fm mobile opinieKolejny przedstawiciel operatorów wirtualnych, który należy do FM GROUP. Działalność firmy skupia się głównie wokół sprzedaży internetowej, z kolei sam operator korzysta z infrastruktury sieci PLUS. FM GROUP Mobile pojawiła się na rynku w 2009 roku, oferując początkowo dość ubogą paletę usług. Obecnie jednak pozwala na wybór rozwiązań abonamentowych (zarówno z telefonem, jak i bez) oraz pomysłów dostępnych w systemie pre-paid. Nie jest to rozpoznawalna w Polsce marka, jednak mimo wszystko operator przyciąga do siebie coraz to nowszych Klientów.

FM MOBILE – Oferta abonamentowa z telefonem

Pakiet Start Podstawowe rozwiązanie dostępne w FM GROUP mobile.

Abonament w kwocie 29,90 zł miesięcznie obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, darmowe wiadomości tekstowe oraz 10 GB internetu. Co ważniejsze, umowa z FM MOBILE zawiązywana jest na 24 lub 36 miesięcy, w zależności od wyboru konkretnego telefonu komórkowego oraz deklaracji dopłaty do abonamentu za samo urządzenie.

Jest to oferta dla ludzi chcących korzystać bez ograniczeń, a przy tym płacić niewielkie koszty miesięczne. Aktualnie operator proponuje dodatkowy bonus w postaci 10 GB za 30 zł – koncepcja dla miłośników kontaktu z innymi przez sieć.

Pakiet ADVANCE od FM MOBILE

Pakiet ADVANCED od FM MOBILE wyróżnia się obecnością nielimitowanych rozmów do wszystkich, zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne, możliwością wysyłania nieograniczonej ilości smsów i mmsów oraz dowolnego korzystania z internetu w ramach pakietu 15 GB.

Pomysł tego rodzaju za kwotę 39,90 zł miesięcznie jest skierowany do osób wymagających, chcących bez przeszkód kontaktować się w dowolnej formie ze znajomymi. Duży transfer danych umożliwia wygodne korzystanie z wygód internetowych, w dowolnie wybranym momencie. Umowa abonamentowa podpisywana jest na 24 lub 36 miesięcy, a użytkownik ma do wyboru jeden z najnowszych smartfonów na rynku.

Pakiet SUCCESS od FM MOBILE

Najbardziej obszerny pakiet, wśród wszystkich oferowanych przez FM MOBILE. Jego miesięczny koszt wynosi 49,90 zł i obejmuje nielimitowane rozmowy głosowe do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, oraz niczym nieograniczone wysyłanie smsów i mmsów. Dużym atutem jest również obecność sporego pakietu internetowego, wynoszącego 25 GB. Rozwiązanie skierowane do osób oszczędnych, a jednocześnie aktywnych, którym zależy na szerokich możliwościach dawanych przez korzystanie z telefonu. Umowa podpisywana na 24 lub 36 miesięcy, do której doliczany jest koszt nowoczesnego, wybranego przez użytkownika, smartfona.

FM MOBILE oferta abonamentowa bez telefonu

Pakiet Start, ADVANCED i SUCCESS

Rozwiązania bazujące na tych samych zasadach, co oferta abonamentowa z telefonem od FM MOBILE. Pomysły na trzy pakiety, oferujące nielimitowane połączenia i smsy do wszystkich oraz trzy spore transfery danych. Zaletą tych koncepcji, jest możliwość wyboru okresu trwania umowy, który może wynosić 12, 24 lub 36 miesięcy. Propozycja dla ludzi ceniących sobie wygodę, możliwości oraz stosunkowo niskie opłaty miesięczne.

FM MOBILE oferta na kartę

FM MOBILE w swojej ofercie posiada również rozwiązanie na kartę, umożliwiające dowolne doładowywanie konta, w zależności od intensywności wykorzystywania posiadanych środków. Kupując starter, użytkownik otrzymuje 15 złotych na wykorzystanie podczas prowadzenia rozmów głosowych, wysyłania smsów czy siedzenia w internecie. Stawki do innych sieci wynoszą 0,29 gr za minutę oraz 0,15 gr za smsa. Nie są to najlepsze rozwiązania na rynku, a mimo wszystko cieszą się coraz większą popularnością. Na życzenie, odbiorca może aktywować sobie jeden z pakietów internetowych za dodatkową opłatą.

FM Mobile opinie
2.1
Opinie o ofercie
2.1
Jakość obsługi
2.2
Cena
2.7
Zasięg sieci
Opinii (18 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)