Plus (nazywany dawniej Plus GSM) jest polską siecią komórkową, której operatorem pozostaje Polkomtel Sp. z o.o. Rozwiązanie obejmujące swoim zasięgiem obszar 98% kraju, dociera do 99% obywateli, świadcząc swoje usługi w zakresie propozycji indywidualnych i biznesowych.

Plus opinie klientów

Plus cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników. Jak widać jednak poniżej, opinie o Plusie są skrajne. Klienci sporadycznie skarżą się na problemy z zasięgiem i trudność w kontakcie z obsługą klienta. Przeczytaj opinie na dole i podziel się swoimi uwagami.

1.1
Opinie o ofercie
1.1
Jakość obsługi
1.3
Cena
1.2
Zasięg sieci
Opinii (177 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Firma powstała w lutym 1996 roku, kiedy to minister łączności wydał Plusowi koncesję na usługi telekomunikacyjne oraz numery rozpoczynające się na 601. Obecnie, liczba numerów przydzielona tej sieci oscyluje w granicach 25 milionów, z czego firma posiada już ponad 12 milionów klientów. Dzięki umowie zawartej w 2013 roku kontrolę nad operatorem prowadzi Cyfrowy Polsat.

Jako jeden z czołowych, polskich operatorów, Plus oferuje klasyczne abonamenty, jak i pakiety mieszane, zwane popularnie mixami, czy też usługi dostępne na kartę. Prowadzi również sprzedaż popularnych telefonów Huawei i ZTE pod własną marką „Plusfon”, jak i najlepszych smartfonów na rynku.

Plus abonament

Abonament w Plusie (zarówno z telefonem jak i bez) to kilka, zróżnicowanych propozycji, których ceny rozpoczynają się od 40 zł miesięcznie. Operator umożliwia dokonanie wyboru czasu trwania umowy, ustalając ją, w zależności od potrzeb, na 24 lub 36 miesięcy. Ponadto w ofercie znajdują się nielimitowane połączenia i smsy do wszystkich siedzi oraz pakiety Internetowe od 2GB do 12 GB. Wachlarz dostępnych smartfonów bazuje na najnowszych technologicznie urządzeniach, najlepszych i najbardziej popularnych marek na rynku. Osoby zainteresowane mogą nabyć sam abonament, bez konieczności zakupu smartfona, co wiąże się z niższymi, miesięcznymi kosztami i zwykle umową na 24 miesiące. Dużym atutem są również promocje obowiązujące przy przeniesieniu numeru z innej sieci.

Plus abonament – Sprawdź ofertę

Plus oferta na kartę

Rozwiązania dostępne na kartę (w postaci Simplusa) to obecnie dziesięć, różnorodnych opcji, których cena początkowa rozpoczyna się od 2 zł. w zależności od wybranego zestawu, użytkownik dostaje niższe, niż u konkurencji, opłaty za połączenia i smsy (wynoszące na terenie UE zaledwie 0,19 gr). Wraz ze wzrostem wartości doładowań, operator przygotował oferty bez limitów, posiadające Internet w pakiecie o wielkości dochodzącej do 10 GB miesięcznie.

Sprawdź ofertę Plus na kartę

Plus Mix

Mix jest ofertą kierowaną do osób, które chcą korzystać z telefonu na zasadach abonamentu, bez konieczności podpisywania wiążącej umowy. Ten rodzaj propozycji obecny jest od początku istnienia sieci i współcześnie oferuje osiem odmiennych opcji. Zainteresowani mogą nabyć nowoczesny smartfon w ofercie z telefonem, bądź skoncentrować się na wzbogaconych usługach, przy wyborze bez urządzenia. Atutem jest możliwość włączania i wyłączania dodatkowych pakietów (np. darmowe rozmowy do wszystkich, czy dodatkowy transfer internetowy), w zależności od potrzeb.

Stawki w starterach na kartę wynoszą zwykle 0,29 gr za minutę, co jest raczej standardową, niewygórowaną ceną za tego typu usługi.

Sprawdź ofertę MIX w Plusie

Plus dla firm

Oferta dla firm jest mocno zróżnicowana, co stanowi alternatywę dla wymagających Klientów biznesowych. To nie tylko najnowocześniejsze smartfony, ale również możliwość doboru aż do 5 kart SIM, na których rozmowy i Internet będą zupełnie za darmo.

Operator ponadto reklamuje obecność niedrogich abonamentów, rozpoczynających się już od 30 zł miesięcznie. Dużym plusem jest również opcja wyposażenia biura nie tylko w usługi komórkowe, ale też stacjonarne czy bezprzewodowy Internet LTE.

Sprawdź ofertę Plus dla firm