Plush Opinie klientów

Plush cieszy się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Cenią sobie przede wszystkim atrakcyjną cenę w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami. Kolejną rzeczą, która sprawia, że opinie są pozytywne to brak konieczności podpisywania umowy długoterminowej.

PLUSH opinie o sieci komórkowej
2.9
Opinie o ofercie
2.3
Jakość obsługi
3.4
Cena
2.6
Zasięg sieci
Opinii (39 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Obecnie w Plushu dostępne są oferty na kartę oraz na abonament z telefonem lub bez telefonu. Główną zaletą oferty abonamentowej jest brak długoterminowej umowy. Marka Plush powstała w roku 2014 jako submarka Plusa. Charakterystycznym znakiem sieci jest jej brand hero – pluszowy miś, który ma przyciągać uwagę młodszych użytkowników.

Plush ABO czyli Plush na abonament

Plush Abo - Oferta Plus na abonamentPlush oferuje 4 plany taryfowe w abonamencie. Największą zaletą przy podpisaniu umowy z operatorem Plush jest brak długoterminowej umowy. Jedynie wersja Plush ABO 25 z 15 GB internetu zawarta musi być na okres 24 miesięcy. W ramach każdej z opcji otrzymujemy dostęp do HBO GO za darmo przez 2 miesiące. Później opłata wynosić będzie 20 zł, co jest korzystne, ponieważ HBO wprowadziło nowy cennik i od 21 listopada kosztować będzie 5 zł drożej bez oferty Plusha.

W naszych zestawieniach najlepszych ofert to właśnie Plush znajduje się w rankingu najtańszych abonamentów. Plush ABO posiada także bardzo dobre opinie użytkowników. Sprawdźmy zatem, co oferuje.

Plush oferta na abonament 10 z 1 GB Internetu – najtańszy abonament od Plusha

Oferta Plush ABO 10 to najtańsza opcja od operatora, gdzie koszt abonamentu to jedyne 10 zł miesięcznie. W ramach planu taryfowego Plush ABO operator oferuje 1 GB internetu. Rozmowy na telefony komórkowe oraz stacjonarne kosztują 0,29 zł/min. SMS-y oraz MMS-y są darmowe.

Dużym plusem oferty jest także darmowy dostęp do Facebooka, dzięki czemu nie zużywamy pakietu danych. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, dzięki czemu można zakończyć korzystanie z usługi w dowolnym momencie.

Abonament Plush – 25 z 10 GB internetu

Kolejną opcją od Plusha jest abonament w kwocie 25 zł. W przypadku tej oferty do wykorzystania mamy już 10 GB internetu. W przeciwieństwie do oferty opisanej wyżej otrzymujemy darmowe połączenia na komórki i telefony stacjonarne. SMS-y i MMS-y są także bez limitu. Umowa podobnie zawierana jest na czas nieokreślony. Okres wypowiedzenia umowy wynosi 30 dni.

W zależności od długości korzystania z usługi Plush ABO otrzymamy dodatkowe gigabajty. Po trzech miesiącach jest 2 GB, po 6 miesiącach 4 GB, po 12-tu 6 GB a po 24 już 10 GB.

Pakiet internetu w Plushu w zależności od czasu korzystania z usługi:

 • 3 miesiące – 13 GB
 • 6 miesięcy – 14 GB
 • 12 miesięcy – 16 GB
 • 24 miesiące – 20 GB

Plush Abonament 25 z umową na 24 miesiące

[table id=14 responsive=scroll/]

Oferta od Plusha za 25 to dodatkowe korzyści. W ramach 25 zł abonent otrzymuje aż 15 GB internetu.

Wszystkie rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w Plush ABO 25 są darmowe. Przez 3 miesiące można korzystać z serwisu YouTube bez zużywania pakietu danych. Po 3 miesiącach abonent Plusha otrzymuje 10 GB do wykorzystania na YouTube.

Prócz tego za darmo można korzystać z aplikacji takich jak Facebook, Messenger, Instagram oraz WhatsApp.

Ta umowa w Plushu zawierana jest na 24 miesiące.

