Orange abonament z telefonem

Orange abonament z telefonem - oferta

Plan Komórkowy Podstawowy w Orange

Plan podstawowy, jak sama nazwa wskazuje, jest najprostszym rozwiązaniem, przeznaczonym dla osób chcących korzystać z możliwości oferowanych przez operatora w ekonomicznym wydaniu. Podstawowy koszt takiego pakietu kosztuje zaledwie 29,99  zł (przy udzieleniu zgody marketingowej oraz naliczeniu rabatu za wybór e-faktury). w ramach tego planu, użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, co jest rozwiązaniem pozwalającym na pozostawanie w kontakcie, niezależnie od sytuacji.

Plan podstawowy nie uwzględnia jednak darmowego wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, bowiem te, podobnie jak mmsy kosztują 0,20 groszy za sztukę. Atutem oferty jest jednak możliwość korzystania z szybkiego internetu w ramach pakietu transmisji danych, wynoszącego 2 GB. Wielkość ta w zupełności wystarcza do oszczędnego korzystania z social media, przeglądania witryn www czy użytkowania wielu aplikacji mobilnych.

Ponadto Orange stwarza możliwość wyboru pakietów dodatkowych (oddzielnie opłacanych i włączanych jednorazowo bądź cyklicznie), takich jak np. „Gdzie jest dziecko” czy „Halo granie”. Nie wolno tu również zapomnieć o całym szeregu dostępnych modeli smartfonów, z których każdy klient ma możliwość wyboru urządzenia odpowiadającego własnym oczekiwaniom. Jak widać, ten plan taryfowy jest w zupełności wystarczający dla wszystkich, którzy poza kontaktem telefonicznym, wolą spotykać się ze znajomymi również na żywo.

Plan Komórkowy Standardowy w Orange na abonament

Oferta nieco droższa od poprzednika, jednak zawierająca w sobie dużo więcej możliwości i korzyści dla przeciętnego użytkownika. Jak sugeruje ORANGE, jest to jedna z ciekawszych opcji, pozwalająca na swobodne korzystanie z dostępnych usług na przyzwoitym poziomie. Należy dodać, iż to właśnie ta oferta jest najczęściej wybierana spośród propozycji pomarańczowego operatora.

Sam abonament wynosi 39,99 złotych miesięcznie (oczywiście po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę i zgody marketingowej). W zamian użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych, jak i na numery stacjonarne mieszczące się na terenie Unii Europejskiej oraz niczym nieograniczone smsy i mmsy do wszystkich. Zwieńczeniem ofert Standardowej od Orange jest obecność transferu danych internetowych, wynoszącego 5 GB. Taka wielkość w zupełności wystarcza osobom aktywnie korzystającym z Internetu, z wyłączeniem transmisji video, która jak wiadomo, jednorazowo potrafi zabrać wiele megabajtów.

Ponadto, plan standardowy daje wiele, dodatkowych możliwości, jak włączanie usług pozwalających na śledzenie położenia dziecka, czy też uruchomienie muzyki dla oczekujących na połączenie. Oferta wydaje się tym bardziej korzystna, bowiem ORANGE daje do wyboru całą paletę zróżnicowanych pod względem zaawansowania i ceny, nowoczesnych telefonów, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Orange ma duży wybór telefonów z abonamentem

Plan Komórkowy Optymalny od Orange

Rozwiązanie przeznaczone dla ludzi lubiących mieć wszystko w ramach jednej usługi. Plan ten, rozbudowany pod względem połączeń czy wysyłania krótkich wiadomości tekstowych niczym nie różni się od poprzedniego (opisywanego powyżej). Użytkownik może więc swobodnie łączyć się ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi na terenie roamingu Unii Europejskiej, nie płacąc za to ani złotówki dodatkowo. Operator Orange w tej ofercie skupił się jednak na zwiększeniu transferu danych internetowych, wynoszącego 10 GB. Oferta ta kierowana jest do osób aktywnych w sieci, chcących mieć opcję korzystania z internetu do woli.

