Orange Orange dla firm to 7 abonamentów do wyboru. W dowolnym momencie można zmienić ofertę. W przypadku zmiany plany taryfowego dla firm można otrzymać większą ilość paczek. Dodatkowo zarówno druga jak i każda kolejna karta SIM kosztuje 20 zł mniej miesięcznie.

Orange dla firm opinie użytkowników

5
Opinie o ofercie
5
Jakość obsługi
5
Cena
4
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Zostaw opinię
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Plan Firmowy S

Plan Firmowy S dla firm to rozwiązanie stanowiące idealną możliwość dla właścicieli małych i większych przedsiębiorstw. Plan Firmowy S to połączenie wygody, komfortu oraz dopasowanie do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Operator Orange proponuje niski abonament w wysokości 45 zł miesięcznie netto, zawierający w sobie duży pakiet internetowy 25 GB oraz brak jakichkolwiek ograniczeń na połączenia i smsy do wszystkich sieci, wraz z najnowocześniejszymi smartfonami, dostępnymi na rynku. Powyższe ceny obowiązują gdy podpiszemy umowę na 36 miesięcy.

Dużym plusem oferty dla firm od Orange jest także możliwość podpisania umowy bezterminowej.

Plan Firmowy M

Plan firmowy M to koszt 60 zł miesięcznie + Vat. W ramach tego abonamentu firmowego w Orange użytkownik otrzymuje 35 Gb z pełną prędkością.

Plan Firmowy L

W cenie 75 zł miesięcznie użytkownik biznesowy ma do dyspozycji 75 GB internetu oraz możliwość doboru smartfona w atrakcyjnej cenie.