Abonament Plush 30 z 40 GB internetu na czas nieokreślony

Jest to najwyższy abonament w sieci Plush, którego opłata wynosi 30 zł miesięcznie. W ramach tej oferty użytkownik Plusha otrzymuje 40 GB internetu. Pakiet internetu się zwiększy, jeśli Klient zostanie z Plushem na dłużej.

W ramach opcji „Im więcej dłużej zostajesz tym więcej dostajesz” abonent otrzyma:

 • 3 miesiące – 80 GB
 • 6 miesięcy – 100 GB
 • 12 miesięcy – 120 GB

Plush abonament opinie użytkowników

Przedłużenie umowy na abonament w Plushu

Dla przedłużających umowę w Plushu operator ma ofertę za 25 zł, w ramach której abonent otrzymuje 20 GB internetu (15 GB, jeśli Klient wybiera abonament bez telefonu). W tej kwocie do dyspozycji mamy rozmowy i SMS-y bez limitu. Możemy korzystać z aplikacji takich jak Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp bez zużycia danych komórkowych. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące można do woli korzystać z serwisu YouTube. Po trzech miesiącach na YouTube do wykorzystania jest 10 GB miesięcznie.

Plush Duet – Abonament za 20 zł miesięcznie

Możesz zaoszczędzić 5 zł na każdym numerze, wybierając dwa abonamenty. Oferta jest dostępna z telefonem lub bez telefonu. W obu przypadkach mamy do wyboru oferty na 24 miesiące lub na czas nieokreślony.

W umowie na 24 miesiące otrzymujemy 15 GB transferu oraz 3 miesiące za darmo w przypadku przeniesienia numeru. Przy umowie na czas nieokreślony mamy o 5 GB mniej, ale dostajemy także tzw. „stażowe” czyli zwiększenie pakietu internetowego wraz z długością korzystania z usługi.

W ten sposób można dodać do 5-ciu abonamentów.

Plush Duet opinie

Plush na kartę – Oferta

Plush dysponuje wieloma atrakcyjnymi wariantami w swojej ofercie prepaid.

Starter w Plushu kosztuje jedynie 5 zł. Mamy 7 możliwości doładowania oferty na kartę. Brak zobowiązań w postaci długoterminowej umowy, to główna zaleta oferty Plush na kartę.

Plush na kartę – Pakiety

Najwyższy pakiet to koszt 25 zł na 30 dni. W tej ofercie od Plusha mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy oraz smsy. Jest to najdroższy pakiet dostępny w ofercie Plush na kartę. Pakiet można aktywować, dzwoniąc na numer: *136*11*08#

Kolejny pakiet, w którym bez limitu możemy korzystać z rozmów to koszt 20 zł na 30 dni. Koszt SMS-a do wszystkich sieci wynosi 19 groszy. Aby aktywować pakiet za 20 zł wystarczy zadzwonić pod numer: *136*11*05#

Jeśli zaś nie dzwonimy często, a wolimy wysyłać wiadomości tekstowe, warto rozważyć najniższy pakiet od Plusha. Jego koszt to 10 zł na 30 dni. Stawka za połączenie do wszystkich sieci wynosi 29 groszy za minutę.

Aktywacja pakietu na kartę od Plusha odbywa się poprzez połączenie z numerem: *136*11*03#

Jak doładować konto w Plush na kartę?

Mamy do wyboru doładowania o wartości od 5 złotych do 150 zł. Przy doładowaniu konta za 100 lub 150 złotych, otrzymujemy rabaty w wysokości 15 lub 30 złotych, w zależności od wybranej kwoty doładowania.

Najprostszą metodą doładowania konta w Plushu na kartę jest doładowanie poprzez stronę internetową operatora: https://www.plushbezlimitu.pl/doladuj

Wystarczy podać swój numer, wybrać kwotę doładowania, podać adres e-mail (opcja nieobowiązkowa), a następnie opłacić zamówienie jednym z wybranych sposobów. Najczęściej wybieraną opcją jest płatność przelewem lub kartą kredytową. Dla bardziej wtajemniczonych użytkowników Plusha na kartę dostępne są aplikacje: mPotwór oraz doladowania.pl

Aby sprawdzić, ile zostało internetu w Plushu należy na klawiaturze wybrać ciąg znaków *121# i wybrać połączenie.

