Orange, jako jeden z największych operatorów oferuje swoim Klientom rozbudowaną ofertę telefonów w abonamencie lub na raty. Szeroka gama mocno zróżnicowanych modeli pozwala na dopasowanie oferty do swoich potrzeb.

Orange telefony na abonament

Obecnie na stronie Orange dostępnych jest 258 telefonów w abonamencie. Niestety nie da się posortować telefonów od najniższej ceny na start. Możemy jedynie wybrać jaką miesięczną kwotę chcemy płacić maksymalnie za telefon w abonamencie. Dlatego na tej samej podstronie mamy telefony gdzie na start trzeba zapłacić 199 zł i telefony takie jak Galaxy Fold, który przy opłacie abonamentowej Plan Mobilny 35 kosztuje na start ponad 8 tys zł :/

Ceny urządzeń zależą od klasy telefonu, daty premiery czy technologii, którą w sobie zawiera. Można jednak śmiało stwierdzić, iż Orange oferuje stosunkowo najwięcej propozycji, więc jest w czym wybierać. Oferta urządzeń Orange może zostać podzielona na kilka klas. Pierwszą, a zarazem najniższą z nich są telefony, które na rynku kosztują najmniej. Wśród dostępnych modeli znajdują się takie marki jak Maxcom, HTC czy LG.

Miesięczny koszt rat w takich przypadkach oscyluje w granicach kilku do kilkunastu złotych, co pozwala na swobodne wykorzystywanie dostępnych opcji, przy nowoczesnym, choć nie najnowszym urządzeniu. Co więcej, nawet jednorazowy zakup nie nadszarpnie domowych finansów, gdyż modele w tej klasie kosztują przeważnie ok. 200-300 złotych.

Telefony od Orange ze „średniej półki”

Kolejnym segmentem jest klasa średnia, a więc najczęściej wybierana przez Klientów Orange. Wyróżnia się obecnością flagowców najpopularniejszych producentów na rynku takich jak Samsung, Nokia czy Huawei. Jednorazowy koszt zakupu modeli tej klasy oscyluje w granicach tysiąca złotych, jednak miesięczne opłaty w abonamencie Orange, nadal mieszczą się w domowym budżecie większości Klientów.

Urządzenia w tym segmencie są wystarczające do wykonywania połączeń czy też odwiedzania witryn internetowych. Zawierają w sobie większość najnowocześniejszych mechanizmów, z których użytkownik może korzystać do woli

Klasa premium, czyli prestiż i elegancja

Propozycje Orange to nie tylko topowe modele, to również najnowsze premiery urządzeń drogich, dedykowanych głównie biznesowi. Dzięki rozbudowanej ofercie najbardziej wymagający Klienci zyskują urządzenia zaawansowane pod względem technologii i możliwości. iPhone 8 PLUS czy też Samsung S9 to tylko przykłady modeli, których jednorazowy koszt oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych.

Cena iPhone 8 Plus w Orange

Telefon dostępny jest w trzech wariantach cenowych:

  • Plan Komórkowy Standardowy: Opłata miesięczna: 166,90 zł. Cena za telefon: 1399 zł.
  • Plan Komórkowy Optymalny: Miesięczny koszt wynosi 191,99 zł. Opłata za iPhone 8 Plus na start to 999,01 zł.
  • Plan Komórkowy Wzbogacony: Abonament i raty za telefon: 241,99 zł i 199 zł opłaty początkowej za telefon.

Cena telefonu Samsung Galaxy S9 w abonamencie Orange

Do wyboru mamy aż cztery możliwości:

  • Plan Komórkowy Podstawowy: Abonament 29,99 zł a telefon za 3599 zł
  • Plan Komórkowy Standardowy: Koszt miesięczny: 151,99 zł. Cena za smartfona: 898,99 zł.
  • Plan Komórkowy Optymalny: Abonament wynosi 168,99 zł. Opłata jednorazowa to 399 zł.
  • Plan Komórkowy Wzbogacony: Abonament: 183,99 zł i tylko 199 zł opłaty za telefon.

Choć miesięczne opłaty zdecydowanie wzrastają, wielu użytkowników decyduje się na najnowsze rozwiązania, chcąc zyskać satysfakcję, modny gadżet i szereg udogodnień, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie.

Niezależnie od klasy urządzenia, pomarańczowy operator daje naprawdę wiele. Szeroki wachlarz dostępnych modeli jest jednym z największych na rynku, co warto wziąć pod uwagę, decydując się na wybór sieci. Tym bardziej, jeśli priorytetem jest otrzymanie nowego urządzenia w korzystnej cenie.