OrangeOperator Orange kojarzy nam się z salonem posiadających w sprzedaży smartfony, jednak firma od dawna rozszerza swoje usługi i dziś oprócz telefonów możemy wykupić pakiety zawierające także internet oraz telewizję. Operator zapewnia nam szeroki wybór pakietów (szczegółowo opisanych poniżej), dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz ciekawych ofert Orange posiada w sprzedaży nowoczesne urządzenia takie, jak dekodery lub modemy, które ułatwiają codzienne życie, a także poprawiają szybkość domowego internetu. W poszczególnych pakietach mamy także możliwość korzystania z wypożyczalni VOD lub Multinagrywarki.

Telewizja Orange opinie użytkowników

Opinie na temat telewizji Orange są przeważnie złe. Użytkownicy głównie narzekają na nieodpowiednie zapisy w umowie. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że osoby zadowolone z usługi rzadko kiedy piszą pozytywne komentarze o ofercie. Należy dokładnie przeanalizować wszelkie zapisy w umowie, zanim się ją podpisze.

1.6
Opinie o ofercie
1.2
Jakość obsługi
1.5
Cena
1.6
Zasięg sieci
Opinii (15 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Telewizja Orange – Pakiety TV i internetu domowego

W ofercie Orange TV znajdują się trzy najbardziej popularne pakiety (Pakiet Optymalny, Pakiet Optymalny + Komfortowy, Pakiet Extra), które łączą telewizję oraz internet. Ceny pakietów uzależnione są od liczby kanałów, rodzajów urządzeń, a także dostępu do dodatkowych funkcji takich, jak VOD. Wybór konkretnej oferty pozwala nam także na dokupienie dodatkowych pakietów.

Telewizja Orange to nie tylko telewizja stacjonarna, ale także mobilna. Dzięki Orange TV Go telewizję możesz oglądać na trzech różnych urządzeniach (komputer, tablet, smartfon). Dzięki aplikacji możesz oglądać programy na żywo lub hity filmowe w dowolnym miejscu. Jak uruchomić Orange TV Go ? Jeśli chcesz oglądać telewizję w telefonie lub tablecie, wystarczy, że ściągniesz aplikację, następnie musisz się zalogować i opłacić usługę. Natomiast jeśli chcesz uruchomić Orange TV Go na swoim laptopie, to wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę operatora i sprawdzisz szczegóły. Koszt mobilnej telewizji to tylko 4,99 zł/mies. Ciekawą usługą jest także Multiroom, który pozwala oglądać filmy lub programy na wielu telewizorach. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin, ponieważ dzięki temu każdy ogląda to, co lubi. Należy wziąć pod uwagę czy wybierzemy telewizję satelitarną, czy kablową, ponieważ mogą występować różnice w ilości kanałów.

Szczegółowy opis wyżej wymienionych pakietów Orange zawierających telewizje oraz internet:

Orange TV — Pakiet Optymalny za 99,98 zł/mies. + opłata aktywacyjna 49,99 zł

 • kanały: 109 (w tym 63 HD) – kanały 4K, kanały dziecięce, sportowe, filmowe oraz popularnonaukowe
 • Multiroom: za opłatą 10 zł/mies.
 • internet: do 300 Mb/s
 • urządzenia: Smart Wi-Fi, Modem Funbox 3.0, Dekoder 4K

Jest to najtańsza opcja do wyboru. W pakiecie dostępna jest Multinagrywarka, która umożliwia nagrywanie ulubionych bajek, programów lub filmów.

Orange TV — Pakiet Optymalny + Komfortowy za 124,98 zł/mies. + opłata aktywacyjna 49,99 zł

 • kanały: 152 (w tym 63 HD) – kanały 4K, kanały dziecięce, sportowe, filmowe oraz popularnonaukowe
 • Multiroom: za opłatą 10 zł/mies.
 • internet: do 300 Mb/s
 • urządzenia: Smart Wi-Fi Modem Funbox 3.0 Dekoder 4K

Podobnie, jak w poprzednim pakiecie w tym także dostępna jest Multinagrywarka, a Multiroom można wykupić za dodatkową opłatą.

