Nowe oferty od Play: Play Pokolenia i Play Internet

Operator Play przygotował dwie nowe oferty. Pierwszą z nich jest Play Pokolenia, z której skorzystać mogą rodziny nie mieszkające w jednej miejscowości. Drugą nową ofertą jest Play Internet czyli od 100 GB w cenie 60 zł miesięcznie. Czy są to atrakcyjne oferty?

Play Pokolenia – ułatwienie dla wszystkich członków rodziny

Nowa oferta to udoskonalenie wcześniejszej Play Rodziny. W przeciwieństwie do poprzednika każda z osób może płacić rachunek za siebie. Umowa z operatorem Play podpisywana jest osobno na każdego z członków…

Więcej

Xiaomi Mi Mix 2S w T-mobile

W ofercie operatora T-mobile możemy już znaleźć telefon Xiaomi Mi Mix2S. Smartfon posiada 5,99 calowy wyświetlacz w proporcjach 18:9. Telefon ma wysokiej jakości 12-pikselowy aparat z sensorem Sony IMX362 oraz czytnik linii papilarnych. Oprogramowanie w Xiaomi Mi Mix2S to MIUI 9.5 czyli mocno zmieniony Android Oreo. Dowiedz się ile smartfon kosztuje w ofercie T-mobile.

W T-mobile do wyboru mamy aż 6 opcji w ofercie T-mobile Bez Limitu.

Xiaomi mi mix2s w T-mobileAbonament miesięczny…

Więcej

Samsung Galaxy Note 9 w Play i Orange – porównanie ofert

Już 24 sierpnia w salonach operatorów pojawi się Samsung Galaxy Note 9. Jeśli chcecie aby telefon znalazł się w Waszych rękach jak najszybciej, warto skorzystać z przedsprzedaży. Samsung Galaxy Note 9 dostępny jest w kilku wariantach cenowych a ten najbardziej “ubogi” kosztuje niecałe 4300 zł. Jeśli nie masz do dyspozycji takiej sumy na smartfona, rozważ wzięcie telefonu z abonamentem. Poniżej znajdziesz porównanie ofert u dwóch operatorów: Play i Orange. Dowiedz się, która oferta jest najkorzystniejsza.

Samsung Galaxy Note 9 w…

Więcej