Zastanawiasz się nad wyborem oferty telewizji cyfrowej? A może właśnie dobiega końca Twoja umowa z obecnym dostawcą telewizji? W obu tych przypadkach na pewno oczekujesz konkurencyjnej oferty, która spełni Twoje oczekiwania.

Canal+
Skorzystaj z oferty

Abonament miesięczny

29,99 zł

Ilość kanałów

86. CANAL+ FAMILY ZA 0 ZŁ NA CAŁY OKRES UMOWY

Dekoder

Tak

Umowa

2 lata

UPC Opinie
Skorzystaj z oferty

Abonament miesięczny

59,99 zł

Ilość kanałów

126

Dekoder

Tak

Umowa

2 lata

Cyfrowy Polsat
Skorzystaj z oferty

Abonament miesięczny

20 zł

Ilość kanałów

50

Dekoder

Tak

Umowa

2 lata

Netia
Skorzystaj z oferty

Abonament miesięczny

40 zł

Ilość kanałów

126

Dekoder

Tak

Umowa

2 lata

Vectra
Skorzystaj z oferty

Abonament miesięczny

29,99 zł

Ilość kanałów

76

Prędkość wysyłania

Tak

Umowa

2 lata

Polscy dostawcy telewizji cyfrowej, kuszą licznymi promocjami i dodatkami, jednak które z nich będą dla Nas odpowiednie? Aby dobrze wybrać ofertę telewizji dla siebie, warto zadać sobie na kilka pytań, których odpowiedzi podpowiedzą nam, czego tak właściwie potrzebujemy.

Jak wybrać najlepszą ofertę telewizji satelitarnej?

Oferty telewizji satelitarnej, po za ceną, różnią się przede wszystkim zawartością kanałów. Porównując propozycje takich dostawców telewizji jak np. UPC, Platforma Canal+, Vectra, czy Cyfrowy Polsat, już na pierwszy rzut oka widać różnorodność kanałów tematycznych. Zatem, w wyborze dostawcy usług telewizyjnych, znaczącym będzie, czy jesteśmy fanami sportów i zależy nam na bogatym dostępie do kanałów sportowych, czy może mamy dzieci, dla których ważne są kanały telewizyjne z bajkami. Kinomani czy fani techniki i przyrody też mogą dopasować ofertę kanałową do swoich zainteresowań.

Jeśli twój wybór oferty telewizji cyfrowej uzależniony jest od ceny, warto przeanalizować pakiety telewizyjne, cechujące się najniższą kwotą zobowiązania miesięcznego.
W propozycjach telewizji do 39.90 zł miesięcznie znajdziemy oferty od Cyfrowego Polsatu, Vectry i Platformy Canal+. W tym przedziale cenowym, mamy dużą możliwość wyboru z pośród kilku oferowanych pakietów telewizyjnych.

1. Canal+ Platforma

Osoby, które nie lubią wiązać się długą umową operator min. przygotował korzystne oferty na kartę. I tak już od kwoty 19,90 zł możemy skorzystać z telewizji na kartę Start +; gdzie istotnym jest posiadanie własnego dekodera. W tej cenie otrzymujemy dostęp do 84 kanałów, w tym aż do 30 kanałów w jakości HD. Jest to pakiet, który można uznać za dość uniwersalny tematycznie, gdyż gwarantuje nam on 3 kanały dziecięce, a także 2 sportowe i 7 kanałów filmowych. W tej opcji przewidziana jest również dodatkowa promocja w postaci pierwszych 3 miesięcy bez opłat.

Dla klientów, którzy mają większe wymagania, platforma przygotowała opcję 120 kanałów w tym 8 przeznaczonych dla najmłodszych i 7 sportowych. Po 3 – miesięcznym okresie promocyjnym regularna cena pakietu to 39,90 zł miesięcznie.

Platforma Canal+ telewizja cyfrowa wysokich lotów

Jednym z najwyższych pakietów Platformy Canal+ jest pakiet Superpremium+ 4K z Netflix. Zapłacimy za niego 182,99zł miesięcznie. Dostępny jest on w obniżonej cenie 139,99 zł miesięcznie przez okres 4 miesięcy. Pakiet ten jest, jednym z najbardziej rozbudowanych opcji, jakie znajdziemy u polskich dostawców telewizji cyfrowej. Zapewnia on nam dostęp pełnej oferty podstawowej, a także do HBO i HBO Go, do 11 kanałów z platformy Canal +, a także do 7 kanałów autorskich Canal +. Co istotne w tym pakiecie otrzymujemy dostęp do platformy Netflix przez 12 miesięcy za darmo, co dla licznych fanów filmów i seriali jest sporym rarytasem. W tej opcji otrzymujemy w dzierżawie dekoder pozwalający odtwarzać obraz w jakości 4K.

Osoby, nie będące fanami Netflix, mogą zaoszczędzić wykupując podobny pakiet w cenie 139,99zł miesięcznie o nazwie Superpremium + 4K. Otrzymamy w nim, podobnie jak wyżej HBO i HBO GO, a także 11 kanałów Canal + oraz Canal + 4k. W tej ofercie nie posiadamy dostępu do platformy Netflix.

