PlayWygodne rozwiązanie dla osób chcących otrzymać wiele, bez konieczności związania tradycyjną umową abonamentową. Oferta MIX od Play charakteryzuje się deklaracją liczby doładowań konta (najczęściej 24 lub 36), które mogą występować w dowolnej chwili, ale nie rzadziej niż raz na miesiąc. Dzięki takiej opcji, użytkownik może skrócić czas związania z sieci, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

Opinie o ofercie MIX w Play

Play MIX opinie
1.3
Opinie o ofercie
1.7
Jakość obsługi
2.2
Cena
3
Zasięg sieci
Opinii (3 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

PLAY MIX FORMUŁA S, M, L z telefonem

Trzy, dostępne warianty zróżnicowane są nie tylko pod względem opłat, ale i korzyści uzyskiwanych przez klienta. Najmniejszy, oznaczony literą S to blisko 200 minut do wszystkich sieci oraz nielimitowane smsy i Internet o wielkości 2 GB. Kolejne propozycje różnią się ilością minut i transmisji danych internetowych.

Koncepcja FORMUŁA w MIXIE dedykowana jest miłośnikom wysyłania wiadomości tekstowych, dostępnych bez ograniczeń, w dowolnie wybranym momencie. Co więcej, propozycja operatora pozwala na dobór pakietów Internetu dodatkowego, jak i tych, umożliwiających swobodne oglądanie najlepszych kanałów telewizyjnych, w zależności od upodobań. To przejrzyste, bardzo proste warunki, dedykowane wygodnym, a jednocześnie oszczędnym klientom.

Atutem są często pojawiające się promocje, obowiązujące do odwołania (jak np. obecna, pozwalająca na nielimitowany Internet za 0 zł na pół roku). Oferta z telefonem stwarza sposobność uzyskania nowoczesnych urządzeń dla jeszcze lepszego wykorzystania usług dostępnych w PLAY.

Play MIX telefony

W ofercie Play MIX klient ma do wyboru bardzo dużo telefonów.

Telefony dostępne już od 1 zł w ofercie za 30 zł to m.in:

  • Xiaomi Redmi 7A
  • Oppo A1K
  • Alcatel 1

Zdecydowanie jednak warto przyjrzeć się ofertom, gdzie należy dopłacić niewielką kwotę, ponieważ pula telefonów jest znacznie lepsza.

I tak dopłacając na starcie nie więcej niż 100 zł możemy wybierać spośród takich smartfonów jak:

  • Oppo AX7
  • Sony Xperia L3
  • Alcatel 3X

Oferta PLAY FORMUŁA Elastyczna S, M, L z telefonem

Play Formuła MIX elastycznaPLAY jest siecią, oferującą elastyczne pakiety taryfowe, dostępne z najnowocześniejszymi telefonami na rynku. Opinie o Play są podzielone, jednak Play Formuła jest jedną z częściej wybieranych opcji przez klientów.

FORMUŁA S, M lub L to ukłon w stronę ludzi wymagających, którzy cenią sobie swobodne, niczym nieograniczone wysyłanie smsów. Każdy z trzech wariantów, bazuje na określonej ilości minut do wszystkich sieci, wspomnianych już nielimitowanych smsach oraz pakietem Internetowym. Ponieważ oferta MIX to połączenie klasycznego abonamentu z możliwością dowolnej ilości doładowań, pomysł tego operatora skierowany jest głównie dla tych, którzy nie chcą wiązać się restrykcyjną umową – ludzi młodych. MIX bowiem oznacza deklarację użytkownika co do ilości doładowań (zwykle 24 lub 36), które powinny być dokonywane minimum raz w miesiącu.

Co więcej, kwota minimalna wynosi zaledwie 30 zł, stanowiąc alternatywę dla drogich abonamentów. FORMUŁA S, M lub L w wersji elastycznej to jeszcze większe możliwości decydowania o własnych, miesięcznych kosztach. Każdy klient, może po 12 doładowaniach zdecydować czy wydłuża kontrakt o kolejnych 12 doładowań (dając łączną liczbę 36) i płaci ( w zależności od opcji) mniejsze koszty bądź też rezygnuje z kontraktu po 24 doładowaniach, płacąc 60 zł za pozostałą liczbę doładowań. Dzięki takiej koncepcji, każdy użytkownik może samodzielnie decydować o swoich kosztach, i w trakcie trwania kontraktu, modyfikować je według potrzeb. Dodatkowo, obecne są liczne pakiety – minut i transmisji danych internetowych, umożliwiające dobranie tego, co najbardziej potrzebne w danej chwili. To dowolne włączanie i wyłączanie usług, uatrakcyjniających ofertę operatora. Elastyczna formuła S, M lub L w wersji z telefonem jest opcją dla zmieniających zdanie, poszukującym alternatyw dla tradycyjnych abonamentów. To propozycja korzystna cenowo także dla młodzieży.

Oferta FORMUŁA S, M lub L w MIXIE bez telefonu

Propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć jasne warunki, dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Oferta MIX Formuła doskonale sprawdza się w przypadku młodzieży, jak i osób nie chcących wiązać się z operatorem klasycznym abonamentem. Trzy warianty stanowią koncepcje połączenia doładowań w kwocie przynajmniej 30 zł miesięcznie. Minimalna ilość doładowań wynosi 24, z tym że, użytkownik może dokonywać ich w wybranym momencie, przynajmniej raz w miesiącu. Częstsze uzupełnianie konta, skraca czas trwania kontraktu, a więc klient sam decyduje, jak długo chce korzystać z atrakcyjnych usług. W zależności od wariantu dostępny jest pakiet minut do wszystkich sieci, a także nielimitowane smsy do wszystkich oraz określona wielkość transmisji danych internetowych.

Co więcej, operator udostępnia całą paletę usług dodatkowych, możliwych do aktywacji w dowolnym czasie. Wśród nich znajdują się pakiety minut dodatkowych oraz rozwiązania, umożliwiające swobodne oglądanie ulubionych kanałów filmowych i telewizyjnych. To opcja idealna dla młodych, aktywnych osób, którym nie potrzebne są nowoczesne smartfony za wysokie raty. Oferta Formuła w MIXIE jest propozycją ekonomiczną, dostępną na każdą kieszeń.