Cyfrowy PolsatPolsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat) to wiodący, polski gigant telekomunikacyjno-medialny i zarazem jedna z największych tego typu firm w całej Europie. Zajmuje się ona produkcją oraz dostarczaniem treści telewizyjnych, ma w swojej ofercie również takie usługi, jak dostęp do internetu, telefonia (pod marką Plus), pakiety SmartDom, a także Video on Demand.

Polsat Box opinie Klientów

0.9
Opinie o ofercie
0.7
Jakość obsługi
1.1
Cena
1
Zasięg sieci
Opinii (111 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Opinie Klientów o Cyfrowym Polsacie

Produkty Cyfrowego Polsatu otrzymują oceny najczęściej pozytywne. Popularnością klientów cieszą się w szczególności programy telewizyjne, a to ze względu na niskie ceny pakietów i możliwość dobierania tylko tych kanałów, które nas interesują. Także operator komórkowy Plus niezmiennie pozostaje jednym z najważniejszych graczy rynku GSM, ma ciekawą ofertę oraz wiele nowoczesnych smartfonów w atrakcyjnych cenach.

Z kolei usługa Video On Demand, pomimo wielu znanych tytułów i nowości, pozostaje daleko w tyle za takimi platformami, jak Netflix, HBO GO, czy Amazon Prime. Najgorsze opinie wśród produktów Cyfrowego Polsatu zbiera jednak internet domowy LTE. Klienci narzekają w tym przypadku przede wszystkim na prędkość, o wiele niższą od tej, jaka obiecywana jest w umowie. Problemem jest także częsta utraty sygnału w przypadku problemów z pogodą, silnego wiatru, czy obfitych deszczów.

Historia Cyfrowego Polsatu

To korporacja z tradycją, działająca na polskim rynku telekomunikacyjnym nieprzerwanie do 1995 roku. Jej początki to oferta telewizji satelitarnej, do której stopniowo dołączały kolejne usługi, umacniając pozycję firmy i zdobywając dla niej rzesze wiernych klientów. Cyfrowy Polsat potrafił nie tylko zaoferować najwyższą jakość swoich produktów. Inwestował także w usługi dodatkowe, takie jak transmisje meczów piłkarskich Ekstraklasy, za co był i jest ceniony przez fanów piłki nożnej. Obecnie propozycja Cyfrowego Polsatu obejmuje wiele nowoczesnych propozycji.

Cyfrowy Polsat Telewizja satelitarna oraz kablowa IPTV

Spędzasz swój wolny czas w domu? Na romantyczne wieczory we dwoje, familijne weekendy, czy wydarzenia sportowe przed telewizorem nie ma nic lepszego, niż oferta, jaką prezentuje Cyfrowy Polsat. To dziś chyba najbardziej elastyczny w możliwości wyboru kanałów operator w Polsce. Podczas gdy konkurencja narzuca sztywne ramy pakietów tv, zaletą oferty, jaką ma dla swoich klientów Cyfrowy Polsat jest przede wszystkim prostota. Każdy klient może w łatwy sposób dobrać interesującą go tematykę programów, nie płacąc za te, z których nigdy nie skorzysta. Zasady są bardzo uczciwe i klarowne, a ceny bardzo atrakcyjne.

Dostępne pakiety Cyfrowego Polsatu:

  • Podstawowy pakiet S, w cenie 20 zł miesięcznie, to 50 podstawowych i bardzo popularnych kanałów (lub 56, jeśli mamy IPTV).
  • Pakiet M, idealny dla rodziny, kosztuje 30 zł, a są w nim dodatkowe 22 kanały, na przykład TVN24, czy Eurosport.
  • Najwyższy pakiet L, za który zapłacimy 60 zł miesięcznie to w sumie 124 kanały (lub 135, jeśli korzystamy z IPTV, a nie z satelity). Ten ostatni zawiera między innymi kanały filmowe, czy dedykowane najmłodszym.

Do pakietów podstawowych dodawać możemy wybrane pakiety dodatkowe, które aktywować można zarówno w dniu podpisania umowy, jak i później. Korzystanie z nich zaczynamy oraz kończymy w dowolnej chwili, pod warunkiem, że będą one aktywne przez przynajmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Dzięki temu możemy na przykład wyłączyć kanały sportowe, kiedy skończą się interesujące rozgrywki i wrócić do nich za jakiś czas. Cyfrowy Polsat oferuje także usługi dodatkowe, takie jak CatchUp oraz On The Go, które w abonamencie M oraz L są bezpłatne, jak również usługę Multiroom HD, dostępną już od 10 złotych miesięcznie.

Telefonia komórkowa Plus

Cyfrowy Polsat już od lat jest właścicielem marki Plus. W jej ramach klienci mają możliwość korzystania z nowoczesnych usług GSM oraz mobilnego internetu. Telefonia komórkowa Plus to także szeroki wybór najpopularniejszych urządzeń mobilnych, wśród których znajdziemy również najnowsze smartfony 5G. Dostępne w sieci Plus marki to między innymi wiodące na świecie Samsung, Huawei oraz Apple, a także niezwykle popularna w Polsce Xiaomi.

