PlayW Polsce coraz większym uznaniem cieszą się serwisy, które udostępniają bogatą ofertę różnorodnych filmów oraz seriali. Do tego grona z pewnością możemy zaliczyć Amazon Prime Video, serwis, który charakteryzuje się czytelnym menu, korzystną ceną, a przede wszystkim jakością odtwarzanego materiału.

Amazon Prime Video Play opinie

1.8
Opinie o ofercie
1.1
Jakość obsługi
2.1
Cena
1.9
Zasięg sieci
Opinii (10 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Amazon Prime Video – Ciekawa propozycja dla klientów Play

Aby uzyskać dostęp do szerokiej bazy kinematograficznej, wystarczy w momencie podpisywania umowy w salonie Play poprosić pracownika o możliwość aktywacji. Natomiast jeśli do zawarcia abonamentu dochodzi poprzez sieć, dostępna jest opcja indywidualnego uruchomienia usługi poprzez umieszczenie w koszyku. Dla tych, którzy posiadają już abonament w Play, wystarczy odwiedzić sekcję o nazwie Telewizja i Wideo w aplikacji Play 24 i aktywować dostęp.

Korzyści przemawiające za Amazon Prime Video

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt, że dostęp do bogatej bazy programów dzięki usłudze Amazon Prime jest nieograniczony. Konsument ogląda ulubiony serial, gdzie chce, a dostęp do 3 urządzeń jednocześnie pozwala cieszyć się rozrywką przez pozostałych członków rodziny. Wystarczy odwiedzić stronę www.primevideo.com lub zalogować się poprzez aplikację Prime Video. Kolejną korzyścią jest możliwość pobierania treści dostępnych w serwisie na prywatne urządzenie oraz oglądanie ich w trybie offline. Jeszcze nigdy kontakt z ulubionym programem nie był tak intuicyjny i zarazem prosty. Dla tych, których Amazon Prime nie przekonał, istnieje opcja rezygnacji w dowolnym momencie.

Najnowsza oferta w sieci Play, czyli Amazon Prime Video przez 6 miesięcy za darmo

Najnowsza promocja sieci Play związana z usługą Amazon Prime Video dotyczy klientów indywidualnych, którzy podpisują lub posiadają abonament w następujących taryfach: Solo Play S, Grupy Play S, Solo Play M itd.(pełna lista taryf dostępna jest na stronie operatora sieci Play). Dla klientów biznesowych oferta dostępna jest w SIM BIZNES START, BOX oraz BOX PRO. Najważniejsze jest to, by klient w ciągu 30 dni zarejestrował się w serwisie Amazon, a okres ten liczony jest w przypadku nowej umowy od daty aktywacji, a w przypadku zamiany umowy od chwili wejścia w życie postanowień aktualnego aneksu. Po okresie promocyjnym koszt usługi wynosić będzie 25 zł miesięcznie.

Dla tych klientów, którzy korzystają z konkurencyjnych serwisów VOD, warto wspomnieć, że Amazon Prime Video to platforma oferująca takie produkcje jak „The boys”, „Wspaniała Pani Maisel”, „Jack Ryan”, a także inne pozycje, których nie znajdą u dotychczasowych usługodawców.