Opinie o abonamencie w Play — najtańszy abonament Play

Opinie o abonamencie w Play są przeważnie bardzo złe. Pamiętajmy jednak o tym, że są one najczęściej wystawiane przez niezadowolonych klienci. Osoby zadowolone z abonamentu rzadko piszą opinie w internecie. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze usługi.

Skorzystaj z oferty

Opinie o abonamencie w Play
1.4
Opinie o ofercie
1.3
Jakość obsługi
1.2
Cena
1.4
Zasięg sieci
Opinii (26 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Play abonament bez telefonu

Jako sieć, mocno konkurująca z innymi, dużymi operatorami telefonii komórkowej, PLAY proponuje swoim klientom ofertę abonamentową SOLO, dostępną w czterech, wygodnych wariantach. To abonament dla osób oczekujących maksymalnie dużych możliwości przy stosunkowo niewielkich opłatach miesięcznych.

Abonament bez telefonu jest ofertą dla osób, które koncentrują się głównie na usługach i nie chcą płacić rat za smartfona. Dzięki obecności roamingu do UE mogą pozostawać w kontakcie ze znajomymi z innych krajów, nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów.

Oferta Play Solo jest propozycją dla osób wygodnych, chcących posiadać usługę abonamentową najwyższej jakości. Pięć zróżnicowanych planów taryfowych, umożliwia wybór najbardziej odpowiadający aktualnym potrzebom konsumenta.

Okres obowiązywania umowy abonamentowej w Play wynosi 24 miesiące. Oferty SOLO bazują na nielimitowanych połączeniach i smsach (prócz oferty SOLO S), oraz dostępnych pakietach internetowych – w zależności od wybranej opcji od 7 do 40 GB. Klient otrzymuje większy pakiet internetu przez pierwsze miesiące użytkowania (w ofercie M i L jest to 40 GB i 70 GB).

To, co charakteryzuje oferty SOLO od PLAY to obecność pakietów cyklicznych na najlepsze kanały telewizyjne, stwarzając możliwość dowolnego oglądania ulubionych programów, filmów czy seriali. Propozycję operatora można dowolnie modyfikować i jeszcze lepiej dopasowywać do własnych oczekiwań. Stanowi więc ofertę elastyczną, o stosunkowo niskich kosztach, a sporych możliwościach pozostawionych użytkownikowi.

W każdej z poniższych ofert Play daje możliwość korzystania z aplikacji Tidal za darmo przez 6 miesięcy oraz dostęp do Play Now bez zużywania pakietów danych.

Play oferuje także usługę Play Now Box, czyli możliwość oglądania filmów i seriali na Netflixie, HBO GO i innych aplikacjach bez konieczności posiadania Smart Tv. Możliwość taką daje urządzenie TV BOX oferowany przez Play do każdego abonamentu w kwocie 10 zł miesięcznie.

Oferta Play SOLO S

SOLO S to najmniejszy plan taryfowy w Play, który z uwagi na niską cenę i rozmowy bez limitu znalazł się na 6-tym miejscu w naszym rankingu abonamentów. SOLO S to miesięczny koszt w wysokości 35 zł. W ramach tej taryfy użytkownik otrzymuje rozmowy bez limitu do wszystkich sieci i 7 GB internetu. Niestety w tej najniższej ofercie abonamentowej nie są dostępne darmowe SMSy i MMSy a ich koszt wynosi 19 groszy. To właśnie między innymi z tego powodu oferta znalazła się niżej w naszym zestawieniu. Konkurencyjne sieci w niższej cenie oferują już darmowe SMSy i większe pakiety internetowe. Wystarczy porównać ofertę, chociażby z ofertą Plusha.

Oferta Play SOLO M

Plan taryfowy SOLO M obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich na telefony komórkowe i stacjonarne oraz darmowe smsy wewnątrz sieci i pakiet Internetowy.

Koszt miesięczny abonamentu bez telefonu w Play wynosi 55 zł, stanowiąc alternatywę ofert na kartę. Podstawowy pakiet Internetu wynosi 40 GB przez 3 miesiące. Po tym okresie Klient ma do dyspozycji 20 GB. Operator daje możliwość dokupienia pakietów dodatkowych, zwiększających miesięczny transfer danych.

