nju internetowy 40 GB – Opinie

Ostatnio poszukuję najlepszego internetu mobilnego w dobrej cenie bez konieczności podpisywania umowy na dwa lata. Dziś chcę przyjrzeć się ofercie nju internetowy. Jest to oferta dla osób, którym nie do końca potrzebny jest nielimitowany dostęp do internetu. Sprawdźmy czy warto skorzystać z pakietu nju mobile.

Co otrzymujemy w pakiecie nju internetowy?

Nju mobile to 40 GB internetu przez pierwsze 6 miesięcy. Po tym okresie pakiet internetu wzrasta do 80 GB. Koszt miesięczny wynosi maksymalnie 29 zł. Dlaczego pisze o maksymalnej kwocie?…

Więcej

“Darmowe GB po doładowaniu” czyli nowa oferta od T-mobile na kartę

Wielu Klientów ogranicza korzystanie z internetu na smartfonach z obawy przed straceniem pełnej prędkości. Faktycznie, częste doładowywanie konta może być uciążliwe, szczególnie w sytuacji gdy trzeba szybko coś sprawdzić w internecie. Tutaj na przeciw problemowi wychodzi T-mobile ze swoją nową ofertą na kartę “Darmowe GB po doładowaniu”. Co należy zrobić aby skorzystać z oferty? Przeczytaj!

Jak skorzystać z oferty “Darmowe GB po doładowaniu” od T-mobile?

Pierwszym krokiem jest zakupienie Startera T-mobile w cenie 5 zł z bonusem 7 GB na 7 dni…

Więcej

Video bez limitu od T-mobile na kartę czyli Supernet Video

T-mobile dobrze wie jak zachęcić młodych i mobilnych do skorzystania z ich oferty na kartę. Za 5 zł otrzymasz bowiem dostęp do filmów, seriali i teledysków przez 5 dni bez wykorzystywania pakietu. Możesz zatem oglądać swoje ulubione programy, teledyski, filmy czy seriale w każdym miejscu bez obawy o wyczerpanie limitu danych. Do wykorzystania w tym pakiecie jest także dodatkowo 1 GB internetu na surfowanie po sieci.

W ofercie Supernet Video do woli możemy korzystać z serwisów:

  • Youtube,
  • Netflix,
Więcej

Pakiety internetowe Orange na kartę

Pakiety internetowe aktualnie stanowią jedną z najważniejszych usług świadczonych przez wszystkich operatorów sieci komórkowych w tym Orange. Użytkownicy najczęściej poszukują tych dużych pakietów internetowych, które pozwalają na oglądanie filmów i granie w gry niemal bez ograniczeń. Mniejsze taryfy internetowe wybierają ci klienci, którzy z Internetu w telefonie korzystają bardzo rzadko. Pakiety danych internetowych odgrywają także bardzo istotną rolę w kontaktach biznesowych. Jakie pakiety internetowe ma do zaoferowania pomarańczowy operator w ofercie na kartę?

Pakiety jednorazowe i cykliczne Orange – co…

Więcej

Pakiety internetowe T-mobile

Coraz częściej zawierając umowę z operatorem sieci komórkowej zwracamy uwagę nie tylko na koszt połączeń i wiadomości tekstowych, ale także dostępnego w ramach wybranej taryfy pakietu internetowego. Odgrywa on bardzo ważną rolę w życiu przeciętnego człowieka, ze względu na to, że na co dzień korzystamy z portali społecznościowych jak i kontaktujemy się z rodziną i znajomymi za pomocą komunikatorów internetowych. Jakie pakietu transferu danych ma do zaoferowania swoim klientom T-mobile w ofercie na kartę?

Internet w telefonie- usługa dostępna…

Więcej

Pakiety internetowe w Play na kartę

Podczas wyboru odpowiedniej oferty u swojego operatora powinniśmy zwrócić uwagę na wiele kwestii. Przed podpisaniem umowy lub zarejestrowaniem nowego numeru należy znać nie tylko szczegóły naszego planu taryfowego w zakresie rozmów i wiadomości tekstowych, ale także ilości pakietu internetowego. Odgrywa on bowiem bardzo istotną rolę w życiu niemal każdego. Jakie pakiety internetowe mamy do wyboru w ofercie Play na kartę?

Pakiet cykliczny czy jednorazowy?

Istnieją dwa rodzaje pakietów internetowych w Play na kartę. Pierwszym z nich jest oferta cykliczna. Polega…

Więcej