PlusInternet LTE od plusa uważany jest za najszybszy internet LTE, co potwierdziła wygrana w teście Internetu mobilnego miesięcznika Komputer Świat. Plus Internet LTE uważany jest za największą i najnowocześniejszą sieć tej technologii w Polsce, obejmująca swoim zasięgiem prawie 97% mieszkańców kraju. Dzięki temu klienci Plusa mają najszybszy dostęp do internetu w standardzie LTE i najbardziej komfortowe połączenie z siecią.

Plus internet LTE opinie użytkowników

0.6
Opinie o ofercie
0.7
Jakość obsługi
1.2
Cena
0.8
Zasięg sieci
Opinii (16 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Plus internet LTE – Dane

Średnia prędkość Internetu LTE od Plusa wynosi około 40 Mb/s przy pobieraniu i około 29 Mb/s przy wysyłaniu danych, Jest to ponad dwa razy szybciej niż internet od Play i około 25% lepiej w porównaniu do T-Mobile i Orange. Jednocześnie wskaźnik prędkości wysyłania danych w Play wynosi około 30 Mb/s, co również plasuje internet Plusa na niedoścignionym, pierwszym miejscu.

Standardowy Internet LTE od Plusa oferowany jest w całkowicie nowym standardzie internetu mobilnego – Internet LTE Plus Advanced. Jego zaletą jest to, że wykorzystując agregację dwóch nośnych, każda po 20 Mhz w standardzie LTE FDD, działających jednocześnie w pasmach 1800 i 2600 Mhz pozwala na transmisję danych z prędkością do 300 Mb/s, co nie jest możliwe w innych standardach.

Bezpłatny dostęp do internetu LTE Plusa

Abonenci Plus w ramach usługi LTE Abonament mają możliwość wysyłania i odbierania danych w technologii LTE poprzez połączenia z APN. Usługa ta możliwa jest przy wykorzystaniu: karty USIM LTE, urządzenia telekomunikacyjnego obsługującego transmisję danych w technologii LTE oraz w zasięgu technologii LTE. W ramach abonamentu usługa ta jest całkowicie darmowa, a limit transmisji danych jest przypisany do konkretnej taryfy bądź promocyjnego planu cenowego, a także określonego w regulaminie pakietu cenowego.

Internet LTE w Plusie bez końca

Jednocześnie Plus, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ofercie abonamentowej od 40 zł miesięcznie, oferuje pakiet LTE bez końca. Jest to równoznaczne z tym, iż po wykorzystaniu pakietu LTE, można nadal cieszyć się Internetem bez limitu danych. Warunkiem jest wyłącznie pozostawanie w zasięgu sieci LTE. Prędkość transmisji danych w tym przypadku wynosi do 5 Mb/s. Oferta kierowana jest do abonamentów oferty promocyjnej ja+Power LTE, ja+Power LTE 7GB, ja+Power LTE 20 GB, Power LTE 25 GB, ja+Power LTE 30 lub ja + Power LTE 35.

Internet LTE dla telefonów na kartę

Plus internet LTE to również oferta dla osób korzystających z telefonów na kartę. Korzystając z taryfy Plus Mix 6, Plush Mix, Plus na Kartę bez limitu, posiadając telefon wspierający LTE i znajdując się w zasięgu LTE, bez przeszkód można korzystać z szybkiego internetu po aktywacji usługi.W ramach oferty, użytkownik ma możliwość odbierania danych w technologii LTE w ramach usługi dostępu do Internetu poprzez połączenia z APN: plus oraz mms. Dodatkowo w ramach Usługi LTE użytkownik może wysyłać i odbierać wiadomości SMS i MMS. Nadto usługa LTE działa w roamingu.

Należy pamiętać, że aby korzystać z możliwości wysyłania i odbierania danych w tej technologii, należy wyposażyć się w kartę USIM LTE i urządzenie telekomunikacyjne obsługujące transmisję danych w technologii LTE, będące w zasięgu tej technologii .

Oferta Internetu LTE w Abonamencie

Plus oferuje internet LTE w ramach abonamentu. Jest on dostępny w pakiecie od 30 zł miesięcznie, przy czym najniższy pakiet nie obejmuje usługi LTE bez końca, w ramach, której nawet po wykorzystaniu pakietu można korzystać z Internetu.

Dostępne są abonamenty w wysokości 40 zł zawierający pakiet 40 GB miesięcznie, 50 zł obejmujący pakiet 60 GB miesięcznie i 70 zł uwzględniający 100 GB internetu miesięcznie. Każdy z pakietów działa w technologii LTE i uwzględnia pakiet LTE bez końca. Warto dodać, iż decydując się na jeden z pakietów, Plus daje możliwość testowania Internetu LTE przez 15 dni. W tym okresie można w dowolnym momencie rozwiązać umowę bez ponoszenia dodatkowych kosztów poza kosztami usług dodatkowych wykorzystanych poza abonamentem.

Oferta Internetu LTE na kartę

W sytuacji telefonu na kartę, Plus oferuję technologię LTE przy zakupie karty za 5 zł, w pakiecie której jest 6 GB Internetu LTE na start i do 100 GB po każdym doładowaniu lub za 15 zł, która oferuje aż 30 GB Internetu LTE na start. Jednocześnie każde, co piąte doładowanie karty jest gratis.