T-Mobile abonament z telefonem

Abonament w T-MobileT-Mobile – S

Jako jedna z największych sieci, T-mobile proponuje swoim klientom szereg rozwiązań abonamentowych, dostępnych z telefonem. Wśród nich oferta S podpisywana na 24 miesiące. Rozwiązanie dla nowych użytkowników obejmuje brak jakichkolwiek limitów zarówno w połączeniach, jak i smsach, mmsach czy za 59 zł miesięcznie. Do dyspozycji Klient ma 5GB internetu.

W przypadku osób przenoszących numer do sieci, plan taryfowy obejmuje to samo, za niższą miesięczną opłatą.

Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest możliwość podwyższenia abonamentu o 10 zł, co wpływa na obniżenie rat za wybrane urządzenia. A jest w czym wybierać, gdyż paleta dostępnych smartfonów jest szeroka. Przykładowa cena za smartfona Huawei Mate 20 Lite to 889 zł. Na chwilę obecną w ofercie dostępnych jest 59 telefonów.

T-Mobile – M

Ten rodzaj oferty abonamentowej od T-Mobile dedykowany jest osobom, chcącym posiadać wiele za niewielkie pieniądze. Ten plan taryfowy obejmuje nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci, brak ograniczeń w darmowych smsach i mmsach oraz pakiet Internetowy 30GB. Miesięczne opłaty rozpoczynają się od 79 zł, co stanowi alternatywę dla ofert innych operatorów.

Umowa na 24 miesiące umożliwia zakup najnowocześniejszych telefonów w korzystnych cenach. Przykładowo za smartfona Huawei 20 Lite to 599 zł. Czas trwania umowy wynosi 24 miesiące.

T-Mobile – L

Użytkownikom zdecydowanym, operator proponuje ofertę abonamentową bez limitu, podpisywaną na 24 miesięcy za kwotę 109 zł. Oferta T-Mobile L pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń w krajach Unii Europejskiej, wysyłaniu smsów i mmsów do wszystkich sieci oraz dostęp do 70GB Internetu. W pakiecie, klient ma możliwość wyboru nowoczesnego urządzenia, dzięki któremu może dowolnie korzystać z usług operatora. Za smartfona Huawei 20 Lite na starcie zapłacimy 1 zł

Usługi dodatkowe dla każdego z abonamentów

Podczas dokonywania zamówienia mamy możliwości dodatkowych usług do abonamentu. Niestety opłata za korzystanie z Netflixa jest taka sama jak w przypadku gdy byśmy wybrali tą usługę we własnym zakresie, więc nie ma tutaj mowy o żadnej promocji. Na pewno warto jednak rozważyć ubezpieczenie telefonu ponieważ obejmuje zalanie telefonu oraz naprawę szkód nieobjętych gwarancją do kwoty 1000 zł.

Ceny za usługi dodatkowe:

T-mobile oferta abonamentowa bez telefonu

Oferta T-Mobile Bez limitu

Oferta T-Mobile Bez limitu bez telefonu dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i osób przenoszących numer. Pozwala na dowolne wykonywanie darmowych połączeń na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe na terenie całej Unii Europejskiej. Jest więc propozycją skierowaną do najbardziej wymagających, chcących pozostawać w kontakcie, niezależnie od miejsca. w ofercie znajdują się również nielimitowane smsy i mmsy oraz szybki Internet, dzięki któremu użytkownik może swobodnie korzystać z najlepszego źródła informacji.

Propozycja od T-mobile kosztuje miesięcznie 50 zł i jest jedną z najlepszych ofert, dostępnych na rynku. Co więcej, każdy przenoszący numer może skorzystać z opcji Satysfakcji gwarantowanej albo zwrotu pieniędzy, gdzie przy nie spełnieniu oczekiwań abonenta, operator deklaruje zwrot nawet do 6 miesięcy poniesionych kosztów z tytułu opłat.

Oferta T-Mobile Standardowa (T1 i T2) T1 i T2 to plany taryfowe, których opłaty miesięczne wynoszą 29,95 i 49,95 zł. Użytkownik, zdecydowany na podpisanie 24-miesięcznej umowy zyskuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz smsy i mmsy (w planie T1 opłata za jednego smsa wynosi 0,20 gr).

Ponadto operator udostępnia 2GB i 5 GB internetu, z możliwością jego zwiększenia, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Propozycja tego rodzaju, pozwala na zachowanie niskich rachunków, a także korzystanie z całej palety serwisów internetowych, przydatnych na co dzień, bez wykorzystywania transferu danych internetowych.

To oferta korzystna, z której może skorzystać każdy, kto chce mieć pod kontrolą swoje wydatki.

Oferta T-mobile T2 (dostępna tylko online)

Dla użytkowników strony internetowej operatora, T-mobile przygotował dwa dodatkowe plany taryfowe, dostępne przy umowie na 6 i 24 miesiące. To nielimitowane połączenia do wszystkich w krajach Unii nie tylko na komórki, ale i telefony stacjonarne. Propozycja obejmuje również darmowe smsy i mmsy oraz 5 GB Internetu.

Rozwiązania dostępne za 29,95 zł miesięcznie są wygodne i warto wziąć je pod uwagę. Szczególnie miłośnicy surfowania w sieci mogą czuć się usatysfakcjonowani, gdyż wraz z umową nabywają opcję darmowego korzystania z całej gamy serwisów internetowych, bez wykorzystywania dostępnego pakietu danych. T-Mobile Oferta rodzinna Propozycja kierowana do rodzin bądź osób, chcących znaleźć duże możliwości w łączonym, tańszym abonamencie.

Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i Internet bez limitu danych, dostępne przy podpisaniu umowy na 24 miesiące.

Co ważniejsze, opłata za trzy karty SIM + jeden nowoczesny smartfon wynosi 110 zł miesięcznie, a przy opcji dla dwóch użytkowników (także z jednym urządzeniem) zaledwie 100 zł. To alternatywa dla ludzi ceniących sobie stałe, niskie koszty i posiadanie usług, z których można korzystać nie tylko w kraju, ale i w całej Unii Europejskiej. Oferta rodzinna umożliwia pozostanie w nieograniczonym kontakcie ze wszystkimi.