Netia, należy obecnie do jednego z liderów usług telekomunikacyjnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jako dostawcy usług telewizyjnych, Internetu stacjonarnego oraz mobilnego, zarówno właściciele, jak i pracownicy Netii dbają o to, żeby klienci byli zadowoleni z tego, co otrzymują. Oni z kolei odwdzięczają się bardzo pozytywną opinię o samej firmie Netia. Netia należy bowiem do przedsiębiorstw telekomunikacyjnych z jednymi z najlepszych opinii klientów na temat jakości oferowanych usług.

Skorzystaj z oferty

Netia oferta

Netia opinie Klientów

Netia opinie
1.6
Opinie o ofercie
1.4
Jakość obsługi
2
Cena
1.9
Zasięg sieci
Opinii (38 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Zdecydowana większość opinii klientów o firmie Netia to opinie pozytywne. Należy bowiem pamiętać o tym, że na profesjonalne usługi składa się wiele czynników. Nie tylko sama jakość efektu ma tutaj znaczenie, ale również wszystkie inne elementy powiązane z tak skomplikowanym biznesem, jakim jest telekomunikacja.

Szczególny nacisk Netia kładzie na całodobową pomoc techniczną udzielaną klientom. Jest to bardzo istotne dla ludzi, którym zależy na tym, żeby ich Internet działał sprawnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To ważne zwłaszcza w przypadku osób pracujących zdalnie, dla których działający Internet jest równoznaczny z zarobkiem.

Netia wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, oferując klientom najwyższą jakość usług w połączeniu z profesjonalną pomocą techniczną. Dzięki temu macie pewność, że wszystko będzie zawsze działać, tak jak powinno. To jest główny atut Netii, który sprawia, że firma jest tak szanowana przez klientów, o czym świadczą ich opinie.

Netia Internet stacjonarny – opis oferty

Jedną z podstawowych ofert i usług zapewnianych przez firmę Netia swoim klientom, jest oczywiście internet stacjonarny. Jeżeli poszukujecie dobrego dostawcy Internetu, który zapewni wam nie tylko szybki Internet, ale przede wszystkim wysoką jakość przepływu danych w połączeniu z całodobową pomocą techniczną, gotową nieść ci pomoc zawsze, kiedy wystąpi jakiś problem z Internetem, to koniecznie powinieneś lub powinnaś zapoznać się z ofertą firmy Netia.

Skorzystaj z oferty

Netia posiada niezwykle elastyczną ofertę na Internet, której nadrzędnym celem, jest dopasowanie się do potrzeb każdego klienta z osobna. Dlatego też Netia przygotowała dla was kilka różnych pakietów do Internetu stacjonarnego.

Należą do nich:

  • Pakiet Internet 300 Mb/s za cenę 50 złotych miesięcznie. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet ten zapewnia wam prędkość pobierania danych na poziomie 300 Mb/s. Nie jest to wprawdzie najszybsza dostępna prędkość, ale jest wystarczająca aby pozwolić wam na komfortowe korzystanie z Internetu.
  • Pakiet Internet 500 Mb/s jak sama nazwa wskazuje, pakiet zapewnia prędkość pobierania danych na poziomie 500 Mb/s. Pakiet kosztuje 60 złotych miesięcznie i można go uznać za opcję standardową dla wszystkich.
  • Internet 1 Gb/s najszybszy pakiet Internetu dostępny w ofercie Netii zapewni wam niesamowite doznania już za cenę 70 złotych miesięcznie. Ten pakiet pokaże wam, czym tak naprawdę jest szybki Internet.

Jak widać, ofert jest kilka, jednak dużym plusem Internetu od Netii jest to, że możecie wziąć ten Internet na próbę. 3 miesiące za darmo to wystarczający czas do zdecydowania czy dana oferta Internetu wam odpowiada.

Netia telewizja – opis oferty

Firma Netia jest nie tylko dostawcą usług Internetowych, ale również usług telewizyjnych. Jeżeli właśnie zastanawiacie się nad zakupem odpowiedniej oferty telewizyjnej do waszego domu czy mieszkania, to Netia posiada dla was kilka interesujących ofert, którym warto się przyjrzeć.

Do najważniejszych należy zaliczyć między innymi:

  • Pakiet na start w cenie 15 złotych za miesiąc. W pakiecie tym zawarte zostały 62 kanały, z czego 31 w jakości HD. Znajdziecie tutaj między innymi takie kanały jak Polsat HD, TVN HD, kanały telewizji polskiej w jakości HD czy Eska TV również dostępna w HD.
  • Netia oferuje wam również opcje HBO HD za cenę zaledwie 25 złotych miesięcznie. Za tą cenę otrzymujecie dostęp do 3 kanałów HBO w jakości HD. Jeżeli kochacie kino, to jest to zdecydowanie oferta dla was. Dzięki niej będziecie mogli oglądać najlepsze premiery filmowe ostatnich tygodni oraz miesięcy.
  • Netia również posiada ofertę pakietów Internetu wraz z telewizją. Oferując kilka ciekawych zestawów, zapewni wam zarówno rozrywkę telewizyjną na najwyższym poziomie, jak i również szybki Internet np. do VOD. Za 60 złotych miesięcznie możecie otrzymać na przykład pakiet Telewizja na Start + Internet 300 Mb/s. W ten sposób, za relatywnie niewielką kwotę 60 złotych miesięcznie uzyskacie dostęp nie tylko do wysokiej jakości usług telewizyjnych, ale również do szybkiego Internetu w jednym pakiecie.

