PlusW ofercie Plus abonament dostępne są trzy propozycje: Plus 40, 50 i 60. Brak limitów połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne oraz nieograniczona ilość smsów to doskonała opcja dla ludzi aktywnych, lubiących pozostawać w kontakcie z innymi.

Plus abonament opinie użytkowników

3.3
Opinie o ofercie
2.5
Jakość obsługi
3.1
Cena
1.1
Zasięg sieci
Opinii (9 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Plus Abonament z telefonem

W wyższych pakietach dodatkowym bonusem są minuty na międzynarodowe połączenia wychodzące. Nowoczesne smartfony umożliwiają korzystanie z dodatkowych usług jak np. „PLUS IPLA”, czy szeregu innych pakietów, możliwych do aktywacji w dowolnym momencie trwania umowy.

Warianty elastyczne dają sposobność decydowania o wysokości miesięcznych opłat. Przez pierwsze 12 miesięcy użytkownik ponosi stały koszt, a po upływie tego czasu może samodzielnie zdecydować, czy pozostaje przy umowie 24-miesięcznej, gdzie cena abonamentu wzrasta o 10 zł, czy też przedłuża umowę na kolejnych 12 miesięcy, pozostając przy pierwotnej opłacie. Propozycja tego rodzaju sprawdza się w przypadku osób, chcących samodzielnie decydować o swoich kosztach.

Atutem oferty abonamentowej z telefonem od Plusa jest możliwość zakupu najlepszych i najnowocześniejszych telefonów na rynku. Znane marki w połączeniu z wygodnymi opłatami sprawdzają się przy klientach wymagających, oczekujących kompleksowych usług w zakresie telefonii komórkowej.

Plus Abonament bez telefonu

Plus proponuje klientom trzy, zróżnicowane oferty abonamentowe 30, 50, 70. Dedykowane osobom skupiającym się na mnogości dostępnych opcji, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem nowoczesnego smartfona, bądź jego niepotrzebujących.

Wygodne plany taryfowe pozwalają na dowolne wykonywanie połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, jak i nielimitowane wysyłanie smsów. W ofertach ponadto dostępne są pakiety internetu, zwiększające się wraz ze wzrostem abonamentu. Dodatkowo wyższe rozwiązania umożliwiają określoną ilość minut na połączenia międzynarodowe, pozwalając na pozostawanie w kontakcie ze znajomymi z całego świata.

Oferta abonamentowa Plusa udostępnia użytkownikom również dodatkowe pakiety usług internetowych, jak i korzystanie z takich rozwiązań jak np. „HBO GO”, czy „IPLA PLUS”. Jest więc propozycją dla osób nowoczesnych, korzystających z urządzeń mobilnych w celach rozrywkowych. Dodatkowo można wykupić Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, w kwocie 40 zł miesięcznie. W ofercie abonamentowej za 70 zł jest on darmowy.

Najniższy abonament w Plus wynosi zaledwie 30 zł miesięcznie, dzięki czemu jest idealny dla ludzi oszczędnych. Nie jest to jednak najtańszy abonament. Oferta Virgin Mobile i Plusha jest atrakcyjniejsza cenowo. W ramach tego pakietu mamy do wykorzystania 2 GB internetu (4 GB przez 3 pierwsze 3 miesiące). W nieco droższym pakiecie otrzymamy „internet bez końca”.

Ponadto warianty elastyczne stanowią rozwiązanie, pozwalające na samodzielne decydowanie o swoich opłatach.

Dwie opcje polegają na wyborze pomiędzy pozostaniem przy obecnym abonamencie (po 12 miesiącach użytkownik przedłuża umowę o kolejny rok, co daje łącznie 36 miesięcy) bądź podniesieniu opłat miesięcznych o 10 zł (w przypadku umowy trwającej 24 miesiące). Decyzja podejmowania w trakcie trwania usług jest ukłonem dla tych najbardziej wymagających.