mobile vikings opinieMOBILE VIKINGS jest operatorem wirtualnym, prężnie rozwijającym się w Polsce. Jego działalność rozpoczęto w 2013 roku, wykorzystując infrastrukturę sieci T-Mobile i Play. Rozwiązanie skupione wyłącznie na ofertach na kartę, proponuje swoim odbiorcom kilka pakietów w atrakcyjnych cenach, zdecydowanie niższych od pomysłów innych sieci na rynku. Od 2015 roku VIKING działa również w Belgii, poszerzając stale swoją ofertę.

Mobile Vikings opinie klientów

MOBILE VIKINGS opinie uzytkowników
4.9
Opinie o ofercie
4.9
Jakość obsługi
4.9
Cena
4.7
Zasięg sieci
Opinii (45 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)


Choć w kraju MOBILE VIKINGS nie jest bardzo popularny, jego klienci wysoko oceniają atrakcyjność propozycji, jak i ich niską cenę. Pakiet VIKING Standard VIKING standard 19 i 29 to dwie opcje, skupiające się głównie na obecności nielimitowanych smsów i pakietu obszernego internetu. Pomysł o stosunkowo niskich stawkach za minutę połączenia, przemawia głównie ludziom lubiącym surfować w sieci i komunikować się poprzez wiadomości tekstowe.

Niewielkie opłaty, wynoszące kolejno 19 zł i 29 zł pozwalają na pozostawanie w kontakcie przez cały czas. Atutem belgijskiego operatora jest możliwość dowolnej zmiany obecnych pakietów, gdyż każdy z nich jest rozwiązaniem jednorazowym. Co więcej koncepcja umożliwia doładowania za dowolną kwotę, które przedłużają ważność konta o rok.

Pakiet VIKING „NO LIMIT”

Jak sama nazwa wskazuje, dwa pakiety NO LIMIT są propozycją dla ludzi nie wyobrażających sobie codziennego funkcjonowania bez kontaktu z innymi. Niski koszt (25 i 39 zł miesięcznie) to niska opłata za nielimitowane połączenia do wszystkich sieci + na stacjonarne ora brak ograniczeń w wysyłaniu smsów i mmsów, jak i wysoki pakiet internetowy, w wysokości 15 lub 25 GB. Co więcej, oferta podobna do najlepszych abonamentów, nie wymaga podpisywania wielomiesięcznych umów.