Magenta 1 w T-Mobile. Sprawdź jakie ma warianty

Zaledwie kilka dni temu w sieci T-mobile pojawiła się nowa oferta. Właściwie jest to jeden pakiet stworzony z kilku innych dostępnych w T-Mobile, a jego nazwa to Magenta 1. W skład takiego pakietu wchodzi abonament komórkowy, Netflix oraz światłowód. W zależności od naszych preferencji będziemy mogli wybrać różne warianty cenowe, których cena zaczyna się już od 99 zł na miesiąc. Co ważne przygotowana oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zaletą zakupu takiego pakietu jest podpisanie jednej umowy na kilka usług.

Różne warianty Magenta 1

Dokładniej jest to abonament komórkowy T-Mobile, Internet oraz po prostu usługi z zakresu rozrywki. Mamy do wyboru 3 warianty cenowe — S za 99 zł, M za 124 zł oraz L za 144 zł miesięcznie. Warto wiedzieć, że ceny te nie zawierają urządzeń. Co otrzymujemy w ramach każdego z wariantów?

Magenta 1 dla klientów indywidualnych

W każdym z nich mamy nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci w kraju, a ponadto w roamingu na terenie Unii Europejskiej. W pakiecie S otrzymujemy 5 GB internetu, w pozostałych dwóch wariantach natomiast jest on nielimitowany.

Przejdźmy teraz do prędkości Internetu światłowodowego. W pakietach S i M jego prędkość wynosi do 100 Mb/s, z kolei w pakiecie L jest to do 300 Mb/s. We wszystkich trzech przypadkach jest on oczywiście bez limitu. W wariancie S otrzymujemy Netflixa z planem podstawowym, w pakiecie M mamy plan standard, a z kolei wraz z abonamentem L dostaniemy plan premium.

Opcje dodatkowe w Magenta 1

Możemy również zdecydować się na ofertę ze smartfonem i z dekoderem. Ich koszt to 10 zł na miesiąc za każde z urządzeń osobno. Mamy również możliwość zwiększenia szybkości Internetu – do 300 Mb/s jest to koszt 10 zł na miesiąc, natomiast do 900 Mb/s to 30 zł dodatkowo miesięcznie. Oprócz Netflixa w ramach nowego abonamentu otrzymamy również aplikację Ipla i telewizję Eleven Sport. Jak wygląda oferta dla firm?

Magenta 1 – Oferta dla firm

Do wyboru są również 3 pakiety w cenach:

  • M – 100 zł/miesiąc,
  • L – 110 zł/miesiąc
  • oraz VIP – 150 zł/miesiąc.

Podobnie jak w przypadku ofert indywidualnych rozmowy i sms-y w kraju i za granicą otrzymamy bez limitu. Inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o dane komórkowe, bo tutaj otrzymujemy Internet współdzielony na wszystkie karty SIM.

We wszystkich wariantach jest on bez limitu danych, a różni się natomiast jego prędkość – w pakiecie M jest to do 20 Mb/s, w pakiecie L do 60 Mb/s, a w ostatnim, czyli VIP jest on bez limitu prędkości.

Przejdźmy teraz do samego Internetu ze światłowodem.

Jego prędkość w zależności od wybranego wariantu kształtuje się w następujący sposób:

  • w pakiecie M do 100 Mb/s,
  • prędkość po wybraniu pakietu L wynosi do 300 Mb/s
  • oraz w pakiecie VIP jest to do 900 Mb/s.

Ponadto niezależnie od wariantu każda firma będzie mogła wybrać usługi dodatkowe spośród: Office 365, Zdalny IT Serwis i Norton Security Online. Usługi te będą darmowe tylko przez pewien okres w zależności od tego, na jaki pakiet się zdecydujemy. W pakiecie M będzie to 6 miesięcy, po wybraniu pakietu L mamy je za darmo przez 12 miesięcy, a w przypadku pakietu VIP jest to 18 miesięcy. Operator zapowiada, że na nową ofertę będą dostępne różnego rodzaju promocje i obniżki.