Skorzystaj z oferty

Cyfrowy Polsat2. Cyfrowy Polsat – oferta telewizji cyfrowej szyta na miarę oczekiwań

Cyfrowy Polsat, przygotował dla swoich klientów bardzo elastyczną ofertę telewizji cyfrowej. Główny wybór opiera się jedynie na 2 proponowanych rozwiązaniach. Na początku doboru oferty wybieramy jeden z pasujących Nam pakietów kanałowych, będących podstawą naszego rozwiązania. Mamy tu dostępny pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD w cenie 20zł miesięcznie, gdzie operator oferuje nam dostęp do 83 kanałów ogólnotematycznych lub pakiet Familijny Max HD + Cinemax HD+ Film HD + Sport HD, to 159 kanałów w cenie 60zł miesięcznie.

Każdy z tych pakietów telewizyjnych podlega dalszej konfiguracji, odpowiednio względem naszych potrzeb. Pakiety możemy rozbudować o kolejne kanały sportowe czy filmowe, a także HBO i HBO GO. Kolejnym naszym indywidualnym wyborem może być odpowiedni dekoder, możemy wybrać dekoder z możliwością nagrywania lub bez, a także z dostępem do Wi-Fi.

Dostajemy również możliwość, zamówienia anteny czy opcję całkowitego montażu telewizji w naszym domu.

Skorzystaj z oferty

UPC3. UPC – zróżnicowana oferta telewizji cyfrowej

Dla porównania operator UPC stworzył oferty, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zaliczają się one do najtańszych rozwiązań, jednak oferta programowa jest na prawdę ciekawa. Przy umowie na okres 24 miesięcy, mamy możliwość wyboru z pośród 3 dostępnych pakietów. W pakiecie za 59,90zł otrzymamy dostęp do 126 kanałów z czego 97 z dostępnych jest w jakości HD. Od dostawcy otrzymujemy także Dekoder Horizon z opcją Replay TV oraz dostęp do telewizji mobilnej.

Kolejny pakiet UPC to 126 kanałów w tym 97 HD w cenie 74,99 zł. W tym przypadku otrzymujemy Dekoder Horizon wzbogacony o nagrywarkę. Wyższy pakiet posiada również ten sam dekoder, jednak gwarantuje nam dostęp do 164 kanałów w cenie 94,99 zł miesięcznie.

Podstawowa oferta programowa w powyższych pakietach powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających kinomanów. Znajdziemy tam bowiem zarówno kanały filmowe, przyrocznicze, jak i bajkowe czy informacyjne. Jednak, kiedy wciąż nasza dusza kinomaniaka nie zostanie zaspokojona, każde z powyższych rozwiązań może zostać rozbudowane, o usługi dodatkowe, w postaci pakietu Polsat spot, czy kanałów HBO. Operator przygotował także dla Nas możliwość rozbudowy sieci o kolejny dekoder w postaci opcji multiroom. Jeśli jednak ofertę podstawową będziemy chcieli wzbogacić pakietem kanałów tematycznych, również mamy taką możliwość. Czekają na Nas, do wyboru, liczne pakiety kanałów filmowych.

Skorzystaj z oferty

Vectra4. Vectra – oferta telewizji cyfrowej

Dla nowych klientów Vectra przygotowała wiele kuszących propozycji. Najtańszy pakiet to pakiet srebrny; miesięczny koszt to jedynie 29,99zł w zamian otrzymujemy 76 kanałów, w tym 39 kanałów w jakości HD, a także 46 kanałów dostępnych w TV online. Dla prawdziwych kinomanów, operator przygotował także dostęp do 250 darmowych tytułów w VOD. W tym pakiecie znajdziemy zarówno kanały bajkowe jak i sportowe, a także informacyjne i kanały telewizji publicznej.

Oferty dla prawdziwych kinomanów. Duża ilość kanałów

Jeśli cenisz sobie bogatą ofertę kanałową w rozsądnej cenie, warto przyjrzeć się ofercie Vectry. Pakiet telewizji cyfrowej, złoty i platynowy może Cię zainteresować. W tych przypadkach operator również gwarantuje 4-miesięczny okres promocyjny, w którym obniża cenę abonamentu o 50%. Pakiet złoty to koszt 49,99zł po okresie promocyjnym oraz różnorodna oferta programowa. Przy umowie na okres 24 miesięcy otrzymujemy dostęp do 134 kanałów przy instalacji za 1zł. Ta oferta zawiera także 650 darmowych tytułów w VOD, a także 92 kanały dostępne w TV online.

Odpowiednio pakiet platynowy zawiera 168 kanałów w tym 105 w jakości HD, a także 950 darmowych tytułów w VOD i 120 kanałów w ofercie TV online. Regularna cena miesięczna to 69,90 zł

Oba warianty dotyczą zobowiązania na okres 24 – miesięcy. Aby skuteczniej spełnić oczekiwania odbiorców, operator przewidział możliwość dalszego rozbudowania powyższych pakietów o dodatkowe usługi jakimi są min. możliwość nagrywania, a także dostęp do kanałów z oferty HBO.

Skorzystaj z oferty