Motorola Razr już w grudniu, czyli legenda w nowym wydaniu

Pierwsze zapowiedzi na temat Motoroli Razr pojawiły się już jakiś czas temu. Wiadomo, że jest to smartfon z autorski składanym ekranem. Seria Razr była na rynku już całkiem dawno, jednak przez co najmniej kilka lat odeszła po prostu w zapomnienie, a dzisiaj powraca do żywych. Znana jest już specyfikacja telefonu. Na samym początku warto jednak dodać, iż model ten nie ma zamiaru konkurować z takimi smartfonami jak Samsung Galaxy Fold czy Huawei Mate X.

Motorola Razr — specyfikacja

Sercem najnowszej Motoroli ma być procesor Snapdragon 710. Ponadto mamy mieć do dyspozycji w zależności od wersji 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria, w jaką ma zostać wyposażony smartfon, powinna mieć pojemność 2730 mAh.

Taka liczba jak na dzisiejsze możliwości producentów raczej nie robi wrażenia, tym bardziej że w smartfonie ma pojawić się składany wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala oraz rozdzielczości 2142 x 876 pikseli. Ponadto ma być także mamy ekran umiejscowiony na zewnątrz przeznaczony tylko i wyłącznie do wyświetlania powiadomień. Czy taka bateria faktycznie będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Motorola Razr – cena i data premiery

To wszystko okaże się, gdy smartfon będzie dostępny już w sklepach, a jego premiera ma odbyć się w grudniu tego roku lub też w styczniu przyszłego roku. Cena składanej Motoroli, według zapowiedzi to 1500 euro, czyli ok. 6,5 tys. zł. Wnioskując po samych podzespołach, można stwierdzić, iż będzie to telefon ze średniej półki, a cenę bez wątpienia podbija składany ekran, który jest zupełną nowością w tej marce. Możemy być jednak pewni, że taki smartfon znajdzie uznanie wśród niektórych klientów.