Red Bull Mobile opinie Klientów

0
Opinie o ofercie
0
Jakość obsługi
0
Cena
0
Zasięg sieci
Opinii (0 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Od 2011 roku Red Bull Mobile działa na polskim rynku i od samego początku korzysta z infrastruktury komórkowej sieci Play. Operator wirtualny jest jedną z najbardziej znanych marek na polskim rynku w tym segmencie, ponadto działa również w Austrii i Belgii.

Red Bull Mobile – abonament bez telefonu

W swojej ofercie Red Bull Mobile oferuje zarówno umowę abonamentową bez telefonu, jak i opcję zakupu nowego smartfona. W pierwszej kategorii tańsza opcja to 29 PLN miesięcznie. W zamian użytkownicy mogą bezpłatnie wybierać numery telefonów komórkowych i stacjonarnych, a także nieograniczoną liczbę wiadomości SMS i MMS. Ponadto można użyć 10 GB danych internetowych. Ważne jest, aby niewykorzystane gigabajty w danym okresie rozliczeniowym mogły automatycznie zwiększyć pulę w przyszłym miesiącu. W tej opcji subskrypcji użytkownik podpisał umowę na czas nieokreślony z operatorem, co oznacza, że może rozwiązać umowę w dowolnym momencie w 30-dniowym okresie wypowiedzenia bez żadnych kar umownych.

Druga opcja w tym wariancie wykorzystuje tylko kartę SIM, podobnie jak pierwsza opcja umożliwia bezpłatne wybieranie wszystkich numerów i zapewnia nieograniczoną obsługę SMS / MMS. Dostępnych jest 15 GB danych internetowych miesięcznie i możesz przenieść niewykorzystane paczki na kolejne miesiące. W takim przypadku użytkownicy muszą płacić 39 PLN miesięcznie, a użytkownicy muszą podpisać 24-miesięczną umowę z siecią.

Red Bull Mobile – abonament z telefonem

W swojej ofercie Red Bull Mobile ma również umowę abonamentową Według operatora oprócz usług mobilnych użytkownicy mogą również kupować nowe smartfony po preferencyjnych cenach. Wszystkie pakiety oprogramowania oferowane w tym segmencie rynku mają kilka wspólnych funkcji, takich jak nieograniczone połączenia i bezpłatna obsługa SMS / MMS. W pierwszych sześciu miesiącach 24-miesięcznej umowy abonenci mogą również korzystać z platformy muzycznej Tidal, ale należy zachować ostrożność, ponieważ połączenie ze stroną internetową i powiązanymi mediami strumieniowymi oznacza pobieranie danych z nagrodzonego pakietu internetowego.

Sposób subskrybowania telefonu będzie się różnić w zależności od wielkości miesięcznych ograniczeń Internetu – miesięczna opłata 49 PLN miesięcznie wynosi 10 GB, a abonament 69–15 GB miesięcznej opłaty, aw zamian za 89 PLN możemy uzyskać 25 GB miesięcznie Pakiet Jeśli jest to najdroższy pakiet, cena wynosi 199 PLN, a Internet nie jest ograniczony.

Kluczowym czynnikiem różnicy między abonamentami oferowanymi przez telefony komórkowe jest cena początkowa, którą musisz zapłacić za wybrany smartfon. Spójrzmy na wygląd jednego z przykładów LG V30. Minimalna cena zamówienia to 49 PLN, a za ten smartfon zapłacimy 1376 PLN. Jeśli miesięczna opłata abonamentowa wynosi 69 PLN, opłata początkowa LG V30 wynosi 1256 PLN, a opłata abonamentowa od 89 PLN do 756 PLN. Z kolei wybierając najdroższą subskrypcję w wysokości 199 PLN, użytkownicy muszą zapłacić tylko 6 PLN za dany smartfon. Dedykowane marki smartfonów dedykowane Red Bull Mobile to HTC Wildfire S, LG Swift Black (wersja biała) i Red Bull Mobile One (ZTE Blade 2). Są to telefony z Androidem od średniego do wysokiego ze specjalnymi znakami, można również uzyskać dostęp do aplikacji Red Bull i tak dalej.

Ponadto klienci RBM będą mogli kupować specjalne akcesoria. Przede wszystkim uważam, że jednym z najciekawszych produktów jest kamera wysokiej rozdzielczości, którą można zainstalować na kaskach, deskorolkach, rowerach itp., A także wjechać do Polski, a tylko ci klienci mogą odwiedzić stronę m.redbullmobile.pl, gdzie mogą znaleźć Wiele interesujących materiałów i informacji związanych z Red Bull World.

Warto zwracać uwagę na szczegóły

Wielu z was pewnie zastanawia się nad tym czy warto skorzystać z oferty Red Bull Mobile? Wielu innych konkurentów nie znalazło opcji przeniesienia ograniczeń dotyczących nieużywanych danych na następny miesiąc, co może być korzystne dla użytkownika tej oferty. Jednak w przypadku Red Bulla musisz pamiętać o dodatkowych opłatach, które mogą nas zaskoczyć. Jak można się dowiedzieć od operatora, podpisując większość umów abonamentowych (z wyjątkiem opcji przedłużenia umowy), musisz uiścić opłatę aktywacyjną w wysokości 49 PLN.

Ponadto podana przez operatora cena zamówienia automatycznie obejmuje rabat na faktury elektroniczne, szybką płatność i pozwolenie na marketing (łącznie 10 PLN) Wyobraźmy sobie sytuację, w której użytkownik decyduje się na najtańszą subskrypcję bez korzystania z telefonu i rezygnuje z faktur elektronicznych i licencji marketingowych. Miesiąc później stwierdził, że propozycja go rozczarowała Wylogowano z subskrypcji. Potem okazało się, że wraz z opłatą startową, którą zapłacił za usługę Red Bull Mobile, nie było to 29 PLN, ale całe 88 PLN.