Orange opinie i oferta

Firma Orange to obecnie największa grupa telekomunikacyjna w Europie Środkowej. Jej działania obejmują dostarczanie telefonii stacjonarnej, komórkowej, internetu oraz transmisji danych czy też telewizji satelitarnej. Jej główną spółkę stanowi Orange Polska, powstała w 2013 roku w wyniku połączenia Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel i Telekomunikacji Polskiej. Choć przez wiele lat dostawca był monopolistą na rodzimym rynku, obecna konkurencja silnie depcze mu po piętach. Mimo wszystko, Orange Polska wciąż pozostaje jednym z największych liderów sieci telekomunikacyjnych, obsługującym 16,696 mln klientów (dane na koniec 2016 roku).

Abonament w Orange

Pomysł tego rodzaju, jest oczywiście najprostszą formą na uzyskanie wielu kompleksowych usług oraz zyskanie nowoczesnego telefonu komórkowego, wybranego spośród kilkudziesięciu dostępnych modeli. Miesięczna kwota całości, jest jednak zależna od wybranego smartfona, gdyż rata za sprzęt doliczana jest do obowiązującego abonamentu. 

Ceny usług abonamentowych dla klientów indywidualnych, rozpoczynając się już od 29,99 zł miesięcznie i obejmują nie tylko nielimitowane połączenia do wszystkich operatorów, ale również dodatkowe benefity w postaci (w zależności od opcji) pakietów internetowych.

Sprawdź ofertę abonamentu w Orange

Orange na kartę

Ciekawą koncepcją jest także obecność oferty Orange w systemie Prepaid (na kartę), gdzie zainteresowani mają kilkanaście starterów do wyboru. Poszczególne ich ceny wahają się od 2 zł do 100 zł i różnią się stawkami doładowań i opcjami, które można za nie uzyskać. Obecnie większość starterów skupia się na bonusach w postaci Internetu, a także niewielkimi kosztami związanymi z przesyłem danych, smsów i mmsów poza granicami UE.

Sprawdź ofertę Orange na kartę

Klienci biznesowi

Klienci biznesowi, zainteresowani ofertą sieci Orange, mogą skorzystać z kilku rozbudowanych opcji, pozwalających na elastyczne dopasowanie abonamentu do własnych potrzeb, zarówno pozostając w kraju, czy podczas wyjazdów za granicę. Ponadto w zestawach dostępne są możliwości dokupienia dowolnej liczby karty SIM w atrakcyjnych cenach, jak i wybór biznesowych, wysokiej klasy smartfonów. Podstawą jest oferta Orange Love dla Firm, bazująca na abonamencie bez limitu połączonym z ultra szybkim, światłowodowym Internecie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż od 15 czerwca połączenia komórkowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej, dla klientów posiadających abonament bez limitu, pozostają darmowe.

Orange dla firm

Sieć Orange stanowi cyfrową siec telefonii komórkowej w kraju, która narodziła się w 2005 roku, po zmienia marki z dotychczasowej sieci Idea.
Obecnie szacuje się, że na koniec 2017 roku liczba jej Klientów wynosiła ponad 14,3 mln. Jej oferta stanowi pełen wachlarz usług, dedykowanych nie tylko osobom indywidualnym, ale i klientom biznesowym. Ponadto Orange proponuje również usługi bez abonamentowe prepaid, stanowiące alternatywę dla osób nie chcących wiązać się kilkumiesięczną umową.

Osoby prywatne zainteresowane usługami sieci Orange mogą wybierać spośród różnorodnych rozwiązań, dostępnych nie tylko w salonach, ale również poprzez aplikacje online. W ich skład wchodzą oferty abonamentowe i prepaidowe, dostępne z nowoczesnymi aparatami telefonicznymi bądź bez. Każdy potencjalny odbiorca ma możliwość wyboru indywidualnie dobranego pakietu, w zależności od potrzeb czy oczekiwań.

Orange jest jedną z najbardziej popularnych i uznawanych sieci telefonii komórkowej w kraju. Nie ma się zatem czemu dziwić, iż jego oferta bazuje na całej palecie różnorodnych możliwości, dopasowanych do najbardziej wymagających gustów i największych wymagań.