nju Mobile opinie Klientów o sieci komórkowej

Klienci wybierają nju mobile ze względu na dobry zasięg i niską cenę. Jak widać poniżej, większość opinii o nju mobile jest pozytywnych.

Skorzystaj z oferty

Jeśli chcesz przeczytać opinie o nju mobile, zapoznaj się z komentarzami użytkowników poniżej. Znajdziesz tu rzetelne i prawdziwe opinie. Jeśli jesteś już klientem nju mobile, zapraszamy do podzielenia się swoją opinią.

nju Mobile Opinie
4.3
Opinie o ofercie
3.9
Jakość obsługi
4.4
Cena
4.5
Zasięg sieci
Opinii (8 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Na polskim rynku operator ten działa od roku 2013 i z dużym powodzeniem przyciąga młodych konsumentów, którzy nie chcą wiązać się umowami z sieciami komórkowymi. nju mobile ma także jedną z lepszych ofert komórkowych dla dwojga. Dodatkowo branding firmy zachęca do korzystania z usług nju mobile właśnie nastolatków lub rodziców, którzy chcą sprawić dziecku pierwszy telefon. Dzięki takiej usłudze rodzice nie muszą martwić się o to, że będą ponosili dodatkowe koszty za wykonywane połączenia.

Skorzystaj z oferty

nju mobile oferty na abonament bez telefonu

nju z rachunkiem z usługą „Rozmowy nie więcej niż za 19 zł”

Propozycja dla wszystkich, którzy dużo rozmawiają i chcą mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, oraz połączenia dostępne w roamingu UE. Opcjonalnie możliwość wyboru nielimitowanych smsów za 9 zł miesięcznie. W pakiecie znajduje się również 1 GB internetu. Warunek jest jeden – wartość usług użytkownika musi przekraczać 19 zł, w przeciwnym razie jest on zobowiązany do zapłaty 9 zł + koszty wykorzystanych usług (opłata 9 zł jest zniesiona przy wykorzystaniu zgodny na e-fakturę). Pomysł dostępny bez telefonu, umowa dostępna na czas nieograniczony z możliwością zerwania w dowolnym
momencie.

Obecna promocja pozwala na wybór dodatkowej karty SIM za 9 zł miesięcznie ze wspomnianym powyżej planem taryfowym. Wraz z ofertą dostępne są także inne, dodatkowo płatne usługi, zwiększające elastyczność całości.

nju z rachunkiem z usługą „Wszystko nie więcej niż 29 zł”

nju mobile z abonamentem bez telefonu to możliwość wyboru opcji nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci (także w roamingu UE), oraz pakietu 10 GB za 29 zł miesięcznie. Warunkiem jest jednak wykorzystanie usług w kwocie nie mniejszej niż abonament. W przeciwnym razie użytkownik płaci 9 zł opłaty plus to, co wykorzystał w danym miesiącu. Dodatkową zaletą jest obecność kilkunastu możliwości, które można dowolnie włączać wraz z aktualnymi potrzebami. Najnowsza promocja, obowiązująca do odwołania, obejmuje dodatkowy numer z tym samym planem taryfowym za 9 zł miesięcznie oraz darmowy lokalizator na 14 dni. Opcja wygodna, gdyż posiada ciekawe rozwiązania jak np. „Im dłużej, tym lepiej” lub „Gdzie jest dziecko” do lokalizacji telefonu. Oferta dla wymagających, którzy nie potrzebują nowego urządzenia.

Skorzystaj z oferty

nju Internet mobilny

Rozwiązanie idealne dla osób, które na pierwszym planie stawiają korzystanie z sieci. Niskie stawki za połączenia i smsy (0,19 gr) w połączeniu z 40 GB Internetu to opcja korzystna i wygodna zarazem. Umowa podpisywana jest na czas nieograniczony i jej zaletą, jest możliwość rezygnacji w dowolnie wybranym momencie. Warunkiem jest jednak wykorzystanie usługi internetowej w kwocie minimum 29 zł miesięcznie.

