Orange oferuje Klientom atrakcyjne abonamenty komórkowe zarówno bez telefonu, jak i z telefonem. Do wyboru mamy 4 plany taryfowe, których ceny kształtują się na poziomie 40 – 80 zł bez kosztów za telefon. W porównaniu z mniejszymi sieciami możemy niestety zauważyć, że ceny nie są najlepszymi na rynku a mniejsi operatorzy, oferując to samo, mają znacznie niższe stawki bez długoterminowej umowy.

od 40 zł
Cena (szczegóły niżej)
Bez limitu
SMS'y
Bez limitu
Rozmowy
24 miesiące
Umowa

Opinie użytkowników o abonamencie w Orange

4
Opinie o ofercie
3.8
Jakość obsługi
3.5
Cena
3.8
Zasięg sieci
Opinii (2 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Orange abonament cennik

Ceny abonamentu w Orange wynoszą od 40 do 80 zł. Przy 40 zł otrzymujemy 4 GB internetu a przy cenie 80 zł już 80 GB. Wszystkie abonamenty mają rozmowy i sms’y bez limitu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdej z ofert.

40 zł
Opłata miesięczna
4 GB
Pakiet internetowy
Bez limitu
SMS'y
Bez limitu
Rozmowy
24 miesiące
Umowa

Plan 40 w Orange

Plan 40 w Orange jest najprostszym rozwiązaniem, przeznaczonym dla osób chcących korzystać z możliwości oferowanych przez operatora w ekonomicznym wydaniu. Podstawowy koszt takiego pakietu kosztuje zaledwie 40 zł (przy udzieleniu zgody marketingowej oraz naliczeniu rabatu za wybór e-faktury). W ramach tego planu użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, co jest rozwiązaniem pozwalającym na pozostawanie w kontakcie, niezależnie od sytuacji.

Atutem oferty jest jednak możliwość korzystania z szybkiego internetu w ramach pakietu transmisji danych, wynoszącego 4 GB. Wielkość ta w zupełności wystarcza do oszczędnego korzystania z social media, przeglądania witryn www czy użytkowania wielu aplikacji mobilnych. Po wykorzystaniu 4 Gb internet w telefonie zwalnia do 16 Kb/s co praktycznie uniemożliwia korzystanie z niego.

Ponadto Orange stwarza możliwość wyboru pakietów dodatkowych (oddzielnie opłacanych i włączanych jednorazowo bądź cyklicznie), takich jak np. „Gdzie jest dziecko” czy „Halo granie”. Nie wolno tu również zapomnieć o całym szeregu dostępnych modeli smartfonów, z których każdy klient ma możliwość wyboru urządzenia odpowiadającego własnym oczekiwaniom. Jak widać, ten plan taryfowy jest w zupełności wystarczający dla wszystkich, którzy poza kontaktem telefonicznym, wolą spotykać się ze znajomymi również na żywo.

Czy warto skorzystać z abonamentu Orange za 40 zł?

Nie warto. W niższej cenie konkurencja ma znacznie lepszą ofertę. Wystarczy spojrzeć na abonament w Plushu, gdzie za 25 zł otrzymujemy 15 GB internetu, a umowa jest na czas nieokreślony. Porównując Orange z abonamentem T-Mobile, też wygląda to gorzej. W T-Mobile za 5 zł więcej mamy już 8 GB internetu.

50 zł
Opłata miesięczna
12 GB
Pakiet internetowy
Bez limitu
SMS'y
Bez limitu
Rozmowy
24 miesiące
Umowa

Plan 50 w Orange na abonament

Oferta nieco droższa od poprzednika, jednak zawierająca w sobie dużo więcej możliwości i korzyści dla przeciętnego użytkownika. Jak sugeruje ORANGE, jest to jedna z ciekawszych opcji, pozwalająca na swobodne korzystanie z dostępnych usług na przyzwoitym poziomie. Należy dodać, iż to właśnie ta oferta jest najczęściej wybierana spośród propozycji pomarańczowego operatora.

