Sieć komórkowa lajt mobile to marka należąca do grupy Telestrada S.A., która oferuje zarówno rozwiązania abonamentowe dla osób indywidualnych, jak i firm oraz rozwiązania w systemie pre-paid. Marka lajt mobile powstała w 2014 r. Obecnie korzysta z infrastruktury Polkomtela (sieci Plus) oraz Orange. Swoje propozycje kieruje do osób, które szukają sprawdzonych rozwiązań, a zarazem prostych i ekonomicznych. Oferta abonamentowa tego operatora jest niezmiennie najtańszą na rynku, co zwiększa jego popularność na terenie całego kraju.

lajt mobile opinie użytkowników

4.7
Opinie o ofercie
4.7
Jakość obsługi
4.8
Cena
4.6
Zasięg sieci
Opinii (92 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Oferta lajt mobile

Plan M

To najbardziej popularna i bezkonkurencyjna oferta abonamentowa w lajt mobile. Za jedyne 20 zł/mies. przez pierwsze 4 miesiące, a od piątego miesiąca 30 zł/mies.  klient otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich w kraju, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz transfer danych 30 GB w technologii 5G. Ciężko o lepszą ofertę w dzisiejszych czasach, a w dodatku mamy możliwość podpisania umowy bezterminowej, którą bez żadnych konsekwencji można wypowiedzieć w dowolnym momencie trwania umowy. Co ważne, do wyboru jest zasięg sieci Plus lub Orange, więc klienci lajt mobile nie muszą martwić się o jakość połączeń.

Oferty klasyczne: Plan S, Plan L 

Trzy propozycje, zróżnicowane pod względem miesięcznych opłat i możliwości. Wersja najuboższa, a jednocześnie najtańsza (Plan S) obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne, oraz nielimitowane SMS-y/MMS-y i transfer danych internetowych 10 GB w technologii 5G. To oferta dla osób ceniących sobie rozmowę, jak i niski abonament w kwocie 10 zł/mies przez pierwsze trzy miesiące, a od czwartego miesiąca 20 zł/mies. W tym planie klient również ma możliwość wyboru zasięgu Orange/Plus.

Plan L to oferta skierowana dla bardziej wymagających z pakietem 60 GB w 5G. W pakiecie użytkownik nie ma ograniczeń w połączeniach głosowych i wysyłaniu SMS-ów/MMS-ów oraz ma możliwość wyboru sieci Orange/Plus. Całość kosztuje zaledwie 30 zł/mies. przez pierwsze pięć miesięcy, a od szóstego miesiąca tylko 40 zł/mies.  

Oferty z dużym pakietem GB: Plan XL i  Plan XXL 

Plan XXL jest najobszerniejszym pakietem, który można zamówić w cenie 50 zł/mies. przez pierwsze dwa miesiące, a od trzeciego miesiąca jego cena to 60 zł/mies. Klient w tej kwocie otrzymuje nielimitowane połączenia, wiadomości SMS/MMS i aż 200 GB (+ 400 GB w nocy) w technologii 5G, a Plan XL z pakietem 100 GB (+ 200 GB w nocy) w cenie 40 zł/mies. przez dwa pierwsze miesiące, a od trzeciego miesiąca 50 zł/mies. 

Oferta lajt mobile na kartę

Starter w lajt mobile niezmiennie kosztuje 9,00 zł, które można wykorzystać w całości na połączenia i SMS-y oraz transfer danych w wybranym pakiecie. Pakiety w ofercie pre-paid dostępne są na stronie operatora. Warto doładować konto na daną kwotę i od razu użyć kodu USSD, żeby aktywować wybrany pakiet 30-dniowy na nieograniczone SMS-y i połączenia do wszystkich sieci.

Internet mobilny od lajt mobile

Miłośnicy surfowania po sieci z pewnością docenią trzy propozycje ofertowe na internet mobilny. Najtańszą opcją od lajt mobile jest internet 1 GB za 5,00 zł/mies. Bardziej wymagające osoby zdecydować mogą pomiędzy internetem 10 GB za 15,00 zł/mies. a 100 GB z 5G i dodatkowym pakietem nocnym 200 GB za jedyne 39,99 zł/mies.

Abonament dla firm w lajt mobile

Klientom biznesowym lajt mobile oferuje trzy plany taryfowe w abonamencie, które pozwalają na sprawne korzystanie ze wszystkich możliwości i pozostawanie w niezbędnym kontakcie. Ceny zbliżone są do oferty indywidualnej, np. za ofertę z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS/MMS i 100 GB (+ 200 GB w nocy) z 5G przedsiębiorca zapłaci nie więcej, niż 50 zł + VAT/mies.

Dodatkowo, zarówno w ofercie dla klienta indywidualnego, jak i dla biznesu każda kolejna karta SIM w ofercie na abonament jest tańsza. Jednorazowo możesz zamówić usługę do 8 kart SIM, ale jeżeli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lajt mobile, a na jednym zamówieniu otrzymasz dowolną liczbę numerów z odpowiednim rabatem.

Program polecania znajomych lajt mobile

Nie dość, że w lajt mobile znajdziesz najtańszą ofertę na rynku, to dodatkowo możesz obniżyć swoje rachunki do zera. 

Polecać możesz bez końca. Zasada jest prosta – im więcej osób polecisz, tym dłużej będzie obowiązywał twój rabat. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora.