Plus Mix z telefonem

Plus Mix z telefonem to wygodne połączenie systemu pre-paid z klasycznym abonamentem, doskonałe dla osób nie chcących wiązać się tradycyjną umową. Plus oferuje trzy, wygodne pakiety, pozwalające na uzyskanie komfortowych usług wraz z nowoczesnym smartfonem. Obecność nielimitowanych połączeń wewnątrz sieci, jak i darmowych smsów do wszystkich pozwala na wybór koncepcji właściwej dla oczekiwań. Pakiet startowy w Mixie można nabyć za 10 zł, a koszt jednorazowego doładowania nie może być niższy niż 30 zł. Zaletą propozycji jest możliwość dowolnej ilości doładowań w ciągu miesiąca, co zdecydowanie skraca czas całego kontraktu.

Plus Mix ma tez wersję elastyczną, dostępną przy każdym pakiecie. W niej użytkownik samodzielnie decyduje, czy chce zmienić warunki umowy i przez kolejne 24 miesiące płacić minimalnie 30 zł, czy też woli skrócić czas jej trwania, deklarując minimalnie 60 zł miesięcznych doładowań.

Ponadto w MIXIE dostępne są usługi za darmowe, takie jak „IPLA PLUS” czy „PLUS MUSIC BASIC” oraz cała gama dodatkowo płatnych pakietów, optymalizujących ofertę pod względem internetu czy zwiększonej liczby darmowych minut. Oferta Plus Mix z telefonem to także wybór najnowocześniejszych urządzeń mobilnych, dostępnych na polskim rynku. Wszystko dostępne bez podpisywania umowy na warunkach, tradycyjnych jak abonament.

Plus Mix bez telefonu

Wygodna koncepcja dla miłośników kontroli swoich wydatków. PLUS MIX jest ofertą łączącą komfort rozwiązań na kartę z zaletami wersji abonamentowej.

Plus Mix bez telefonu dostępny jest w dwóch wariantach, pozwala na zakup startera za 10 zł. Decydując się na nią, użytkownik deklaruje zwykle 24 bądź 36 doładowań w kwocie nie mniejszej niż 30 zł. Zaleta? Im częstsze doładowania, tym krótsza umowa. Co więcej, oferta Mix od Plusa pozwala na wybór pomiędzy pakietem darmowych smsów i 400 minut do innych sieci, bądź całkowicie nielimitowanymi połączeniami, dostępnymi w wersji droższej. Ponadto operator oferuje internet w wysokości 4 GB, co stanowi konkurencję w porównaniu z innymi sieciami.

MIX w Plusie to minimum formalności, zatem oferta kierowana jest do osób wygodnych, chcących uzyskać maksymalnie wiele możliwości przy niewielkich opłatach. Brak dodatkowych opłat związanych z zakupem smartfona jest koncepcją również dla ludzi oszczędnych, pozostających w kontakcie z innymi. Zaletą MIXa jest też obecność praktycznych usług, jak np. rodzinny lokalizator „Gdzie jest Bliski” czy też „Ochrona Internetu” w atrakcyjnych, niewielkich opłatach.