Opinie o sieci Play

BIZNES BOX ULTRA

Rozwiązanie to jest doskonałe dla właścicieli małych firm. Ultra szybki Internet zarówno do biura (200 GB), jak i w nowoczesnym smartfonie (20 GB), a ponadto nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Dodatkowo – Internet i połączenia w roamingu do UE, pod warunkiem częstego korzystania z usług w kraju. W pakiecie także darmowy, trzymiesięczny dostęp do SHOWMAX i TIDAL. Wszystko za jedyne 50 zł netto.

Za 60 zł miesięcznie otrzymamy dwie karty SIM i internet do biura.

FORMUŁA PERFECT BOX DLA FIRM

Przenieś swoją firmę do Play a za dwie karty zapłacisz 50 zł zamiast 65 zł. Perfect Box to nielimitowany internet w telefonie oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. W ramach oferty otrzymasz także nieograniczony roaming w Unii Europejskiej. Dodatkowo w opcji Perfect Box dla firm klienci otrzymują nielimitowany internet do biura z prędkością 100 GB. Po wyczerpaniu 100 GB prędkość internetu spada.

W ramach Formuły Perfect dla firm klienci otrzymują także dostęp do muzyki w TIDAL (25 miesięcy za darmo) oraz SHOWMAX (za darmo przez 3 miesiące).

  • Oferta dla jednej osoby to koszt 40 zł miesięcznie,
  • W przypadku wybrania dwóch kart SIM opłata wynosi 50 zł zamiast 65 zł,
  • Dla trzech kart SIM zapłacimy 80 zł zamiast 90 zł
  • Możemy także skorzystać z większej ilości kart SIM. Opłata zaczyna się od 98 zł za 4 karty.

STANDARD dla firm

Abonament Standard od Play doskonale sprawdzająca się przy niewielkich firmach. Nielimitowane połączenia i smsy do wszystkich plus 15 GB Internetu. W pakiecie także możliwość korzystania z usług w roamingu UE za darmo (rozmowy i smsy oraz 1 GB na transmisję danych). Ciekawa opcja dokupienia PLAy360, pozwalającego na naprawdę telefonu, ochronę Internetu czy nawigację za 16,23 + VAT.