Plush jest stosunkowo nową marką na polskim rynku operatorów komórkowych. Powstała w roku 2014 jako submarka Plusa. Charakterystycznym znakiem sieci jest jej brand hero – pluszowy miś, który ma przyciągać uwagę młodszych użytkowników. Obecnie w Plushu dostępne są zarówno oferty na kartę oraz na abonament z telefonem lub bez a zaletą oferty abonamentowej jest brak długoterminowej umowy.

Oferta Plush na abonament

Plush oferuje 4 plany taryfowe w abonamencie. Największą zaletą przy podpisaniu umowy z operatorem Plush jest brak długoterminowej umowy. Jedynie wersja Plush ABO 25 z 15 GB internetu zawarta musi być na okres 24 miesięcy. W naszych zestawieniach najlepszych ofert to właśnie Plush bardzo często znajduje się na podium. Sprawdźmy zatem co oferuje.

Plush ABO 10 – najtańszy abonament od Plusha

Oferta Plush ABO 10 to najtańsza opcja od operatora. Koszt abonamentu to jedyne 10 zł miesięcznie. W ramach tego planu taryfowego Plush oferuje 1 GB internetu. Rozmowy na telefony komórkowe oraz stacjonarne kosztują 0,29 zł/min. Sms oraz mms’y są darmowe. Dużym plusem oferty jest także darmowy dostęp do Facebooka, dzięki czemu nie zużywamy pakietu danych. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, dzięki czemu można zakończyć korzystanie z usługi w dowolnym momencie.

Plush ABO 20 z 3GB internetu

Kolejną opcją od Plusha jest abonament w kwocie 20 zł. W przypadku tej oferty do wykorzystania mamy już 3 GB internetu. W przeciwieństwie do oferty opisanej wyżej, otrzymujemy darmowe połączenia na komórki i telefony stacjonarne. Ponosimy jednak opłatę za sms’y i mms’y – 0,19 zł. Umowa podobnie zawierana jest na czas nieokreślony.

Plush ABO 25

Oferta od Plusha za 25 to dodatkowe korzyści. W ramach 25 zł abonent otrzymuje aż 10 GB internetu. W zależności od długości korzystania z usługi Plush ABO otrzymamy dodatkowe gigabajty. Po trzech miesiącach jest 2 GB, po 6 miesiącach 4 GB, po 12-tu 6 GB a po 24 już 10 GB.

Wszystkie rozmowy oraz sms’y i mms’y są darmowe w Plush ABO 25. Prócz tego za darmo można korzystać z aplikacji takich jak Facebook, Messenger, Youtube, Instagram oraz WhatsApp.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Jeśli zaś zdecydujemy się na podpisanie umowy na 24 miesiące otrzymamy 15 GB internetu.

Oferta Plush na kartę

Plush dysponuje wieloma atrakcyjnymi wariantami w swojej ofercie prepaid. Starter w Plushu kosztuje jedynie 5 zł. Mamy 7 możliwości doładowania oferty na kartę.

Brak zobowiązań w postaci długoterminowej umowy, to główna zaleta oferty Plush na kartę.

Pakiety Plush na kartę

Najwyższy pakiet to koszt 25 zł na 30 dni. W tej ofercie od Plusha mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy oraz smsy. Jest to najdroższy pakiet dostępny w oferice Plush na kartę. Pakiet można aktywować dzwoniąc na numer: *136*11*08#

Kolejny pakiet, w którym bez limitu możemy korzystać z rozmów to koszt 20 zł na 30 dni. Koszt sms’a do wszystkich sieci wynosi 19 groszy. Aby aktywować pakiet za 20 zł wystarczy zadzwonić pod numer: *136*11*05#

Jeśli zaś nie dzwonimy często, a wolimy wysyłać wiadomości tekstowe, warto rozważyć najniższy pakiet od Plusha. Jego koszt to 10 zł na 30 dni. Stawka za połączenie do wszystkich sieci wynosi 29 groszy za minutę. Aktywacja pakietu na kartę od Plusha odbywa się poprzez połączenie z numerem: *136*11*03#

Jak doładować konto w Plush na kartę?

Mamy do wyboru doładowania o wartości od 5 złotych do 150 zł. Przy doładowaniu konta za 100 lub 150 złotych, otrzymujemy rabaty w wysokości 15 lub 30 złotych, w zależności od wybranej kwoty doładowania.

Najprostszą metodą doładowania konta w Plushu na kartę jest doładowanie poprzez stronę internetową operatora: https://www.plushbezlimitu.pl/doladuj

Wystarczy podać swój numer, wybrać kwotę doładowania, podać adres email (opcja nieobowiązkowa) a następnie opłacić zamówienie jednym z wybranych sposobów. Najczęściej wybieraną opcją jest płatność przelewem lub kartą kredytową. Dla bardziej wtajemniczonych użytkowników Plusha na kartę, dostępne są aplikacje: mPotwór oraz doladowania.pl

Plush kontakt i infolinia

Rozmowa z konsultantem Plush: 601 101 200
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 21:00

Adres email: iod@plus.pl

Adres: POLKOMTEL sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 4, 02-673, Warszawa

 

PLUSH opinie klientów
0
Oferta
0
Jakość obsługi
0
Cena
0
Zasięg sieci
Opinii (0 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię