PLUS na kartę Ja+

Plus na kartę w taryfach Ja+ to idealna koncepcja dla ludzi, chcących swobodnie i bez umowy korzystać z wybranych usług. Siedem, mocno zróżnicowanych planów taryfowych w ofercie Plus na kartę umożliwia dokonanie indywidualnego wyboru, dopasowanego do oczekiwań i wymagań. System pre-paid w tej sieci oferuje swoje usługi już od 10 zł miesięcznie, dając sposobność pozostawania w kontakcie ze światem, za niewielką, miesięczną opłatą.

W zależności od decyzji, użytkownik oferty na kartę zyskuje darmowe połączenia i smsy wewnątrz sieci Plus (co sprawdza się w przypadku młodszych klientów i dzieci), bądź pełną opcję nielimitowaną z pakietem obszernego internetu. Wyższe pakiety zawierają dodatkowo nieograniczony i całkowicie darmowy transfer danych do portali społecznościowych, co stanowi ukłon w stronę młodzieży. Zaletą rozwiązania na kartę JA + jest dowolność w miesięcznych kwotach doładowań, a w przypadku braku środków możliwość korzystania z połączeń przychodzących przez cały rok. Operator udostępnia także dodatkowo płatne pakiety, możliwe do modyfikacji w dowolnie wybranym momencie.

Oferta Prosto na kartę w Plusie

Plus Prosto na kartęPakiet Prosto a kartę od Plusa stworzony z myślą o osobach oszczędnych, lubiących przejrzyste warunki i proste obliczenia. Oferta bazuje na obecności darmowych połączeń i smsów wewnątrz sieci, przy miesięcznym doładowaniu za 25 zł. Ponadto, do odwołania obowiązuje promocje, ustalająca stałą stawkę za wszystkie połączenia w kraju i za granicą ( w ramach UE) oraz smsy, wynoszącą 0,19 gr. Prosto na kartę to konkurencja dla systemów pre-paidowych innych sieci. Atutem jest możliwość otrzymania dodatkowych bonusów pieniężnych za określoną kwotę doładowania. Prosto na kartę w Plusie to również wiele wariantów pakietów dodatkowych, zwiększających możliwości użytkownika, jak i ważność konta wynosząca rok, odnawiana każdorazowo przy doładowaniu.

Oferta Plus Rozmawiaj

Dwa pakiety Rozmawiaj bez limitu oraz Rozmawiaj, sms-uj, mms-uj bez limitu to koncepcje dla ludzi nie znoszących ograniczeń. Brak limitów pozwala na pozostawanie w kontakcie niezależnie od sytuacji. Niskie ceny starterów w połączeniu z dowolnymi kwotami doładowań stanowią alternatywę dla niekorzystnych umów abonamentowych. Idealne dla osób w każdym wieku, dla których jasne warunki i niskie koszty miesięczne stanowią podstawę zadowolenia z usług.

W ramach opisywanych planów, możliwość uzyskania dodatkowych bonusów za doładowania w kwocie min. 25 zł miesięcznie, jak i dokupienia pakietów internetowych, obowiązujących na terenie całej UE. Jasne warunki, prostota i maksymalne możliwości to coś, co użytkownik dostaje w ofercie Rozmawiaj.