Orange TV – Pakiet Extra

Pakiet Extra dostępny jest w ofercie Orange Love i można go wykupić za 149,99 zł/mies. Szczegółowy opis pakietu:

 • internet do 300 Mb/s
 • dostęp do VOD
 • abonament komórkowy (nielimitowane rozmowy oraz internet) + telefon domowy (nielimitowane rozmowy)
 • 174 kanały (w tym 111 HD oraz 3 w 4K)
 • urządzenia: Smart Wi-Fi Modem Funbox 3.0
 • Multiroom: za opłatą 10 zł/mies.

W pakiecie znajduje się także Pakiet HBO i HBO GO, Pakiet CANAL+ Prestige + Mistrzowska Piłka, Pakiet CANAL+ Select, Pakiet FilmBox, Pakiet Cinemax, Pakiet Fun. Trzeba jednak pamiętać, że te dodatkowe pakiety darmowe są tylko przez pierwszy miesiąc lub pierwsze trzy miesiące. I tak na przykład za Pakiet Canal+ Select (6 kanałów) po upływie trzech miesięcy będziemy musieli zapłacić 39,99 zł/mies. W ofercie możliwy jest także dostęp do VOD, czyli wypożyczali polskich i zagranicznych filmów. Pakiet Extra jest jednym z najdroższych pakietów z oferty Orange, droższy jest od niego już tylko Pakiet Premium, który także znajduje się w ofercie Orange Love.

Orange Internet domowy + telewizja + telefon domowy

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest posiadanie internetu, telewizji i telefonu u jednego operatora, dlatego firma Orange proponuje nam pakiet 3w1, czyli internet + telefon + telewizja. Do wyboru mamy jeden z trzech pakietów:

 1. Pakiet za 99,98 zł/mies. + 49,99 zł (opłata za aktywację)
  W pakcie otrzymujesz Orange Światłowód do 300 Mb/s, 104 kanały (w tym 2 UHD i 57 HD), nielimitowane rozmowy telefoniczne także w UE oraz Orange FunBox 3.0.
 2. Pakiet za 109,98 zł/mies. + 49,99 zł (opłata za aktywację)
  Dzięki temu pakietowi otrzymujesz modem FunBox 3.0, Orange Światłowód do 600 Mb/s, 104 kanały (w tym 2 UHD i 57 HD), nielimitowane rozmowy telefoniczne także w UE.
 3. Pakiet za 119,98 zł/mies. + 49,99 zł (opłata za aktywację)
  Ostatni pakiet oferuje Orange Światłowód do 1 Gb/s, 104 kanały (w tym 2 UHD i 57 HD), nielimitowane rozmowy telefoniczne także w UE, Orange FunBox 3.0. Trzeci pakiet posiada największy wybór kanałów informacyjnych, filmowych, muzycznych, sportowych, rozrywkowych oraz dziecięcych.

Przedstawione ceny zawierają rabat (po 5,01 zł) za e-faktury oraz zgody marketingowe.

Orange proponuje klientom także pakiety bez telewizji, czyli internet domowy + telefon domowy.

Orange TV Opis urządzeń

Orange w swojej ofercie posiada aż cztery różne dekodery, dwa modemy oraz Smart Wi-Fi Box. Wśród dekoderów znajdziemy:

 • Dekoder 4K – posiada obraz oraz video w jakości 4K, zawiera Multinagrywarkę oraz funkcję Multiroom
 • Dekoder 4K Premium – obraz i video w jakości 4K, Multinagrywarka oraz możliwość korzystania z serwisu Netflix
 • Sagemcom WHD 80 oraz Sagemcom UHD 88   – obraz w jakości HD, wypożyczalnia Orange VOD, funkcja start/stop

Oprócz dekoderów dostępne są także dwa modemy (FunBox 2.0 oraz FunBox 3.0), które gwarantują szybkie łączenie się z internetem oraz proste podłączenie urządzeń zewnętrznych. Ciekawym rozwiązaniem jest wzmacniacz Smart Wi-Fi Box, który posiada zwiększoną liczbę anten, co zapewnia dobre połączenie z modemem, a tym samym zwiększa prędkość internetu i poprawia zasięg Wi-Fi. Wzmacniacz świetnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Nie straszne są mu także grube ściany. Dodatkowo Smart Wi-Fi Box stanowi idealne połączenie z FunBox 3.0.