Testujemy nju internetowy 40 GB

Ostatnio poszukuję najlepszego internetu mobilnego w dobrej cenie bez konieczności podpisywania umowy na dwa lata. Dziś chcę przyjrzeć się ofercie nju internetowy. Jest to oferta dla osób, którym nie do końca potrzebny jest nielimitowany dostęp do internetu. Sprawdźmy czy warto skorzystać z pakietu nju mobile.

Co otrzymujemy w pakiecie nju internetowy?

Nju mobile to 40 GB internetu przez pierwsze 6 miesięcy. Po tym okresie pakiet internetu wzrasta do 80 GB. Koszt miesięczny wynosi maksymalnie 29 zł. Dlaczego pisze o maksymalnej kwocie? Ponieważ jeśli użytkownik w danym miesiącu nie korzysta z sieci, płaci jedynie 9 zł. Prawda jednak jest taka, że bardzo łatwo jest „dobić” do kwoty 29 zł i musimy się przygotować, że tyle właśnie będziemy płacić.

Dużą zaletę tego rozwiązania jest brak umowy na 12 lub 24 miesiące. W każdym momencie możemy zrezygnować z usług nju mobile. Nie jest to rozwiązanie dostępne u innych operatorów.

Porównanie nju internetowy z innym ofertami

40 GB internetu powinno być wystarczającą ilością nawet dla osób bardzo aktywnie korzystających z internetu. Osoby, które uważają, że taka ilość może okazać się zbyt mała, powinny zainteresować się nową ofertą od Play – Play Internet.

Play ma także ofertę internetu mobilnego gdzie za 50 GB płacimy taką samą kwotę jak nju mobile a otrzymujemy o 10 GB więcej.