Red Bull Mobile – Alcatel 1S z głośnikiem gratis

W sieci Red Bull Mobile oferowany jest smartfon wraz z atrakcyjnym prezentem za jedyne 6 zł na start. Do smartfona otrzymujemy bezprzewodowy głośnik gratis. Oferta dotyczy zakupu zestawu na abonament. Jednym z abonamentów w tej sieci jest – RBM SieMa 49, czyli najtańsza oferta. Co daje nam ten abonament? Jak łatwo się domyślić jego miesięczny koszt to 49 zł.

Red Bull Mobile – abonament RBM SieMa 49

W ramach takiej opłaty otrzymamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na telefony komórkowe i stacjonarne. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Jednym słowem jest to abonament nielimitowany. Ponadto do naszej dyspozycji będzie pakiet Internetu – 10 GB do wykorzystania na terenie Polski oraz 1 GB w krajach Unii Europejskiej. Standardowo w tym przypadku umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Ważne jest to, że w sieci tej nie mamy osobnych rat za urządzenie tak jak ma to miejsce u innych operatorów. Wspomniany głośnik bezprzewodowy to Bluetooth Round Bass. Smartfon Alcatel 1S operator oferuje w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i niebieskim. Taka oferta to znakomita okazja, aby za atrakcyjne pieniądze mieć naprawdę dobry telefon wraz z darmowym głośnikiem.