Jak widać, Netia ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę, jeżeli chodzi o telewizję. Dzięki tak mnogiej liczbie pakietów każdy znajdzie coś dla siebie.

Netia – elastyczny pakiet Internetu i telewizji

Netia oferuje również ciekawy pakiet zwany Internet z telewizją elastyczną. Już za 70 złotych miesięcznie możesz cieszyć się szybkim Internetem 150 Mb/s oraz telewizją z pakietami rozrywka, oraz TVN w cenie co daje wam 97 ciekawych kanałów różnego typu. Jeżeli jednak macie znacznie większe potrzeby, to dzięki elastycznemu pakietowy, dopasujecie ofertę pod siebie.

Skorzystaj z oferty

Mając taki pakiet, macie zarówno zapewnioną rozrywkę telewizyjną na najwyższym poziomie w jakości HD, jak i pewność, że będziecie zawsze połączeni z bardzo szybkim Internetem. Dzięki temu możecie na przykład oglądać Netflixa w czasie wolnym. Niezliczona ilość możliwości.

Netia telefon – opis oferty

Poza telewizją oraz Internetem Netia posiada w swojej ofercie również coś dla osób, które poszukują idealnej oferty zarówno na telefon stacjonarny, jak i komórkowy. W dobie dynamicznego rozwoju telefonii komórkowej trudno się dziwić, że oferty na telefon cieszą się tak dużym powodzeniem wśród konsumentów. Jeżeli więc szukacie czegoś dla siebie, to dobrym pomysłem będzie przyjrzenie się szerokiej i ciekawej ofercie przygotowanej dla was przez firmę Netia.

Netia oferuje wam między innymi:

  • Netia Mobile Solo za 30 złotych miesięcznie. Tyle wystarczy, żebyście mieli dostęp do pakietu danych bez końca na swoim telefonie komórkowym oraz rozmowy i SMS-y bez limitu.
  • Netia Mobile Duet za 45 złotych miesięcznie. Jak sama nazwa wskazuje, abonament obejmuje dwie osoby. Obaj abonenci otrzymują nielimitowany pakiet danych Internetowych, a ponadto dostają również rozmowy oraz SMS-y bez limitu.
  • Netia Mobile Trio za 60 złotych miesięcznie. To samo co poprzednie pakiety, z tym że w tym przypadku obejmuje on trzy osoby.

Jak widać oferta telefonii komórkowej Netii, jest bardzo rozbudowana. Te trzy wymienione wyżej pakiety, to jedynie przykłady. Oferta jest jednak znacznie szersza i dopasowana do tego, żeby spełnić oczekiwania jak największej ilości użytkowników. Możecie sprawdzić to na własną rękę. Netia oferuje bowiem 3 miesiące usługi za darmo. Dzięki temu będziecie w stanie sprawdzić, czy oferta przygotowana przez Netię, odpowiada waszym potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy.

Netia pakiet Internetu mobilnego LTE – opis oferty

Netia posiada również pakiet Internetu mobilnego LTE dopasowanego do waszych potrzeb. Już za 25 złotych możesz kupić Internet mobilny do 10 GB. Z kolei nielimitowany Internet mobilny kosztować was będzie zaledwie 60 złotych miesięcznie. Możecie też wybrać pakiet pośredni zapewniający wam 30 GB danych.

Wraz z pakietami otrzymujecie gratis modem mobilny, a w przypadku pakietu nielimitowanego, także router stacjonarny za darmo. Jest to więc świetny wybór, dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość połączenia Internetowego.

O Firmie Netia

Netia należy do jednego z czołowych przedstawicieli usług telekomunikacyjnych w Polsce. Początki istnienia firmy Netia należy datować na rok 1990, kiedy to powołana do życia została spółka R.P. Telekom, której powstanie było sygnałem nadchodzących zmian w telekomunikacji w Rzeczypospolitej Polskiej. W roku 2004 Netia uruchomiła jedną z pierwszych usług ADSL, czyli NET24, będącą początkiem szybkiego Internetu w Polsce.

Skorzystaj z oferty

Celem Netii od początku był rozwój telekomunikacji, który pozwoliłby na rywalizację z europejską technologią i który przede wszystkim zapewniłby Polakom dostęp do szerokopasmowego Internetu na wysokim poziomie. Nie powinien być więc żadnym zaskoczeniem fakt, że już w 2009 roku (5 lat po uruchomieniu ADSL) Netia posiadała 500 000 klientów szerokopasmowego Internetu. W tamtych czasach był to świetny wynik. Netia kładła nacisk na ciągły rozwój nowych technologii dlatego w 2010 roku wprowadzona została modernizacja sieci do standardu NGA oraz rozpoczęto pierwsze testy telewizji cyfrowej.

Dlatego też obecnie Netia należy do grupy największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 pracowników w 70 miejscach na terenie całego kraju. Celem Netii, nadal jest dbanie o to, żeby usługi telekomunikacyjne w Polsce wciąż się rozwijały.

Dlatego też Netia nadal będzie kłaść nacisk na to, żeby oferować wam usługi na najwyższym światowym poziomie. Zapoznaj się z ofertą firmy Netia na telefon, telewizje oraz Internet.

Skorzystaj z oferty