Ten rodzaj abonamentu kosztuje miesięcznie 49,99 złotych, przy czym należy zaznaczyć, że cena nie obejmuje raty za sprzęt. Jeśli więc dodać do niego koszt nowoczesnego smartfona ze średniej półki, całość opłat miesięcznych oscylować będzie w granicach 80 – 100 złotych.

Użytkownik przenoszący swój numer do Orange może jednak liczyć na spore gratyfikacje i dodatkowe usługi włączane okresowo, co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność całej oferty.

Plan Komórkowy Wzbogacony

Jest to najbardziej rozbudowana, a zarazem najdroższa oferta od Orange, dedykowana tym najbardziej wymagającym. Pomysł bazuje na nielimitowanych połączeniach w kraju i w ramach Unii Europejskiej do wszystkich sieci, jak i na numery stacjonarne. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku wysyłania krótkich wiadomości tekstowych czy mmsów. Atutem jest obecność 20 GB transferu internetowego, który pozwala niemalże na dowolne korzystanie z sieci przez cały miesiąc. Propozycja Planu Wzbogaconego kosztuje miesięcznie 69,99 złotych, jednak nie uwzględnia ona rat za nowoczesny telefon komórkowy.

Pomysł jest korzystny zwłaszcza dla osób przenoszących numer z innej sieci, gdyż użytkownik otrzymuje od Orange dodatkowe 5 GB na internet a także pierwsze trzy miesiące abonamentu całkowicie za darmo. Choć opcja nie jest tania (bo gdy doliczyć ratę za dobry sprzęt, opłata miesięczna wzrasta nawet do 150 złotych), jednak daje szereg możliwości, które sprostają wszystkim oczekiwaniom.

Warto również nadmienić, iż umowa podpisywana jest na 24 miesiące, za wyjątkiem nowych Klientów, przenoszących usługi od innego operatora. Ci, mogą wybrać formę umowy trwającą 36 miesięcy, która nie tylko wydłuża możliwość korzystania z usług, ale jednocześnie zmniejsza miesięczny koszt raty za wybrany model telefonu.

ORANGE abonament bez telefonu

Propozycje abonamentowe bez telefonów, są mocno zbliżone do tych, zaprezentowanych powyżej. Mają one nieco okrojone usługi, a część możliwości jest po prostu dodatkowo płatna. Koncepcje tego rodzaju są jednak przydatne, zwłaszcza tym, którzy mają już swój telefon i oczekują propozycji ekonomicznych, które wpisują się w konkretne, finansowe możliwości użytkownika.

Plan Komórkowy Podstawowy bez telefonu

Podobnie, jak przy umowie z telefonem, plan ten uważany jest za najbardziej okrojony i minimalny. Jego miesięczny koszt, przy uwzględnieniu wszystkich rabatów wynosi zaledwie 29,99 złotych. Koncepcja dedykowana jest głównie osobom stawiającym na połączenia głosowe, a te, w prezentowanej opcji są niczym nieograniczone. Mowa tu oczywiście o rozmowach do wszystkich sieci telefonii komórkowych, jak i na numery stacjonarne, znajdujące się w kraju i w ramach roamingu Unii Europejskiej. Dodatkowo, istnieje możliwość wysyłania tanich smsów i mmsów, czy surfowania w sieci, dzięki obecności 2 GB internetu.

Miłym pozytywem jest również opcja dokupienia usług dodatkowych, które są włączane jednorazowo bądź odnawiane cyklicznie. Trzeba przyznać, iż plan podstawowy jest w zupełności wystarczający dla tradycyjnego użytkowania, oczywiście bez zbytniego szaleństwa, jednak w dobie wszechobecnych urządzeń jak komputery czy laptopy, pakiet ten pozwala na wiele. Warto również nadmienić, że opcja tego rodzaju wiąże się z opłatą aktywacyjną, wynoszącą 49,99 zł, doliczaną zwykle do pierwszej faktury.

