Opinie o sieci Play
PLAY posiada bogata ofertę rozwiązań na kartę, w której każdy użytkownik może znaleźć coś dla siebie i najbliższych. Jeśli jesteś już Klientem sieci Play, możesz w łatwy sposób sprawdzić z jakiej oferty obecnie korzystać wybierając kod: *111*49*1#.

PLAY na kartę Lubię to!

Pakiet Lubię to! daje możliwość nielimitowanego korzystania z internetu. Opłata aktywacyjna wynosi od 5 do 20 zł. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, posiadających dużą ilość znajomych w sieci. Niskie stawki za połączenia i smsy do wszystkich. Całkowita elastyczność i ważność konta na 75 dni.

Kod do aktywacji usługi Lubię to! *163*7#

Aby rozmawiać i sms’ować za darmo z użytkownikami sieci Play, należy uruchomić ofertę Stan Darmowy. Kod do usługi Stan Darmowy: *188#

Oferta Play odNowa

Pakiety odNOVA od Play to oferta, która jest ważna bezterminowo pod warunkiem dokonywania płatności raz w miesiącu.

PLAY odNowa 1GB

Play odNowa 1GB to prosty pakiet, ukierunkowany na używanie Internetu (1GB). Niewielka opłata początkowa wynosząca 5 zł, a w niej darmowe połączenia wewnątrz sieci Play oraz niskie stawki za rozmowy z innymi operatorami. Idealne rozwiązanie dla maniaków portali społecznościowych i wyszukiwania informacji w sieci. Internet odnawiany dzięki dodatkowym pakietom cyklicznym i jednorazowym.

PLAY odNowa 100 min

Propozycja ta kierowana do osób lubiących rozmawiać. Darmowe minuty do wszystkich (100 min) po wykorzystaniu których mamy niskie stawki za połączenia, nielimitowane rozmowy i smsy wewnątrz sieci. Konto bez doładowań, ważne przez rok.

PLAY odNowa 100 sms

odNowa to tani pakiet dla zwolenników pisania smsów. Nielimitowane połączenia i smsy wewnątrz sieci, 100 darmowych smsów do innych operatorów. Jako opcja dodatkowa liczne pakiety cykliczne z Internetem i połączeniami. Alternatywa dla ludzi szukających ekonomicznych rozwiązań, dostępnych na każdą kieszeń.

Formuła SOLO w PLAY na kartę

Atrakcyjny pakiet z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci i na stacjonarne, smsami bez ograniczeń oraz obowiązującym Internetem w wysokości 10 GB. Rozwiązanie cykliczne, dostępne przy opłacie 25 zł za miesiąc.

Formułę SOLO w Play na kartę można włączyć przy posiadaniu jednej z ofert:

 • Play na Kartę Rok ważności konta,
 • Formuła Play na Kartę,
 • Play na kartę Lubię to!,
 • Play na Kartę.

Liczne dodatki w postaci zróżnicowanych pakietów jednorazowych i odnawialnych co miesiąc.

PLAY odNowa 6 GB

Propozycja dla miłośników codziennego korzystania z Internetu. Pakiet w kwocie 25 zł, dostępny z 6 GB Internetu. Dodatkowo darmowe połączenia i smsy wewnątrz sieci. Oferta możliwa do łączenia z dodatkowymi pakietami, zarówno na rozmowy, smsy czy internetową transmisję danych.

1 komentarz

 • Avatar

  Grzegorz(Posted 10 sierpnia 2019, 13:30)

  - Reply

  Dzień dobry
  Mam takie pytanie. Włączyłem pakiet Formuła Solo na karte kodem *111*978*1# i dostałem smsa że pakiet Formuła solo jest włączona przez miesiąc. Po chwili przyszedł drugi sms o treści [Włącz kodem :*111*978*1# tylko raz,a pakiet będzie się odnawiał automatycznie co miesiąc za 25 zł]. Pytanie : Czy Formuła Solo będzie się odnawiała automatycznie? Jeżeli nie to co zrobić żeby odnawiała się automatycznie?
  Czekam na odpowiedź.
  Z góry Dziękuje.

Zostaw komentarz