LAJT Mobile to usługi należące do sieci telefonii komórkowej grupy Telestrada S.A. , oferujące zarówno rozwiązania abonamentowe dla osób indywidualnych, jak i firm, czy też system pre-paid. LAJT mobile powstało w 2013 pod nazwą WHITE mobile, którego to zmiana nastąpiła dwa lata później. Obecnie sieć korzysta z infrastruktury Polkomtela (sieci PLUS). Swoje propozycje kieruje głównie do osób młodych, szukających rozwiązań wygodnych i ekonomicznych zarazem. Oferta abonamentowa tego wirtualnego operatora jest obecnie najtańszą na rynku, co zwiększa jego popularność na terenie całego kraju.

Lajt Mobile opinie użytkowników

3.5
Opinie o ofercie
3.6
Jakość obsługi
4.1
Cena
3
Zasięg sieci
Opinii (18 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Oferta abonamentowa bez telefonu w LAJT Mobile

Pakiet „Lajtowy hit”

Najbardziej rozbudowana oferta abonamentowa w Lajt Mobile. Oplata miesięczna w wysokości 36,99 zł jest obecna w przypadku uzyskania bonusa krajowego ( w wysokości 20 zł) oraz przy zgodzie na e-fakturę. Propozycja od LAJT Mobile uwzględnia darmowe, nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci telefonii komórkowej, brak jakichkolwiek ograniczeń w wysyłaniu smsów i mmsów oraz pakiet 30 GB miesięcznie. Pomysł dla wymagających i aktywnie korzystających ze wszystkich możliwości, jakie dają urządzenia mobilne. Zaletą oferty jest możliwość wyboru czasu trwania umowy na 12 lub 24 miesiące, bądź też podpisania na czas nieokreślony. Idealna opcja dla ludzi elastycznych, chcących samodzielnie decydować o swoich opłatach.

Pakiet „No limit S”, „No limit M”, „No limit L”

Trzy propozycje, zróżnicowane pod względem miesięcznych opłat i możliwości. Wersja najuboższa, a jednocześnie najtańsza (No limit S) obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne, oraz niskie stawki za smsy i transfer danych internetowych. Pomysł dla ludzi ceniących sobie rozmowę, jak i niski abonament w kwocie 14,99 zł miesięcznie.

„No limit M” to wypośrodkowanie pomiędzy najtańszą a najdroższą opcją, dedykowane osobom skupiającym się na rozmowach i smsach. w pakiecie użytkownik otrzymuje brak ograniczeń w połączeniach głosowych i wysyłaniu smsów/mmsów oraz 1 GB internetu. Całość kosztuje zaledwie 17,99 zł miesięcznie i stanowi alternatywę dla każdego. z kolei „No limit L” jest najobszerniejszym pakietem, który za kwotę 19,99 zł miesięcznie proponuje nielimitowane rozmowy i smsy oraz pakiet internetowy w wysokości 10 GB. Każda z powyższych umów może być zawarta na 12, 24 miesiące bądź też bezterminowo, co pozwala odbiorcy na podjęcie samodzielnej decyzji i wybór najlepszego rozwiązania.

Oferta LAJT Mobile na kartę

Starter Lajt Mobile

Podstawowy starter w LAJT Mobile jest za kwotę 9 zł, którą można wykorzystać w całości na połączenia i smsy oraz transfer danych. Aktualna promocja umożliwia otrzymanie drugiego numeru całkowicie za darmo. Pakiet „Bez limitu na komórki” Rozwiązanie LAJT Mobile skierowane jest do tych, którzy telefon wykorzystują głównie do rozmów. Pakiet za 18 zł miesięcznie oferuje nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci oraz atrakcyjne ceny za smsy/mmsy i transfer danych. Dodatkowo, operator wirtualny oferuje 100% kwoty doładowania w postaci bonusu za rejestrację numeru. Koncepcja tania i prosta w zasadach. Pakiet „Bez limitu na stacjonarne” Oferta unikalna, koncentrująca się głównie na osobach, chcących pozostawać w mobilnym kontakcie z ludźmi rozmawiającymi przez telefony stacjonarne. w pakiecie dodatkowo niskie opłaty za smsy (0,40 gr) oraz tani transfer internetowy. Całość dostępna za 21 złotych miesięcznie.

Pakiet „Full Kontakt”

Jak sama nawa wskazuje, pakiet ten jest skierowany do wszystkich, którzy chcą pozostawać w kontakcie z innymi, bez jakichkolwiek ograniczeń. Propozycja od LAJT Mobile umożliwia bowiem za cenę 21 zł korzystanie zarówno z nielimitowanych połączeń głosowych, jak i smsów czy mmsów. Koncepcja wygodna, prosta w zasadach i korzystaniu. z pewnością jest alternatywą dla innych, droższych propozycji konkurencyjnych sieci.

Pakiet „Studencki” od Lajt Mobile

Doskonała koncepcja dla młodych ludzi, którzy mają swoje wydatki, a jednocześnie ich zarobki nie zawsze pozwalają na drogie abonamenty. Pakiet studencki to niska kwota miesięczna, w ramach której użytkownik zyskuje nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich, w tym również na numery stacjonarne, brak ograniczeń w wysyłaniu wiadomości tekstowych ora 10 GB. Oferta wyjątkowa, jedna z najtańszych i tak bardzo obszernych na rynku.

Pakiet Internet LTE od LAJT Mobile

Miłośnicy surfowania po sieci, z pewnością docenią trzy propozycje, skupione na transferze danych internetowych. Najtańszą opcją jest rozwiązanie w LAJT Mobile to Internet 500 MB, które jednorazowo kosztuje zaledwie niecałe 3 zł. Bardziej wymagające osoby zdecydować mogą pomiędzy internetem 1 GB za 5 zł oraz 10 GB za 10 zł. Pakiety jednorazowe, które można dowolnie ze sobą zestawiać to propozycje, urozmaicające ofertę i umożliwiające dopasowanie się do aktualnych potrzeb – bez deklaracji na dłuższy czas.

Oferta LAJT Mobile dla firm

Pakiet „LAJTBIZNES”

LAJT Mobile oferuje swoim klientom wygodne plany taryfowe dedykowane małym przedsiębiorstwom. Wśród nich trzy propozycje, które pozwalają na sprawne korzystanie ze wszystkich możliwości i pozostawanie w niezbędnym kontakcie.

LAJTBIZNES indywidualny daje sposobność nielimitowanych rozmów do wszystkich za niecałe 15 zł miesięcznie. To jeden z najtańszych planów, dostępnych w ofercie abonamentowej dla biznesu.

LAJTBIZNES 1 sim to opcja bardziej rozbudowana, która poza brakiem ograniczeń w połączeniach do wszystkich, pozwala na wysyłanie nielimitowanych smsów, a także korzystanie z internetu w ramach 10GB. Ale LAJT Mobile ma też rozwiązanie na dwie karty, aby pozostawać w kontakcie z najbliższym współpracownikiem. Za 49,99 zł Klient zyskuje dwie karty SIM oraz brak ograniczeń na wszystko i aż 20 GB internetu. Oferta z pewnością będąca silną konkurencją dla innych sieci.