Plush internet

Plush oferuje 2 warianty internetu mobilnego. Każdy z wariantów możesz zamówić z routerem, jak i bez.

Za 25 zł miesięcznie masz do dyspozycji 20 GB internetu. Po 12 miesiącach ilość megabajtów wzrasta do 100 GB. Jeśli wykorzystasz swój przydział gigabajtów, to za 10 zł możesz dokupić kolejne 10 GB.

Umowa na internet w Plushu za 25 zł miesięcznie zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że nie wiążesz się długoterminową umową i możesz ją zerwać w dowolnym momencie.

W drugiej opcji internetu w Plushu płacisz 30 zł i otrzymujesz 40 GB internetu. Po 12 miesiącach będzie to już 120 GB. Dopłacasz jedynie 5 zł, a masz zdecydowanie więcej możliwości w tej ofercie internetu w Plushu.

Dodatkowo do każdego z pakietów otrzymujesz bonus w postaci HBO GO za darmo przez 1 miesiąc.

Każdą z ofert na internet w Plushu możesz zawiesić, czyli zrobić sobie tzw. przerwę od abonamentu. Aby to zrobić, należy wysłać SMS o treści WAKACJE na numer 80667. W  kolejnym okresie rozliczeniowym nie będziesz musiał nic płacić.

Zobacz opinie o internecie mobilnym Plush

Co wyróżnia ofertę Plusha?

Formalności online

Wszelkie formalności z Plushem możesz realizować bez wychodzenia z domu.

Szybka dostawa

Dostawa umowy wraz z telefonem w Plushu jest darmowa a na odbiór czeka się od 2 do 3 dni.

Odstąpienie od umowy

Możesz zrezygnować z usługi do 14 dni od dnia podpisania umowy z siecią Plush.

Brak ukrytych opłat

W Plushu nie ma opłaty aktywacyjnej. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty.

Jak przenieść numer do Plusha?

Aby przenieść numer do Plusha należy wejść na stronę operatora, następnie wybrać interesującą nas ofertę. Pojawi się okno z trzema opcjami, gdzie zaznaczamy Przenieś numer do Plusha.

Należy przygotować dowód osobisty, ponieważ będzie potrzebny w kolejnym kroku. Ponownie pojawi się okno, tym razem z polem do wpisania obecnego numeru. Wpisujemy numer, na który po chwili przyjdzie sms z kodem weryfikującym. Podajemy informację o tym kto jest naszym obecnym operatorem oraz czy chcemy przenieść numer na koniec okresu wypowiedzenia u obecnego operatora czy też  na koniec okresu promocyjnego u obecnego operatora. Jest to bardzo ważne, ponieważ często klienci przegapiają tą opcję przez co płacą podwójnie abonament.

Klikamy „Dalej” i przechodzimy do wypełnienia krótkiego formularza. Wypełniamy informację takie jak numer pesel, numer dowodu osobistego, miejsce zamieszkania i przechodzimy do podsumowania.

Radzimy dokładnie zapoznać się z danymi znajdującymi się w podsumowaniu. W tym kroku należy także zaakceptować niezbędne zgody.

Pod koniec otrzymujesz informacje o kolejnych etapach, czyli:

 1. Wizycie kuriera
  Należy przygotować dowód osobisty oraz odliczoną kwotę, jeśli w podsumowaniu była taka podana. Radzimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera i dopiero wtedy podpisać dokumenty.
 2. Aktywacji usługi
  Aktywacja zwykle odbywa się w terminie 7 dni od momentu podpisania dokumentów.

Plush zalety i wady

Plush Zalety

 • Niskie ceny abonamentów,
 • Brak długoterminowej umowy,
 • Zasięg sieci,
 • Atrakcyjne oferty z telefonami,
 • Intuicyjna strona internetowa.

Plush Wady:

 • Utrudniony kontakt z obsługą klienta

Plush kontakt i infolinia

Rozmowa z konsultantem Plush: 601 101 200

Godziny pracy infolinii Plush:
pn – pt: 8:00 – 21:00
sb: 8:00 – 21:00

Adres email: iod@plus.pl

Adres:
POLKOMTEL sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 4, 02-673, Warszawa