Oferta Play SOLO L

Oferta Play SOLO L kosztuje 75 zł. W ramach tej taryfy Klient otrzymuje aż 70 GB internetu przez 6 miesięcy od momentu aktywowania usługi. Po półrocznym okresie ilość internetu maleje do 35 GB, jednak 35 GB jest ilością, która powinna wystarczyć osobom, które aktywnie korzystają z telefonu, oglądając filmy czy grając w gry online.

Play HOMEBOX

Oferta Play HOMEBOX to opcja, w której otrzymujesz dwie karty sim. Druga karta sim ma pozwolić na korzystanie z internetu bez limitu GB. Rozmowy i SMSy są darmowe, ale można się tego spodziewać z racji na wysoką cenę oferty Play HOMEBOX. Kosztuje ona bowiem 70 zł miesięcznie.

To, co może zachęcić do skorzystania z tak wysokiego abonamentu w Play, jest obecność smartfonów tańszych o 500 zł. Przykładowo Samsunga Galaxy S10 możemy mieć za 200 zł miesięcznie, co z abonamentem daje łącznie kwotę 270 zł. Opłata początkowo w tym wypadku wynosi 79 zł.

Play abonament z telefonem

Oferta SOLO z telefonem

Zainteresowani najtańszym abonamentem w PLAY zyskują nie tylko ciekawe koncepcje do wyboru, ale również możliwość otrzymania najnowocześniejszych smartfonów na rynku. Wiele telefonów z abonamentem w Play to opcja wygodnego korzystania z całej serii dodatkowych usług, możliwych do aktywacji w dowolnie wybranym momencie.

Koszty miesięczne abonamentu wahają się od 45 do 300 zł.

Oferta abonamentu w Play dla osób wymagających, oczekujących czegoś więcej niż klasyczny abonament. Play proponuje bowiem szereg usług dodatkowych, obniżając ich koszty wraz ze wzrostem comiesięcznych opłat. Dodatkowo propozycja abonamentu w PLAY obejmuje szeroką gamę nowoczesnych smartfonów do wyboru, pozwalających na jeszcze wygodniejsze korzystanie z Internetu czy dostępnych aplikacji.

Pewna elastyczność abonamentu z telefonem zagwarantowana przez Play to komfort dobrania pakietów, a wśród nich Play360, pozwalającej na korzystanie z dodatkowych usług samego operatora, jak i jego partnerów. To między innymi naprawa telefonu, ochrona Internetu, nawigacja czy czytelnia. Ponadto koncepcja udostępnia wiele propozycji telewizji internetowej, a więc doskonale sprawdza się przy typowych maniakach seriali, czy filmów. Najniższym planem taryfowym jest SOLO M, idealne dla rodziców, poszukujących rozwiązań dla swoich pociech.

SOLO M z telefonem

Przykładowe ceny smartfonów w ofercie SOLO M:

  • Huawei P30 Lite – 799 zł jednorazowo
  • Samsung Galaxy S20 – 3399 zł jednorazowo
  • Sony Xperia 1 – 2899 zł jednorazowo

Play telefony w abonamencie

Skorzystaj z oferty

Oferta DUET od Play

Oferta DUET przeznaczona jest dla dwóch osób, które chcą mieć wspólną usługę i płacić niższy abonament niż gdyby płacili osobno. Umowy podpisywane są na 24 miesiące. Do każdego planu taryfowego istnieje możliwość dodania oferty Play Now Tv Box. Gratis użytkownik otrzymuje dostęp do Amazon Prime Video na okres 6-ciu miesięcy. Po tym okresie zostaje naliczana opłata miesięczna w wysokości 25 zł miesięcznie.

DUET M

Koszt abonamentu wynosi 45 zł miesięcznie za osobę, w ramach którego do dyspozycji jest 40 GB internetu w pierwszych 3 miesiącach korzystania z usługi. Później tak samo jak w przypadku oferty SOLO pakiet internetu zmniejsza się do 20 GB.

Oferta RODZINA od Play

Oferta Rodzinna od Play to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy aby dzieci także miały swoje telefony. Niska cena abonamentu zdecydowanie jest bardziej opłacalne niż oferty a kartę.