Aleksandra Nowicka

Aleksandra Nowicka

Redaktor Naczelna
Jestem założycielką serwisu rankingsieci.pl. Od lat interesuję nowymi technologiami. Wcześniej hobbystycznie a teraz także zawodowo realizując swoją pasję na łamach tego serwisu.

Bartosz Wetula

Bartosz Wetula

Redaktor
Copywritingiem zajmuję się od 4 lat, na co dzień pracuję też jako Specjalista od Social Media i PPC. Nowe technologie to nie tylko moje środowisko naturalne, ale także obowiązkowy przystanek na drodze do postępu. Prywatnie DJ i aspirujący producent muzyczny.

Dominik Augustyniak

Dominik Augustyniak

Redaktor
Moje hobby to piłka nożna oraz motoryzacja. Teksty zacząłem pisać 5 lat temu. Na początku głównie pisałem właśnie o wspomnianej motoryzacji oraz sporcie. Obecnie piszę o telefonach oraz nowościach i promocjach w mobilnym świecie.

Krzysztof Lipiński

Krzysztof Lipiński

Redaktor
Do swojej pracy zawsze podchodzę rzetelnie i obiektywnie. Interesuje się szeroko pojętą elektroniczną rozrywką i wszystkimi nowinkami technologicznymi z tym związanymi a także filmem. Początkowo pisałem recenzje gier oraz filmów. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze.

Krzysztof Lipiński

Anna Słowińska

Redaktor działu Porady
Dla serwisu rankingsieci.pl piszę od początku 2019 roku. Ukończyłam studia dziennikarskie. Prywatnie interesuję się psychologią, sportem i muzyką.