Okres wakacyjny, jako ten, w którym panuje względny spokój, nie sprawił, że nagle na rynku pojawi się zdecydowanie więcej ofert MIX. Wciąż bowiem jest tylko kilku operatorów, proponujących tego rodzaju usługi, łączące w sobie cechy zwykłego abonamentu z systemem prepaidowym. Nie ma się zatem czemu dziwić, dlaczego na podium znalazły się trzy sieci komórkowe- tylko one dają swoim użytkownikom rozbudowane możliwości w tym zakresie.

1. T-mobile MIX 50 (opcja z tańszym telefonem)

Z pewnością, oferta T-mobile zaprezentowana poniżej nie należy do najtańszych, daje jednak sporo korzyści, dlatego zwolennicy MIXA biorą ją pod uwagę. Miesięczny koszt takiego zobowiązania wynosi 50 zł, w ramach których użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne – w kraju i w roamingu unii Europejskiej. Podobnie jest z smsami i mmsami, których można wysyłać nieskończenie wiele. MIX 50 opcja z tańszym telefonem daje klientom również transfer danych, którego limit wynosi 20 GB ( do sześciu miesięcy, po upływie których limit wynosi 6 GB). Należy przyznać, iż jest to wystarczająca wielkość, aby swobodni e korzystać z ulubionych aplikacji, surfować po stronach www czy odwiedzać popularne portale społecznościowe. Jednym zdaniem opcja dobra dla każdego, bez względu na wiek.

Co sprawia, że propozycja T-mobile znalazła się w zestawieniu?

Przede wszystkim stosunkowo niskie opłaty z pomocą których, użytkownik może otrzymać tańszy smartfon (co sprawdza się głównie przy osobach nie posiadających środków finansowych na zakup drogiego sprzętu). Dodatkowo, oferta od MIX T-mobile jest formą elastyczną, co umożliwia indywidualne dopasowanie do potrzeb czy oczekiwań. To klient ma opcję wyboru po 12 miesiącach, czy zostaje przy obecnych opłatach i jego umowa trwa jeszcze dwa lata, czy woli płacić nieco ponad 100 zł miesięcznie i zakończyć współpracę po 12 miesiącach. Oferta warta uwagi tym, którzy preferują takie rozwiązania.

2. Plus MIX, czyli komfort dla wybrednych

Oferta Plusa jest propozycja korzystną – zarówno cenowo, jak i pod względem możliwości posiadanych przez użytkownika. Wystarczy 50 zł miesięcznie aby zyskać wygodę i komfort w każdej sytuacji. Za tą bowiem cenę, klient otrzymuje nielimitowane połączenia głosowe do użytkowników wszystkich sieci, w tym również numerów stacjonarnych. Istotny jest również fakt, iż brak ograniczeń dotyczy nie tylko Polski, ale i wszystkich krajów należących do Unii Europejskiej. Podoba sytuacja ma miejsce w przypadku smsów i mmsów, także dostępnych w nieograniczonej formie.

Plus MIX obejmuje ponadto 6 GB internetu, a więc transfer wystarczający do codziennego użytku, a co więcej posiada Facebooka za darmo, więc fani tego portalu społecznościowego mogą swobodnie przeglądać go nawet kilka razy dziennie. Pomysł, opisany powyżej zawiera również wiele dodatkowych, elastycznych opcji , możliwych do wyboru w zależności od opcji. Koszt startera tego operatora wynosi 10 zł, więc jest to pomysł ekonomiczny i wygodny.

3. PLAY MIX L – formuła o ciekawych możliwościach

Trzeba przyznać, że PLAY jest ostatnim z najbardziej popularnych operatorów, który oferuje rozwiązanie Play MIX. Musiał więc i on znaleźć się w powyższym zestawieniu. Formuła L jest tylko jedną, z kilku opcji, o elastycznych i wygodnym charakterze. Propozycja fioletowego operatora oparta jest na nielimitowanych rozmowach w sieci oraz 400 minutach do innych operatorów. Smsy i mmsy są jednak nielimitowane, więc miłośnicy krótkich wiadomości tekstowych mogą być zadowoleni.

Elastyczna propozycja obejmuje ponadto 6 GB internetu, możliwego do wykorzystania w dowolny sposób z tą jednak różnicą, iż po jego wyczerpaniu usługa zostaje wyłączona. Nie należy się tym jednak specjalnie przejmować, gdyż PLAY przez pierwszych 6 miesięcy od podpisania umowy daje użytkownikowi nielimitowany transfer, który działa z pełną prędkością do 10 GB. w zależności od potrzeb czy wymagań, klient ma opcję dokupienia dodatkowych pakietów, jak np. nielimitowane rozmowy na wszystkie numery stacjonarne, za jedyne 10 zł miesięcznie. Formuła MIX L jest wygodna i kosztuje 50 złotych miesięcznie. w przeciwieństwie do innych operatorów, jest jednak podpisywana wyłącznie na 24 miesiące.

Oferty MIX nie cieszą się tak duża popularnością, gdyż w porównaniu z klasycznym abonamentem czy rozwiązaniem prepaid, dają zdecydowanie mniej możliwości przy nieco większych kosztach. Na rynku istnieje jednak spore zainteresowanie takimi opcjami, więc każdy, kto chce mieć MIXA może wybierać.

Zostaw komentarz