Plus wprowadził ofertę z abonamentem za darmo przez pół roku. W jego ślady poszli także inni operatorzy. Sprawdź nasz październikowy ranking abonamentów komórkowych.

Wśród ofert na abonament bez telefonu najlepszy okazał się nju mobile za 29 zł. Atrakcyjną ofertą jest także ABO 10 od Plusha. Sprawdź nasze wrześniowe zestawienie.

W sierpniowym rankingu ponownie prym wiedzie Plush ze swoją ofertą ABO 15 GB. Zaraz za nim mamy operatora Play i jego Stan Nielimitowany SOLO 60. Zobacz cały sierpniowy ranking.

W lipcu na prowadzeniu mamy Plush ABO 15. Kolejne miejsce zajmuje tym razem T-mobile z ofertą T1 Bez Limitu. To aż 10 GB internetu za 80 zł. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie!

Czerwcowy ranking upływa pod znakiem licznych promocji. Na uwagę zasługuje T-mobile ze swoją taryfą T2 (20 GB internetu). PLUSH także nie odstaje ze swoją ofertą. ABO 15 pojawia się bowiem bardzo często w naszych zestawieniach.

Wybierz dostosowaną do swoich potrzeb ofertę na abonament. Prezentujemy oferty najbardziej znanych sieci komórkowych w Polsce. Dzięki naszemu zestawieniu nie będziesz musiał przepłacać co miesiąc. Abonament już od 20 zł miesięcznie i internet bez limitu.

Play

T-Mobile

Orange

Plus

nju Mobile

Virgin Mobile