Zastanawiasz się nad wyborem oferty telewizji satelitarnej? A może właśnie dobiega końca Twoja umowa z obecnym dostawcą telewizji? W obu tych przypadkach na pewno oczekujesz konkurencyjnej oferty, która spełni Twoje oczekiwania.

35 zł
Opłata miesięczna
70
Ilość kanałów
HD za 2 zł/mies.
Dekoder
Canal+ online
Dodatkowo
12 miesięcy
Umowa
W ramach oferty otrzymujesz dostęp do Canal+ Online
Najtańsza oferta telewizji satelitarnej na rynku
Bardzo dobra obsługa klienta
Brak wad
89,99 zł
Opłata miesięczna
173
Ilość kanałów
UPC TV 4K BOX
Dekoder
500 Mb/s
Internet
12 miesięcy
Umowa
Dostęp do platformy Viaplay w ramach abonamentu
Wysoka jakość internetu
Dekoder 4K
Brak wad
30 zł
Opłata miesięczna
72
Ilość kanałów
EVOBOX HD
Dekoder
Nagrywarka nPVR Start
Dodatkowo
24 miesięcy
Umowa
Dostęp do kanałów z pakietu L i Pakietami Premium przez 1 miesiąc gratis
Wysoka jakość obsługi w Cyfrowym Polsacie
Atrakcyjna cena
Umowa na 24 miesiące

Jeśli potrzebujesz zaawansowanej porównywarki ofert telewizji satelitarnej, przejdź na stronę Submatiq – Porównanie ofert telewizji satelitarnej. Za pomocą dostępnych tam filtrów, możesz wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Polscy dostawcy telewizji cyfrowej, kuszą licznymi promocjami i dodatkami, jednak które z nich będą dla nas odpowiednie? Aby dobrze wybrać ofertę telewizji dla siebie, warto zadać sobie na kilka pytań, których odpowiedzi podpowiedzą nam, czego tak właściwie potrzebujemy.

1. Canal+ Platforma

Osoby, które nie lubią wiązać się długą umową, operator m.in. przygotował korzystne oferty na kartę. I tak już od kwoty 19,90 zł możemy skorzystać z telewizji na kartę Start +; gdzie istotne jest posiadanie własnego dekodera. W tej cenie otrzymujemy dostęp do 84 kanałów, w tym aż do 30 kanałów w jakości HD. Jest to pakiet, który można uznać za dość uniwersalny tematycznie, gdyż gwarantuje nam on 3 kanały dziecięce, a także 2 sportowe i 7 kanałów filmowych. W tej opcji przewidziana jest również dodatkowa promocja w postaci pierwszych 3 miesięcy bez opłat.

Dla klientów, którzy mają większe wymagania, platforma przygotowała opcję 120 kanałów w tym 8 przeznaczonych dla najmłodszych i 7 sportowych. Po 3 – miesięcznym okresie promocyjnym regularna cena pakietu to 39,90 zł miesięcznie.

Platforma Canal+ telewizja cyfrowa wysokich lotów

Jednym z najwyższych pakietów Platformy Canal+ jest pakiet Superpremium+ 4K z Netflix. Zapłacimy za niego 182,99 zł miesięcznie. Dostępny jest on w obniżonej cenie 139,99 zł miesięcznie przez okres 4 miesięcy. Pakiet ten jest, jednym z najbardziej rozbudowanych opcji, jakie znajdziemy u polskich dostawców telewizji cyfrowej. Zapewnia on nam dostęp pełnej oferty podstawowej, a także do HBO i HBO Go, do 11 kanałów z platformy Canal +, a także do 7 kanałów autorskich Canal +. Co istotne w tym pakiecie otrzymujemy dostęp do platformy Netflix przez 12 miesięcy za darmo, co dla licznych fanów filmów i seriali jest sporym rarytasem. W tej opcji otrzymujemy w dzierżawie dekoder pozwalający odtwarzać obraz w jakości 4K.

Osoby, niebędące fanami Netflix, mogą zaoszczędzić, wykupując podobny pakiet w cenie 139,99 zł miesięcznie o nazwie Superpremium + 4K. Otrzymamy w nim, podobnie jak wyżej HBO i HBO GO, a także 11 kanałów Canal + oraz Canal + 4K. W tej ofercie nie posiadamy dostępu do platformy Netflix.

Skorzystaj z oferty Canal+

2. UPC – zróżnicowana oferta telewizji cyfrowej

Dla porównania operator UPC stworzył oferty, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zaliczają się one do najtańszych rozwiązań, jednak oferta programowa jest naprawdę ciekawa. Przy umowie na okres 24 miesięcy, mamy możliwość wyboru spośród 3 dostępnych pakietów. W pakiecie za 59,90 zł otrzymamy dostęp do 126 kanałów, z czego 97 z dostępnych jest w jakości HD. Od dostawcy otrzymujemy także Dekoder Horizon z opcją Replay TV oraz dostęp do telewizji mobilnej.

