PLAY posiada bogata ofertę rozwiązań na kartę, w której każdy użytkownik może znaleźć coś dla siebie i najbliższych.

PLAY na kartę Lubię to!

Pakiet startowy Lubię to, którego opłata aktywacyjna wynosi od 5 do 20 zł. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, posiadających dużą ilość znajomych w sieci. Niskie stawki za połączenia i smsy do wszystkich. Całkowita elastyczność i ważność konta na 75 dni.

Oferta Play odNowa

Pakiety odNOVA od Play to oferta, która jest ważna bezterminowo pod warunkiem dokonywania płatności raz w miesiącu.

PLAY odNowa 1GB

Play odNowa 1GB to prosty pakiet, ukierunkowany na używanie Internetu (1GB). Niewielka opłata początkowa wynosząca 5 zł, a w niej darmowe połączenia wewnątrz sieci Play oraz niskie stawki za rozmowy z innymi operatorami. Idealne rozwiązanie dla maniaków portali społecznościowych i wyszukiwania informacji w sieci. Internet odnawiany dzięki dodatkowym pakietom cyklicznym i jednorazowym.

PLAY odNowa 100 min

Propozycja ta kierowana do osób lubiących rozmawiać. Darmowe minuty do wszystkich (100 min) po wykorzystaniu których mamy niskie stawki za połączenia, nielimitowane rozmowy i smsy wewnątrz sieci. Konto bez doładowań, ważne przez rok.

PLAY odNowa 100 sms

odNowa to tani pakiet dla zwolenników pisania smsów. Nielimitowane połączenia i smsy wewnątrz sieci, 100 darmowych smsów do innych operatorów. Jako opcja dodatkowa liczne pakiety cykliczne z Internetem i połączeniami. Alternatywa dla ludzi szukających ekonomicznych rozwiązań, dostępnych na każdą kieszeń.

Formuła SOLO w PLAY na kartę

Atrakcyjny pakiet z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci i na stacjonarne, smsami bez ograniczeń oraz obowiązującym Internetem w wysokości 10 GB. Rozwiązanie cykliczne, dostępne przy opłacie 25 zł za miesiąc.

Formułę SOLO w Play na kartę można włączyć przy posiadaniu jednej z ofert:

  • Play na Kartę Rok ważności konta,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Play na kartę Lubię to!,
  • Play na Kartę.

Liczne dodatki w postaci zróżnicowanych pakietów jednorazowych i odnawialnych co miesiąc.

PLAY odNowa 6 GB

Propozycja dla miłośników codziennego korzystania z Internetu. Pakiet w kwocie 25 zł, dostępny z 6 GB Internetu. Dodatkowo darmowe połączenia i smsy wewnątrz sieci. Oferta możliwa do łączenia z dodatkowymi pakietami, zarówno na rozmowy, smsy czy internetową transmisję danych.

play

Play na Kartę odNOWA 1 GB

Minuty

0

SMS

0

Internet

1 GB

Cena

5 zł

Sprawdź ofertę
Zamów
play

Play na Kartę odNOWA 6 GB

Minuty

0

SMS

0

Internet

6 GB

Cena

25 zł

Sprawdź ofertę
Zamów
play

Play na Kartę odNOWA 100 min

Minuty

100

SMS

0

Internet

0

Cena

15 zł

Sprawdź ofertę
Zamów
play

Play na Kartę odNOWA 100 sms-ów

Minuty

0

SMS

100

Internet

0

Cena

5 zł

Sprawdź ofertę
Zamów

Oferta Formuła Unlimited na Kartę

Formuła Unlimited na kartę (wersja 30 i 7 dni)

Dwie propozycje dla osób ceniących sobie brak ograniczeń. Pakiet ekonomiczny na 7 dni za 9 zł oraz wersja 30dniowa za 25 zł. Idealna alternatywa dla ludzi pozostających w kontakcie ze światem (poza połączeniami i smsami, dostępna także dodatkowe minuty w roamingu EU), którzy poszukując koncepcji na każdą kieszeń.

PLAY na kartę. Tradycyjne propozycje wahające się od 5 do 20 zł. Rozwiązania bez ograniczeń na połączenia i smsy w sieci, a także niskie stawki za usługi do innych operatorów. Możliwość dobrania pakietów cyklicznych oraz transmisji danych internetowych w korzystnych warunkach. Bez umów i na jasnych warunkach.

PLAY formuła 4 w 1

Pakiet zawierający w sobie darmowe połączenia wewnątrz sieci oraz bardzo niskie opłaty za połączenia do wszystkich pozostałych, brak ograniczeń w smsach i pakiet internetowy o wysokości 2GB. Koncepcja tania (21 zł), dedykowana wszystkim chcącym posiadać szereg możliwości w atrakcyjnych stawkach. Dodatkowo kilka opcji na wzbogacenie usług, a więc to, co przyda się najbardziej wymagającym.

PLAY formuła 3 w 1

Ekonomiczne rozwiązanie dostępne za 14 zł. Propozycja na każdą kieszeń o niskich stawkach za rozmowy do wszystkich sieci, darmowych połączeniach do PLAY, nielimitowanych smsach oraz pakiecie Internetu 1GB. Połączenie wszystkich usług, niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto możliwość włączenia usług cyklicznych, w zależności od potrzeb użytkownika.

play

Play na Kartę UNLIMITED & DNI

Minuty

0

SMS

0

Internet

500 MB

Cena

9 zł

Sprawdź ofertę
Zamów
Virgin mobile

Play na Kartę UNLIMITED 30 DNI

Minuty

0

SMS

0

Internet

6 GB

Cena

25 zł

Sprawdź ofertę
Zamów
Play na kartę opinie i pakiety
5 (100%) 3 ocena/y