Orange Flex opinie, pakiety i promocje

W zakresie usług telekomunikacyjnych wraz z biegiem czasu na rynku pojawiają się nowe oferty. Właśnie taką od pewnego czasu zapowiadało Orange. Niedawno została ona wprowadzona. Jej nazwa to Orange Flex. Na samym początku warto zwrócić uwagę na to, że swoją zasadą działania jest ona bardzo podobna do Play NEXT. Orange chciało, jednak zdecydowanie bardziej postawić na to, aby oferta była elastyczna. I tak oczywiście się stało – ta z Orange jest bardziej elastyczna niż ta, którą oferuje nam Play.

Orange Flex opinie
4.8
Opinie o ofercie
5
Jakość obsługi
4.8
Cena
5
Zasięg sieci
Opinii (2 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Orange Flex – Jak zacząć?

Warto teraz nadmienić o tym, jak zacząć korzystać z nowej usługi Orange. Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić, jest pobranie ze Sklepu Play lub App Store aplikacji o nazwie Orange Flex. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji przeprowadzona musi zostać weryfikacja użytkownika. A odbywa się ona w taki sposób, że musimy zrobić sobie selfie oraz sfotografować nasze zdjęcie z dowodu osobistego. Następnie system automatycznie potwierdzi naszą tożsamość. Następnym niezwykle ważnym krokiem jest dodanie naszej karty płatniczej. Warto wiedzieć, że jest to jedyna dostępna forma płatności w tej aplikacji.

Karta SIM

Ostatni krok to zamówienie kuriera z kartą SIM. Jednak taką kartę SIM można odebrać również w salonie lub skorzystać z opcji wyrobienia e-SIM. W ostatnim przypadku świadczenie wszystkich usług rozpocznie się od razu bez konieczności oczekiwania. Istnieje też opcja, aby przenieść swój numer do Orange Flex, jednak warto pamiętać o tym, że na początku nowej oferty nie będą mogli zrobić tego użytkownicy Orange Love. Operator dokona wszelkich starań, aby jak najszybciej się to zmieniło.

Bogata oferta

Na pewno nie można narzekać, jeśli chodzi o ofertę w nowej usłudze, gdyż każdy z klientów otrzyma do wyboru wiele atrakcyjnych pakietów. W skład każdego z nich wchodzą nielimitowane rozmowy, sms-y oraz mms-y do wszystkich sieci, a także możliwość korzystania ze wszystkich serwisów społecznościowych nie poświęcając na to transferu danych. Gdyby, jednak transferu danych zabrakło, to każdy z klientów ma możliwość dokupienia pakietu danych w cenach:

– 1 GB – 3 zł

– 5 GB – 10 zł

– 10 GB – 15 zł.

Dla użytkowników przygotowano coś jeszcze. Każdy z nich może wykupić jeszcze Music Pass oraz Video Pass.

Music Pass

Pierwszy z nich to koszt 5 zł na 30 dni, natomiast drugi kosztuje 5 zł na jeden dzień 10 zł na 7 dni lub 20 zł na cały miesiąc. Po zakupie takiego pakietu otrzymamy możliwość stremowania muzyki z wielu serwisów, nie zużywając na to swoich danych komórkowych. Klienci, którzy aktywują Music Pass od 10 maja do 17 sierpnia, będą mogli korzystać z niego bez opłat przez 100 dni.

Video Pass

Przy Video Pass ma być bardzo podobnie. Ponadto użytkownicy będą mieli możliwość dokupienia dodatkowej karty SIM z tym samym numerem. Będzie to darmowe przez pierwsze pół roku, natomiast po upływie tego czasu opłata ma wynosić jedynie 9 zł na miesiąc. Jak widać nowa oferta Orange, jest bardzo korzystna i warto zacząć z niej korzystać. Dzięki wielu pakietom każdy na pewno wybierze ten najbardziej odpowiedni dla siebie.