UPC opinie klientów

Firma UPC, jako czołowy dostawca usług cyfrowych od wielu lat cieszy się uznaniem wśród klientów. Nie pozostając w tyle, marka wciąż pracuje, nad jakością świadczonych usług. Rozwój infrastruktury i wdrażanie nowoczesnych technologii to główny kierunek w drodze do zadowolenia odbiorców. Widać to szczególnie w opiniach zadowolonych klientów.

Skorzystaj z oferty

Najczęściej w opiniach o UPC wskazuje się na najwyższą jakość obsługi. To właśnie za jakość obsługi marka otrzymała kolejny raz prestiżową gwiazdkę. Dzięki słuchaniu swoich klientów firma wie, jakie usługi wymagają poprawy. Wśród wielu opinii o UPC w sieci, znajdują się te doceniające szybkość i stabilność internetu. Klienci podkreślają możliwość uzyskania pełnej mocy sygnału bez spadków pakietów. Zdecydowana większość osób docenia również pakiety telewizyjne, do których dostawca oferuje szereg dodatkowych usług.

Klienci uważają, że takie rozwiązania są bardzo wygodne, ponieważ nie muszą płacić kilku rachunków. Ponadto oferta cenowa za łączone pakiety: telewizja + internet + telefon, jest bardzo konkurencyjna na rynku.

Firma UPC oferuje elastyczny sposób podpisywania umów, co spotyka się z pochlebnymi opiniami. Inaczej mówić możemy zdecydować o podpisaniu umowy na 24 miesiące lub korzystać z usługi bez zobowiązań. Tu już trzeba samemu zdecydować, jakie pakiety będą nam potrzebne i docenić możliwość indywidualnie dopasowanej oferty.

Skorzystaj z oferty

Zanim jednak zdecydujemy się na skorzystanie z usług firmy UPC, warto przejrzeć oferty innych dostawców. Porównanie ofert oraz poznanie możliwości usług pozwoli dobrać dobrą ofertę.

UPC Internet

Usługa dostępu do internetu UPC oparta jest na łączach światłowodowych. Firma nieustanie rozbudowuje swoją sieć, by móc dotrzeć do jak największej liczby klientów. Aktualną ofertę firmy stanowią trzy pakiety.

  • Pakiet do 500 MB/s z umową na 24 miesiące
  • Pakiet do 500 MB/s z umową bez zobowiązań
  • Pakiet 1 Gb/s z umową na 24 miesiące

W skład każdego pakietu UPC wchodzi darmowa telewizja na dobry początek. To 14 podstawowych kanałów z dodatkową usługą podłączenia przez instalatora do gniazda w domu.

Oferty różnią się między sobą nie tylko ceną, ale również sposobem podpisania umowy. Do wyboru pozostaje umowa zawarta na 24 miesiące lub pakiet bez zbędnych zobowiązań. Elastyczna propozycja w atrakcyjnej cenie.

Internet UPC w rankingu internetu stacjonarnego obecnie zajmuje drugie miejsce wśród dostawców usług. UPC systematycznie zwiększa inwestycje w budowanie swojej sieci światłowodowej i zapowiada, że już niedługo pojawi się w kolejnych miastach, docierając do jeszcze większej liczby odbiorców.

UPC telewizja

UPC oferuje telewizję w dwóch podstawowych pakietach. Pierwszy to oferta 126 kanałów w tym 97 kanałów nadawanych w jakości HD. W skład drugiego pakietu wchodzą 164 kanały, 123 kanały w jakości HD. Liczba dostępnych kanałów to nie jedyna różnica między pakietami. Dodatkową różnicą jest rodzaj dekodera z nagrywarką lub bez możliwości nagrywania.

