Opinie o abonamencie w Play

Opinie o abonamencie w Play
5
Opinie o ofercie
5
Jakość obsługi
5
Cena
5
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Oferta SOLO od Play

Oferta Play Solo jest propozycją dla osób wygodnych, chcących posiadać usługę abonamentową najwyższej jakości. Pięć zróżnicowanych planów taryfowych, umożliwia wybór najbardziej odpowiadający aktualnym potrzebom konsumenta.

Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące. Co więcej, oferty SOLO bazują na nielimitowanych połączeniach i smsach, oraz dostępnych pakietach internetowych – w zależności od wybranej – opcji od 7 do 40 GB. Zainteresowani abonamentem w PLAY zyskują nie tylko ciekawe koncepcje do wyboru, ale również możliwość otrzymania najnowocześniejszych smartfonów na rynku. Szeroki wachlarz telefonów to opcja wygodnego korzystania z całej serii dodatkowych usług, możliwych do aktywacji w dowolnie wybranym momencie.

Koszty miesięczne abonamentu wahają się od 35 do 100 zł.

Oferta dla osób wymagających, oczekujących czegoś więcej niż klasyczny abonament. Play proponuje bowiem szereg usług dodatkowych, obniżając ich koszty wraz ze wzrostem comiesięcznych opłat. Dodatkowo, propozycja PLAY obejmuje szeroką gamę nowoczesnych smartfonów do wyboru, pozwalających na jeszcze wygodniejsze korzystanie z Internetu czy dostępnych aplikacji.

Pewna elastyczność zagwarantowana przez sieć to komfort dobrania pakietów, a wśród nich usługi Play360, pozwalającej na korzystanie z dodatkowych usług samego operatora, jak i jego partnerów. To między innymi naprawa telefonu, ochrona Internetu, nawigacja czy czytelnia. Ponadto koncepcja udostępnia wiele propozycji telewizji internetowej, a więc doskonale sprawdza się przy typowych maniakach seriali, czy filmów. Najniższym planem taryfowym jest SOLO Mini, idealne dla rodziców, poszukujących rozwiązań dla swoich pociech.

Oferta Stan Nielimitowany DUET od Play

Oferta DUET przeznaczona jest dla dwóch osób, które chcą mieć wspólną usługę i płacić niższy abonament niż gdyby płacili osobno.

Oferta Stan Nielimitowany RODZINA od Play

Oferta Rodzinna od Play to doskonałe rozwiązanie gdy chcemy aby dzieci także miały swoje telefony. Niska cena abonamentu zdecydowanie jest bardziej opłacalne niż oferty a kartę.

Oferta PLAY SOLO bez telefonu

Jako sieć, mocno konkurująca z innymi, dużymi operatorami telefonii komórkowej, PLAY proponuje swoim klientom ofertę abonamentową SOLO, dostępną w czterech, wygodnych wariantach. To dedykacja dla osób wygodnych, oczekujących maksymalnie dużych możliwości przy niewielkich opłatach miesięcznych.

Najmniejszy plan taryfowy SOLO stan nielimitowany MINI obejmuje bowiem nielimitowane rozmowy do wszystkich na telefony komórkowe i stacjonarne, oraz darmowe smsy wewnątrz sieci i pakiet Internetowy.

Koszt miesięczny tych usług wynosi 30 zł, stanowiąc alternatywę dla typowych systemów pre-paidowych. Abonament bez telefonu stanowi propozycję dla osób, które koncentrują się głównie na oferowanych usługach i nie chcą płacić rat za aparat telefoniczny. Dzięki obecności roamingu do UE, mogą pozostawać w kontakcie ze znajomymi z innych krajów, nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów. Podstawowy pakiet Internetu w zupełności wystarcza dla codziennych potrzeb, choć operator daje możliwość dokupienia pakietów dodatkowych, zwiększających miesięczny transfer danych.

To, co charakteryzuje oferty SOLO od PLAY to obecność pakietów cyklicznych na najlepsze kanały telewizyjne, stwarzając możliwość dowolnego oglądania ulubionych programów, filmów czy seriali. Propozycję operatora można dowolnie modyfikować i jeszcze lepiej dopasowywać do własnych oczekiwań. Stanowi więc ofertę elastyczną, o niewielkich kosztach, a sporych możliwościach pozostawionych użytkownikowi.