PlayOpisywana oferta Play dotyczy internetu udostępnianego dzięki transmisji danych, który można wykorzystywać w domu dzięki specjalnym bardzo wydajnym routerom. 

Internet LTE Play opinie

0.7
Opinie o ofercie
1
Jakość obsługi
1.7
Cena
1.5
Zasięg sieci
Opinii (3 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Play internet LTE – Oferty bez urządzenia

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy posiadają swoje w pełni sprawne sprzęty do udostępniania internetu. Dla jak najlepszego jego działania polecamy korzystanie z profesjonalnych, sprawdzonych ruterów.

Internet 20 GB

Oferta ta została stworzona z myślą o stałych klientach sieci Play, a także o tych, którzy dopiero co do niej przeszli i wybrali jakąkolwiek ofertę abonamentu na telefon. Dzięki temu mają oni możliwość wykupienia pakietu 20 GB internetu w cenie 20 zł miesięcznie, co oznacza, że cena za 1 GB jest rekordowo niska i wynosi tylko 1 zł. Umowa na ten pakiet obowiązuje przez 24 miesiące od jej zawarcia.

Internet 50 GB

Dla tych, którzy nie lubią długich okresów umów, a także wysokich kosztów miesięcznych polecamy ofertę z umową na 6 miesięcy, w ramach której można otrzymać aż 50 GB miesięcznie w rewelacyjnej cenie 40 zł/m-c. Dla osób preferujących nieco dłuższe umowy – na okres 12 miesięcy – sieć przedstawiła ofertę pakietu 50 GB internetu w cenie 45 zł miesięcznie.

Internet bez limitu danych

W ramach aktualnej promocji podpisując umowę na 24 miesiące otrzymacie Państwo pakiet nielimitowanego internetu (bez ograniczeń prędkości do 100 GB danych) w rewelacyjnej cenie 40 zł miesięcznie, a do tego promocja zwalnia z opłaty w czasie pierwszych 3 miesięcy. Dla osób, które wolą krótszy okres umowy oferta ta jest dostępna w cenie 60 zł/m-c, jednak bez żadnych dodatkowych promocji i zwolnień z opłat.
W sytuacji, kiedy wykorzystujemy więcej niż 100 GB transferu miesięcznie, możemy pokusić się o pakiet, który ogranicza transmisję danych dopiero po wykorzystaniu 200 GB. W ofercie z umową na okres 24 miesięcy opłata miesięczna wynosi 60 zł, a w krótszym wariancie (umowa na 12 miesięcy) wynosi 70 zł. Warto wspomnieć, iż ta oferta aktualnie nie jest objęta żadną promocją.

Play internet LTE – oferta z urządzeniem

Dla jak najlepszego działania internetu w Twoim domu polecamy wybór ofert z urządzeniem. Dzięki dostarczonemu przez nas ruterowi masz 100% pewność, iż internet będzie działał jak należy. Warto podkreślić, iż umowy na pakiety z urządzeniem zawierane są każdorazowo na okres 24 miesięcy.

Internet 50 GB

Jest to oferta skierowana do osób, które używają internetu w różnych sytuacjach – nie tylko w domu. W jej ramach otrzymujemy 50 GB transferu wraz z urządzeniem mobilnym w łącznej cenie miesięcznej 45 zł.

Internet bez limitu danych

To rozwiązanie, które z pewnością jest najlepsze dla każdego, kto korzysta w dużej ilości z internetu w swoim domu lub mieszkaniu. Aktualna promocja obejmuje ofertę z limitem nieograniczonej prędkości do 100 GB. W ramach tej oferty cena miesięczna za internet wraz z urządzeniem wynosi tylko 50 zł, a dodatkowo w ciągu pierwszych 3 miesięcy użytkownik jest zwolniony z opłaty. W przypadkach, kiedy potrzebujemy jednak więcej niż 100 GB nieograniczonego transferu możemy zapoznać się z dwiema pozostałymi ofertami. 200 GB z pełną prędkością internetu oraz urządzeniem kosztuje miesięcznie tylko 70 zł. Jeszcze lepszą ofertą jest natomiast wariant, w którym otrzymujemy aż 300 GB pełnej prędkości internetu oraz ruter domowy NET BOX w rewelacyjnej cenie miesięcznej 80 zł.

Internet domowy w Play podsumowanie

To, którą opcję internetu wybierzesz zależy przede wszystkim od Ciebie, Twoich potrzeb i tego, w jaki sposób korzystasz z internetu. Oferta sieci Play jest skrojona na miarę każdego, a szeroki zakres ilości transferu sprawia, że pomimo ograniczeń w ilości transferu danych jest ona w pełni elastyczna.