Co poprawi aktualizacja Apple iOS 13.1.2?

Na rynku jest już iOS 13, jednak jak to na nowy system przystało zdarzają się błędy, które z czasem muszą zostać naprawione. Właśnie w tym celu firma Apple wydała na rynek kolejną wersję tego systemu wraz z poprawkami. Jest to już trzecia wersja systemu, czyli 13.1.2. Zostało w niej poprawione wiele rzeczy, z którymi mieli problemy użytkownicy.

iOS 13.1.2 – jak zainstalować?

Aby przeprowadzić taką aktualizację ręcznie wystarczy wejść w Ustawienia, następnie kliknąć pole ”Ogólne”, potem wejść w ”Aktualizacja oprogramowania” i sprawdzić dostępność najnowszych aktualizacji. Jeśli będzie ona dostępna klikamy ”Pobierz” po czym zostanie ona zainstalowana na naszym urządzeniu.

iOS 13.1.2 – co było nie tak?

Jedną z poprawek jest ta dotycząca usługi iCloud. Dokładniej chodzi o pasek postępu, który przed aktualizacją znikał po utworzeniu kopii zapasowej co mogło być mylące dla użytkowników i nie było wiadomo czy tworzenie kopii zapasowej przebiegło pomyślnie czy też nie. Według niektórych w poprzedniej wersji był również problem z włączaniem aparatu. Ponadto użytkownicy mieli problem z aktywacją latarki oraz w niektórych przypadkach dochodziło do rozłączania Bluetooth w samochodach.

Apple – szybkie poprawki w systemie

Co prawda może nie są to jakoś bardzo poważne błędy, jednak zdecydowana większość z nich po prostu przeszkadza podczas codziennego użytkowania telefonu. Chyba nikt z nas nie chciałby, aby aparat czy latarka w jego telefonie się nie włączyła wtedy, gdy akurat jej potrzebuje. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że system ten pojawił się w smartfonach niedawno i błędy mogą się zdarzyć, ale najważniejsze, aby producent jak najszybciej je usuwał,