Ponadto, operator udostępnia opcje dodatkowe, pozwalające na jeszcze większe korzyści otrzymywane przez użytkownika. nju mobile proponuje uzyskanie drugiego numeru z tą samą taryfą, co zwiększa transfer i umożliwia wspólne korzystanie z jednego limitu ( za dodatkowe 19 zł). Cały koszt abonamentu wynosi 29 zł miesięcznie, co stanowi ofertę korzystną, głównie dla młodych ludzi.

nju z rachunkiem „Najwięcej – nie więcej niż 39 zł”

Propozycja najbogatsza ze wszystkich dostępnych abonamentów w nju mobile. Dostępna z bezterminową umową, oraz możliwością rezygnacji w dowolnym czasie jej trwania. Plan taryfowy obejmuje nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, jak i w roamingu UE, oraz pakiet 20 GB Internetu. To rozwiązanie, które kosztuje tylko 39 zł pod warunkiem, wykonania usług na taką samą łączną kwotę. W przeciwnym razie abonent zobligowany jest do zapłacenia jedynie 9 zł i kosztów zrealizowanych połączeń czy transmisji danych. Ponadto oferta stanowi atrakcyjną alternatywę dla innych abonamentów, gdyż pozwala na dowolne modyfikacja na koncie, w ramach dostępnych usług dodatkowych. Co więcej, aktualna promocja obejmuje 14 dni darmowego lokalizatora oraz dodatkowy pakiet internetu 9 GB za 9 zł. Jak widać, klienci nju mobile mogą zyskać ofertę bogatą za przystępną, często dużo niższą, niż w innych sieciach, cenę.

Skorzystaj z oferty

nju mobile na kartę

nju mobile Starter 5

Podstawowa oferta na kartę, dedykowana osobom chcącym posiadać usługi tanie, dopasowane do aktualnych potrzeb. Kwoty doładowań wynoszą od 5 do 200 zł i pozwalają nie tylko na wykonywanie połączeń i smsów do wszystkich sieci, za 0,19 gr ale również aktywację dodatkowych propozycji od nju mobile. Dzięki nim użytkownik samodzielnie decyduje, czy woli korzystać z Internetu, mieć nielimitowane połączenia, czy też korzystać ze wszystkich możliwości bez ograniczeń. Aktualna promocja udostępnia ponadto darmowy lokalizator na 14 dni oraz pakiet transmisji danych w wysokości 9 GB za jedyne 9 zł.

nju mobile Starter 5 + usługa „Wszystko za nie więcej, niż 29 zł”.

Pomysł dla ludzi doceniających bogate usługi bez ograniczeń. W podstawowym starterze, za jedyne 29 zł miesięczne użytkownik może nabyć nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci w kraju i w ramach roamingu UE oraz pakiet 10 GB internetu, w zupełności wystarczający do codziennych potrzeb. Takie rozwiązanie jest więc idealne nie tylko dla młodzieży, niechcącej wiązać się umowami na lata, ale także dla wymagających, aktywnych dorosłych, lubiących pozostawać w kontakcie ze światem. Ponadto nju mobile daje możliwość aktywacji cyklicznych pakietów czy usług, zwiększających możliwości użytkowania za korzystną ceną. Taki pakiet z pewnością przyda się ludziom, dla których swoboda jest sprawą kluczową.

nju mobile Starter 5 + usługa „Rozmowy za nie więcej niż 19 zł”

Propozycja dla nowoczesnych osób, stawiających przede wszystkim na komunikację z przyjaciółmi poprzez rozmowę. Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci wraz z roamingiem do UE oraz tanie smsy, a wszystko za 19 zł miesięcznie. Plan taryfowy pozwala na dobranie dodatkowo płatnych usług, zwiększających możliwości klienta, jak i wprowadzenie pakietów jednorazowych i cyklicznych potrzebującym np. korzystać z Internetu, czy mieć kontrolę nad miejscem przebywania własnego dziecka.

Skorzystaj z oferty

nju mobile Kontakt i infolinia

Kontakt z nju mobile możliwy jest na kilka sposobów:

  • Poprzez formularz na stronie nju mobile.
  • Telefonicznie, wybierając: *620*610 lub 690610610. Opłata zgodna z cennikiem nju Mobile