Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat to wiodący, polski gigant telekomunikacyjno-medialny i zarazem jedna z największych tego typu firm w całej Europie. Zajmuje się ona produkcją oraz dostarczaniem treści telewizyjnych, ma w swojej ofercie również takie usługi, jak dostęp do internetu, telefonia (pod marką Plus), pakiety SmartDom, a także Video on Demand.

Cyfrowy Polsat opinie Klientów

5
Opinie o ofercie
5
Jakość obsługi
4
Cena
5
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Klientami wszystkich marek, skupionych w grupie Polsat jest obecnie ponad 5 milionów Polaków. Polityką firmy od wielu lat jest stałe podnoszenie jakości, a także gamy oferowanych klientom usług. Osiąga ona również bardzo dobry wyniki finansowe i ma świetne prognozy na najbliższą przyszłość.

Historia Cyfrowego Polsatu rozpoczyna się w 1999 roku. Właśnie wtedy powołana do życia 4 lata wcześniej spółka rozpoczęła emisję sygnału satelitarnego, dostępnego pod nazwą Polsat 2 Cyfrowy. Na ofertę składało się ówcześnie zaledwie niecałe 30 kanałów, w tym 10 polskich (Polsat, Polsat 2, TVP1, TVP2, Formuła 1, Dla Ciebie, Komedia, Smyk, ATV Relaks i Info Dokument).

Początkowo oferta była całkowicie darmowa, jednak w miarę wzbogacania jej o nowe stacje, podjęta została decyzja o wprowadzeniu opłaty abonamentowej. Na rynku płatnych telewizji cyfrowych konkurował przede wszystkim z Cyfrą+ oraz N, które później nie wytrzymały współzawodnictwa i połączyły się, tworząc NC+. Cyfrowy Polsat stał się niezwykle rozpoznawalny za sprawą swoich dekoderów, które umożliwiały użytkownikom nagrywanie programów, czy zatrzymywanie ich w dowolnym momencie i późniejsze wznowienie oglądania.

W późniejszym okresie spółka ta wzbogaciła swoją ofertę między innymi o internet w standardzie LTE, czy naziemną telewizję cyfrową. Cyfrowy Polsat przejął również kontrolę nad jedną z największych w Polsce sieci telefonii komórkowej, Plus GSM, oraz nad Netią, dostawcą usług internetowych oraz rozrywki multimedialnej.

Dodatkowe usługi oferowane przez Polsat Cyfrowy obejmują między innymi montaż oraz konfigurację sprzętów, między innymi modemów, czy dekoderów, jak również Multiroom HD, w ramach której klienci mogą mieć dodatkowo nawet trzy dekodery więcej oraz dostęp do pełnej oferty na nawet czterech telewizorach. Podpisując umowę przez internet, można także, rzecz jasna, zrezygnować z niej bez podawania przyczyn, w ciągu 14 dni. Dzieki temu można wypróbować wszystkie usługi, zanim zdecyduje się związać z ich dostawcą długoterminową umową.

Cyfrowy Polsat zalety oferty

Róznorodność oferowanych usług, ich wysoka jakość, a także atrakcyjne dla klientów ceny, to podstawowe zalety Cyfrowego Polsatu. W epoce powszechnej rewolucji cyfrowej platforma ta daje możliwość dostępu do nowoczesnych multimediów oraz innych produktów, niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu każdego gospodarstwa domowego, a wszystko w jednym miejscu, co dodatkowo w znaczny sposób ułatwia abonentom życie.