Plan Komórkowy Standardowy bez telefonu

Pomysł wygodny i bardzo ekonomiczny. Rozwiązanie najczęściej wybierane wśród ofert abonamentowych bez telefonu. Koszt miesięczny, po uwzględnieniu rabatów m.in. za e-fakturę wynosi 39,99 złotych. Trzeba przyznać, że to niewiele biorąc pod uwagę korzyści płynące z tej kwoty. a użytkownik zyskuje dużo… niczym nieograniczone rozmowy głosowe do operatorów wszystkich sieci i na numery stacjonarne w ramach połączeń krajowych i tych, mających miejsce w roamingu Unii Europejskiej. Podobnie z smsami i mmsami – klient może wysyłać dowolną ich ilość, nie dopłacając ani grosza!

Ciesz się niskim abonamentemPlusem jes6t obecność transfery danych komórkowych, wynoszącego 2 GB. Dla niektórych, wielkość ta pewnie jest zbyt mała, jednak jak podkreślają eksperci, wystarczająca do sprawdzania informacji z kraju czy ze świata bądź korzystania z portali społecznościowych. Co więcej, osoby przenoszące numer do Orange mogą zyskać dodatkowe gratyfikacje w postaci dodatkowych pakietów internetowych, czy darmowego, okresowego włączenia różnorodnych usług, zwiększających atrakcyjność oferty.

Plan Komórkowy Optymalny w Orange bez telefonu

Każda z sieci posiada w swojej ofercie propozycję, która choć może nie jest najtańsza, jednak oferuje najlepszy stosunek usług do ceny. w przypadku Orange nie jest inaczej, gdyż flagowym produktem z pewnością można nazwać Plan Optymalny. Rozwiązanie oferujące naprawdę wiele korzyści, przy zachowaniu stosunkowo niewielkich opłat (tym bardziej, iż pomysł bez telefonu nie wymaga płacenia dodatkowych rat za sprzęt). Umowa w tej opcji podpisywana jest na 24 miesiące, z miesięczną opłatą wynoszącą 49,99 złotych.

Tutaj zaletą jest przede wszystkim internet, którego transfer bazuje na 10 GB. To zdecydowanie więcej, niż w poprzednio opisywanych ofertach Orange. Operator stawia więc na tych bardziej aktywnych klientów, którzy poza rozmowami (oczywiście nielimitowanymi do wszystkich, w tym na numery stacjonarne) i smsami (niczym nieograniczone wysyłanie wiadomości w kraju i w Unii Europejskiej) koncentrują się na sprawdzaniu portali społecznościowych, czy też oglądaniu krótkich filmików na serwisach takich jak np. YouTube. Nie oznacza to jednak, iż pomysł skierowany jest wyłącznie do młodzieży, gdyż takie nagromadzenie usług sprawdza się również w codziennym, dorosłym życiu. Zainteresowani większą ilością możliwości, mogą swobodnie dokupić zróżnicowane pakiety, zwiększając tym samym np. transfer internetowy, czy uruchamiając lokalizację dziecka.

Plan Komórkowy Wzbogacony bez telefonu

Wersja najbardziej rozbudowana, dedykowana osobom lubiącym mieć wszystko, bez względu na koszty. Plan wzbogacony, jak sugeruje nazwa, koncentruje się na jeszcze mocniejszym rozbudowaniu usług z poprzednich propozycji. Dlatego użytkownik, poza nieograniczonymi połączeniami do wszystkich oraz nielimitowanymi smsami i mmsami, otrzymuje również aż 20 GB internetu. Kwota miesięczna nie należy do najniższych, jednak warto rozważyć tą propozycję, jeśli chce się korzystać z usług na najwyższym poziomie.

Jest to idealna koncepcja dla ludzi kontaktowych, chcących być na bieżąco we wszystkich nowinkach i wiadomościach na świecie. Produkt wybierany głównie przez osoby młode, nie znoszące jakichkolwiek ograniczeń czy limitów.

Jak widać Orange, posiada wiele do zaoferowania. Warto też pamiętać, iż przy przepisaniu numeru do tego operatora, klient ma szansę uzyskać wiele, atrakcyjnych opcji dodatkowo, co pozwala na jeszcze większą satysfakcję.

Oferta Orange na abonament
5 (100%) 1 ocena/y