Podstawowe pakiety dają możliwość klientom dokupienia dodatkowych usług. Oferta jest bardzo szeroka i jest, z czego wybrać.
Do wyboru mamy takie dodatkowe usługi jak:

  • HBO HD + HBO GO
  • Polsat Sport Premium + Eleven Sports
  • Canal + Prestige
  • Filmklub
  • Filmbox
  • Cinemax

Klienci wybierający telewizję UPC mogą wybrać tańszą ofertę abonamentową przy zobowiązaniu na 24 miesiące lub droższą, gdzie oferta nie zawiera żadnych zobowiązań. Możemy zrezygnować z oferty w każdej chwili bez konsekwencji.

Telewizja UPC to bogata i bardzo elastyczna oferta, będąca dużą konkurencją dla innych firm oferujących telewizję.

UPC telefon

Oferta UPC telefon to usługi komórkowe oraz telefon stacjonarny. Telefonia komórkowa stanowi kompletny plan taryfowy dla użytkowników z możliwością zakupu telefonu. To dość nowa usługa UPC dostępna w trzech opcjach: Smart, Comfort i Super.

Skorzystaj z oferty

Od niedawna na rynku jednak niczym nieodbiegająca od konkurencji oferta daje wiele ciekawych możliwości. Między innymi nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS w Polsce i UE oraz pakiet internetu. Jego wielkość jest uzależniona od wyboru wysokości abonamentu.

Usługi telefonii stacjonarnej to również rozbudowana oferta oddająca swoim klientom nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne oraz komórkowe w Polsce. Dodatkowo istnieje plan dla osób, które potrzebują wykonywać połączenia zagraniczne, również na telefony komórkowe do USA i Kanady.

Decydując się na skorzystanie z oferty UPC telefon komórkowy, nie musimy martwić się o zobowiązania. Marka oferuje umowy bez zobowiązania czasowego, gdzie możemy zrezygnować z usługi w każdej chwili.

UPC promocje

Obecna promocja w UPC gwarantuje szybką instalację internetu, a koszt miesięczny usługi wynosi 59,99 zł za 500 MB/s.

UPC kontakt – Infolinia i obsługa klienta

Telefon: 813 813 813
Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na stronie: https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/

O firmie UPC

Firma UPC na rynku polskim funkcjonuje pod oficjalną nazwą UPC Polska. Marka na naszym rodzimym rynku reprezentuje amerykańskie przedsiębiorstwo Liberty Global, które jest największym na świecie międzynarodowym operatorem usług telewizji i szerokopasmowego internetu.

Będąc jedną z wielu filii rozlokowanych po krajach świata, to właśnie w Polsce osiąga największą popularność. Pojawiając się w 2000 roku, UPC przejęła wszystkie udziały Polskiej Telewizji Kablowej. Kolejne lata to dynamiczny rozwój i sukcesywne zwiększanie swojego zasięgu. W międzyczasie pojawił się następny etap rozwoju. Etap związany z przejęciem polskiej firmy Aster, ówcześnie, jako trzeciego dostawcy internetu i telewizji kablowej.

Obecnie firma UPC jest liderem usług cyfrowych, posiadającym konwergentną infrastrukturę. W swojej ofercie dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami telewizyjnymi, telefonią stacjonarną oraz mobilną i internetem opartym na światłowodzie. Bardzo rozbudowana oferta usług multimedialnych marki to przede wszystkim nowoczesne technologie oraz najlepsza gigabitowa sieć w kraju. Swoje usługi świadczy w wielu dużych, jak i mniejszych miastach. Docierając do indywidualnych oraz biznesowych odbiorców, tworzy 1,5 milionową bazę klientów. Zasięg marki UPC w Polsce to już ponad 3,5 miliona gospodarstw domowych, co stawia firmę na wysokiej pozycji wśród konkurencji.

Skorzystaj z oferty

Telewizja w cyfrowej jakości, szybki internet oraz usługi telekomunikacyjne, wszystko to dostępne w bardzo różnorodnych pakietach, to bardzo konkretna oferta, której warto przyjrzeć się bliżej.

UPC opinie
1.6
Opinie o ofercie
1.3
Jakość obsługi
1.9
Cena
1.6
Zasięg sieci
Opinii (36 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)