Ceny abonamentów, jakie pod logo Plus oferuje Cyfrowy Polsat to 30,50 oraz 75 złotych miesięcznie. Najtańsza oferta obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, oraz MMS-y do wszystkich w Polsce i roaming w UE, a także mobilny internet z limitem danych 2 GB miesięcznie. Droższa opcja zawiera wszystkie wymienione w tańszym planie korzyści, a także pakiet internetowy 12 GB miesięcznie. Może on zostać podwojony, co przez pierwszy rok umowy jest bezpłatne, a w drugim wiąże się z dodatkową opłatą 20 zł miesięcznie. Najdroższa oferta abonamentu w sieci Plus to dodatkowa korzyść w postaci 72 GB transferu na miesiąc oraz darmowego dostępu do usługi Tidal. W ramach każdego z abonamentów, klienci sieci Plus mają możliwość korzystania z sieci 5G tam, gdzie operator posiada już jej zasięg. Wszystkie podane wyżej ceny obejmują 10-złotowy rabat za faktury przesyłane drogą elektroniczną.

Plus oferuje także domowy dostęp do internetu za pomocą światłowodu. Usługa ta dostępna jest wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Klienci mają do wyboru jedną z trzech opcji. Łącze o prędkości pobierania danych do 300 MB/s to miesięczna opłata w wysokości 50 złotych. Wyższy pakiet, z downloadem do 500 MB/s kosztuje co miesiąc 60 złotych. Z kolei za najszybszą opcję, z pobieraniem danych do 1 Gb/s zapłacić trzeba 70 złotych miesięcznie. Umowa na dostarczanie internetu podpisywana jest na czas 24 miesięcy, każda z opcji przez pierwsze trzy miesiące korzystania jest bezpłatna. Plus dodaje abonentom do każdego pakietu internetowego również darmowy internet mobilny, z limitem transferu 5 GB miesięcznie.

Serwis VOD Cyfrowego Polsatu

Video On Demand, czyli mówiąc prościej, internetowa wypożyczalnia filmów, to świetna propozycja dla tych, którym nie wystarcza oferta kanałów telewizyjnych. To także coś dla tych, którzy lubią oglądać premiery filmowe niedługo po tym, jak przestają one być wyświetlane na srebrnych ekranach kin. Dostępne są zarówno produkcje popularne, jak i te mniej głośne, ale również warte uwagi kinomanów. Filmy wykupione w cyfrowej wypożyczalni Polsatu można obejrzeć w ciągu 24 godzin od opłacenia dostępu do konkretnego tytułu. Wypożyczalnia filmów VOD Cyfrowy Polsat ma w zasadzie tylko jeden mankament. Płacenie za korzystanie z produkcji odbywa się wyłącznie za pomocą wiadomości SMS lub przez stronę internetową. Nie ma możliwości opłacenia konkretnego tytułu z poziomu telewizora przez podpiętą do usługi kartę płatniczą, jak ma to miejsce na przykład w Rakuten TV.

Cyfrowy Polsat Internet domowy LTE

Domowy dostęp do sieci to dzisiaj absolutna konieczność. Nie tylko ze względu na korzystanie z wiadomości, rozrywki w internecie, czy też usług online. Polacy także coraz częściej korzystają z bankowości internetowej, kupują przez sieć, a w swoich domach posiadają urządzenia domowe smart, które wykorzystują pełnię możliwości, dopiero będąc online.

Cyfrowy Polsat oferuje swoim abonentom bezprzewodowy dostęp do internetu za pośrednictwem technologii LTE (4G). Jest to propozycja szczególnie korzystna dla tych, w których okolicach nie ma światłowodu, a zatem internet przez kabel jest po prostu nieosiągalny. Wraz z dostępem do sieci, Cyfrowy Polsat oferuje również nowoczesne modemy, zapewniające stabilność łącza, a także routery, znacząco zwiększające zasięg WiFi w dużych domach.

Cyfrowy Polsat SmartDOM

Oferta, jaką prezentuje swoim klientom Cyfrowy Polsat to również inne usługi. SmartDOM Cyfrowego Polsatu pozwala na łączenie ich, dzięki czemu w znaczący sposób obniżamy swój miesięczny rachunek za nie. Propozycja zawiera między innymi internet domowy przez światłowód oraz LTE, abonamenty komórkowe oraz mix sieci Plus, a także telewizję satelitarną oraz kablową IPTV. Dostępne są również inne, na przykład Bezpieczny Dom. Oferta, która jest wyłączona dla nowych abonentów, ale kontynuowana w przypadku klientów, którzy wykupili ją przed 2017 rokiem. Jeśli natomiast chcemy ubezpieczyć samochód, dom, podróż lub życie, w pakiecie SmartDOM skorzystać możemy z polis towarzystwa Ergo Hestia. Wybierając je i płacąc wraz z innymi usługami z oferty Cyfrowego Polsatu, możemy otrzymać rabat na ubezpieczenie w wysokości do nawet 30%.

Cyfrowy Polsat wyróżnia się na polskim rynku przede wszystkim niezwykle szeroką, kompleksową ofertą. Dzięki niej abonenci mogą uzyskać dostęp do wielu interesujących ich produktów w jednym miejscu. Propozycje te są również atrakcyjne cenowo, a łącząc je w pakiety, za pomocą usługi SmartDOM każdy z klientów może dodatkowo obniżyć swoje miesięczne zobowiązania. Dzięki temu Cyfrowy Polsat stale powiększa swój udział w rynku i zyskuje abonentów. Plany wprowadzania nowych usług i uatrakcyjniania już istniejących z pewnością spowodują utrzymanie tej tendencji wzrostowej. Cyfrowy Polsat to łatwy, szybki i niedrogi dostęp do usług niezbędnych do codziennego funkcjonowania większości Polaków.