Kiedy możliwości internetu stają się coraz większe, a wraz z nimi rosną także oczekiwania internautów, Orange Polska nie zostaje z tyłu. Firma dostosowuje swoją ofertę internetu stacjonarnego, by zaoferować jeszcze więcej. Jej strategia, polegająca na konkurowaniu jakością, nie zaś ceną, przynosi Pomarańczowym wymierne efekty w postaci nowych klientów. Teraz, po przedstawieniu promocyjnej oferty na internet domowy Orange z pewnością czeka jeszcze większy przypływ zainteresowanych.

Opinie użytkowników o internecie stacjonarnym Orange

0.5
Opinie o ofercie
0.5
Jakość obsługi
0.5
Cena
0.5
Zasięg sieci
Opinii (3 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Stare, miedziane łącza potrafią być bardzo niestabilne, o czym przekonał się chyba każdy, kto z nich korzystał. O ile nie jest to problemem w przypadku surfowania po internecie, bo czasem może nam po prostu wolniej ładować się strona, to kiedy oglądamy serial na Netflixie, prowadzimy rozmowę przez Skype albo gramy w grę online, każde spowolnienie będzie niezwykle zauważalne. I niezwykle irytujące. Dlatego właśnie klientom oferowany jest teraz internet światłowodowy Orange, który nie tylko zapewnia o wiele szybsze połączenie, zarówno download, jak i upload, ale również jest nieporównywanie bardziej stabilny. Jakość transmisji danych jest w takim rozwiązaniu całkowicie niezależna od między innymi warunków pogodowych, co dotychczas było poważnym problemem. Różnica pomiędzy łączem miedzianym a światłowodowym jest dostrzegalna niemal natychmiast. Nowy internet stacjonarny Orange jest zatem krokiem ze wszech miar we właściwym kierunku i jednocześnie także wyzwaniem, rzuconym konkurencji.

Zainteresowani szybkim i niezawodnym dostępem do sieci będą od teraz mogli wybierać spośród trzech ofert na internet domowy, różniących się między sobą prędkościami pobierania i wysyłania danych, a także, oczywiście, ceną.

Orange internet domowy za 59,98 zł

Podstawowy internet stacjonarny Orange oferuje nadspodziewanie wiele i prawdopodobnie to ta opcja będzie najpopularniejsza wśród klientów, którzy nie mają szczególnie wygórowanych oczekiwań. W cenie miesięcznego abonamentu za 59,98 zł (wliczając dostępne rabaty od dostawcy) otrzymuje się bowiem prędkość pobierania danych do aż 300 Mb/s, podczas gdy prędkość wysyłania danych wynosi do 50 Mb/s. Przeciętnej polskiej rodzinie tyle wystarczy, by nigdy nie doświadczyć problemów z oglądaniem filmów online albo streamingiem sportu, czy koncertów na żywo. Nie wspominając o standardowym surfowaniu po internecie.

Orange światłowód za 69,98 zł

Nie każdy jednak jest typowy i ma standardowe oczekiwania. Jest całkiem duża grupa klientów, którzy oczekują lepszych osiągów i dla nich właśnie Orange Polska przygotowała internet mobilny w opcji za 69,98 zł miesięcznie (z rabatami), w ramach którego cieszyć się oni mogą prędkością pobierania danych do aż 600 Mb/s oraz wysyłania, do 100 Mb/s. Rozwiązanie taki będzie w stanie usatysfakcjonować nawet kilkuosobową rodzinę, która lubi korzystać z internetu na kilku urządzeniach jednocześnie, grając, streamują, lub ściągając duże ilości danych z sieci.

Orange internet stacjonarny za 79,98 zł

Na tym jednak nie koniec. Pomarańczowi mają bowiem w swojej ofercie także opcję dedykowaną tym, dla których najwyższa prędkość dostępu do sieci ma niebanalne znaczenie. Profesjonaliści, którzy pracują przez internet z domu, gracze, którzy chcą korzystać z najnowszych gier bez strachu o to, że ich łącze nagle nie dotrzyma kroku rozgrywce, wielbiciele streamingu filmów oraz seriali w jakości 4K. To między innymi do nich adresowany jest pakiet kosztujący 79,98 złotych miesięcznie (wliczając rabaty). W tej cenie otrzymujemy niebagatelną prędkość internetu do 1 Gb/s, jeśli chodzi o pobieranie danych oraz do 300 Mb/s wysyłania danych. Pakiet ten to niemal gwarancja niezakłóconego korzystania z sieci, bez ograniczeń i bez względu na to, co będziemy chcieli robić online.

We wszystkich opcjach internetu domowego Orange dostępne jest także Smart WiFi, czyli najnowsza technologia modemów, która pozwala na zwiększenie zasięgu dostępności WiFi w domu. Jest to szczególnie istotne w przypadku na przykład dużych mieszkań, które podzielone są wieloma ścianami. Nowa opcja pozwala na zmniejszenie, a nawet zupełne wyeliminowanie miejsc, w których nie ma zasięgu internetu.

Internet światłowodowy – Usługi dodatkowe

Warto sprawdzić również dodatkowe usługi, jakie oferuje Orange Polska wraz ze swoim rewelacyjnym światłowodem. Internet stacjonarny możemy połączyć w pakiecie na przykład z telefonem komórkowym, czy dostępem do najlepszych platform VOD, takich jak Canal Plus Prestige, czy też HBO z HBO Go. Kupując kilka usług razem, możemy oczywiście oszczędzić, ponieważ za pakiet zapłacimy mniej, niż wynosi łączna cena wybranych usług.

Nowa oferta światłowodu Orange to przede wszystkim niezwykle korzystna relacja jakości do ceny. W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujemy bowiem nie tylko rewelacyjne prędkości otrzymywania i wysyłania danych. To także gwarancja stabilnej pracy naszego światłowodowego łącza. Obie te cechy, charakteryzujące propozycję Pomarańczowych, to świadectwo troski firmy o stałe polepszanie oferowanych rozwiązań, czyli wspomniane wcześniej konkurowanie jakością. Jednak także, jeśli chodzi o cenę, pakiety przygotowane dla klientów są jak najbardziej godne polecenia. W tej chwili niełatwo jest znaleźć drugą firmę, która wśród swoich propozycji posiada tak wysokie prędkości, w tak dobrych cenach i jednocześnie jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość połączenia z siecią.