Sam abonament wynosi 50 złotych miesięcznie (oczywiście po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę i zgody marketingowej). W zamian użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych, jak i na numery stacjonarne mieszczące się na terenie Unii Europejskiej oraz niczym nieograniczone smsy i mmsy do wszystkich. Zwieńczeniem ofert Standardowej od Orange jest obecność transferu danych internetowych, wynoszącego 12 GB. Taka wielkość w zupełności wystarcza osobom aktywnie korzystającym z Internetu, z wyłączeniem transmisji video, która jak wiadomo, jednorazowo potrafi zabrać wiele megabajtów.

Ponadto, Plan 50 daje wiele, dodatkowych możliwości, jak włączanie usług pozwalających na śledzenie położenia dziecka, czy też uruchomienie muzyki dla oczekujących na połączenie. Oferta wydaje się tym bardziej korzystna, bo operator daje do wyboru całą paletę zróżnicowanych pod względem zaawansowania i ceny, telefonów w Orange, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

60 zł
Opłata miesięczna
25 GB
Pakiet internetowy
Bez limitu
SMS'y
Bez limitu
Rozmowy
24 miesiące
Umowa

Plan 60 od Orange

Rozwiązanie przeznaczone dla ludzi lubiących mieć wszystko w ramach jednej usługi. Plan ten, rozbudowany pod względem połączeń czy wysyłania krótkich wiadomości tekstowych niczym nie różni się od poprzedniego (opisywanego powyżej). Użytkownik może więc swobodnie łączyć się ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi na terenie roamingu Unii Europejskiej, nie płacąc za to ani złotówki dodatkowo. Operator Orange w tej ofercie skupił się jednak na zwiększeniu transferu danych internetowych, wynoszącego 25 GB. Oferta ta kierowana jest do osób aktywnych w sieci, chcących mieć opcję korzystania z internetu do woli.

Ten rodzaj abonamentu kosztuje miesięcznie 60 złotych, przy czym należy zaznaczyć, że cena nie obejmuje raty za sprzęt. Jeśli więc dodać do niego koszt nowoczesnego smartfona ze średniej półki, całość opłat miesięcznych oscylować będzie w granicach 80 – 100 złotych.

Użytkownik przenoszący swój numer do Orange może jednak liczyć na spore gratyfikacje i dodatkowe usługi włączane okresowo, co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność całej oferty. Ten plan od Orange znalazł się w naszym rankingu abonamentów.

80 zł
Opłata miesięczna
80 GB
Pakiet internetowy
Bez limitu
SMS'y
Bez limitu
Rozmowy
24 miesiące
Umowa

Plan 80

Jest to najbardziej rozbudowana, a zarazem najdroższa oferta od Orange, dedykowana tym najbardziej wymagającym. Oferta na abonament Orange bazuje na nielimitowanych połączeniach w kraju i w ramach Unii Europejskiej do wszystkich sieci, jak i na numery stacjonarne. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku wysyłania krótkich wiadomości tekstowych czy MMS-ów. Atutem jest obecność nielimitowanego transferu internetowego, który pozwala niemalże na dowolne korzystanie z sieci przez cały miesiąc. Po wykorzystaniu 80 GB internet zwalnia do 1 Mb/s, co dalej pozwala na komfortowe korzystanie z internetu. Propozycja Planu 80 kosztuje miesięcznie 80 złotych, jednak nie uwzględnia ona rat za nowoczesny telefon komórkowy.

Abonament Plan 80 jest korzystny zwłaszcza dla osób przenoszących numer z innej sieci, gdyż użytkownik otrzymuje od Orange dodatkowe 5 GB na internet, a także pierwsze trzy miesiące abonamentu całkowicie za darmo. Choć opcja nie jest tania (bo gdy doliczyć ratę za dobry sprzęt, opłata miesięczna wzrasta nawet do 150 złotych), jednak daje szereg możliwości, które sprostają wszystkim oczekiwaniom.

Warto również nadmienić, iż umowa podpisywana jest na 24 miesiące, z wyjątkiem nowych Klientów, przenoszących usługi od innego operatora. Ci, mogą wybrać formę umowy trwającą 36 miesięcy, która nie tylko wydłuża możliwość korzystania z usług, ale jednocześnie zmniejsza miesięczny koszt raty za wybrany model telefonu.