Kolejny pakiet UPC to 126 kanałów w tym 97 HD w cenie 74,99 zł. W tym przypadku otrzymujemy Dekoder Horizon wzbogacony o nagrywarkę. Wyższy pakiet posiada również ten sam dekoder, jednak gwarantuje nam dostęp do 164 kanałów w cenie 94,99 zł miesięcznie.

Podstawowa oferta programowa w powyższych pakietach powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających kinomanów. Znajdziemy tam bowiem zarówno kanały filmowe, przyrodnicze, jak i bajkowe czy informacyjne. Jednak, kiedy wciąż nasza dusza kino maniaka nie zostanie zaspokojona, każde z powyższych rozwiązań może zostać rozbudowane, o usługi dodatkowe, w postaci pakietu Polsat spot, czy kanałów HBO. Operator przygotował także dla nas możliwość rozbudowy sieci o kolejny dekoder w postaci opcji multiroom. Jeśli jednak ofertę podstawową będziemy chcieli wzbogacić pakietem kanałów tematycznych, również mamy taką możliwość. Czekają na nas, do wyboru, liczne pakiety kanałów filmowych.

Skorzystaj z oferty UPC

3. PolsatBox – oferta telewizji cyfrowej szyta na miarę oczekiwań

PolsatBox przygotował dla swoich klientów bardzo elastyczną ofertę telewizji cyfrowej. Główny wybór opiera się jedynie na 2 proponowanych rozwiązaniach. Na początku doboru oferty wybieramy jeden z pasujących nam pakietów kanałowych, będących podstawą naszego rozwiązania. Mamy tu dostępny pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD w cenie 20 zł miesięcznie, gdzie operator oferuje nam dostęp do 83 kanałów ogólnotematycznych lub pakiet Familijny Max HD + Cinemax HD+ Film HD + Sport HD, to 159 kanałów w cenie 60 zł miesięcznie.

Każdy z tych pakietów telewizyjnych podlega dalszej konfiguracji, odpowiednio względem naszych potrzeb. Pakiety możemy rozbudować o kolejne kanały sportowe czy filmowe, a także HBO i HBO GO. Kolejnym naszym indywidualnym wyborem może być odpowiedni dekoder, możemy wybrać dekoder z możliwością nagrywania oraz z dostępem do Wi-Fi.

Dostajemy również możliwość, zamówienia anteny czy opcję całkowitego montażu telewizji w naszym domu.

Skorzystaj z oferty

 

4. Vectra – oferta telewizji cyfrowej

Dla nowych klientów Vectra przygotowała wiele kuszących propozycji. Najtańszy pakiet to pakiet srebrny; miesięczny koszt to jedynie 29,99 zł w zamian otrzymujemy 76 kanałów, w tym 39 kanałów w jakości HD, a także 46 kanałów dostępnych w TV online. Dla prawdziwych kinomanów operator przygotował także dostęp do 250 darmowych tytułów w VOD. W tym pakiecie znajdziemy zarówno kanały bajkowe, jak i sportowe, a także informacyjne i kanały telewizji publicznej.

Oferty dla prawdziwych kinomanów. Duża ilość kanałów

Jeśli cenisz sobie bogatą ofertę kanałową w rozsądnej cenie, warto przyjrzeć się ofercie Vectry. Pakiet telewizji cyfrowej, złoty i platynowy może Cię zainteresować. W tych przypadkach operator również gwarantuje 4-miesięczny okres promocyjny, w którym obniża cenę abonamentu o 50%. Pakiet złoty to koszt 49,99 zł po okresie promocyjnym oraz różnorodna oferta programowa. Przy umowie na okres 24 miesięcy otrzymujemy dostęp do 134 kanałów przy instalacji za 1 zł. Ta oferta zawiera także 650 darmowych tytułów w VOD, a także 92 kanały dostępne w TV online.

Odpowiednio pakiet platynowy zawiera 168 kanałów w tym 105 w jakości HD, a także 950 darmowych tytułów w VOD i 120 kanałów w ofercie TV online. Regularna cena miesięczna to 69,90 zł

Wp Pilot

Oba warianty dotyczą zobowiązania na okres 24 – miesięcy. Aby skuteczniej spełnić oczekiwania odbiorców, operator przewidział możliwość dalszego rozbudowania powyższych pakietów o dodatkowe usługi, jakimi są m.in. możliwość nagrywania, a także dostęp do kanałów z oferty HBO.

Skorzystaj z oferty Vectry

Jak wybrać najlepszą ofertę telewizji satelitarnej?

Jeśli twój wybór oferty telewizji cyfrowej uzależniony jest od ceny, warto przeanalizować pakiety telewizyjne, cechujące się najniższą kwotą zobowiązania miesięcznego.
W propozycjach telewizji do 39,90 zł miesięcznie znajdziemy oferty od Cyfrowego Polsatu, Vectry i Platformy Canal+. W tym przedziale cenowym, mamy dużą możliwość wyboru spośród kilku oferowanych pakietów telewizyjnych.