Oferta na kartę dla przenoszących numer (Cykliczne rozmowy i smsy bez limitu…, Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich…)

Orange na kartę posiada ofertę, dedykowaną wszystkim zainteresowanym przeniesieniem numeru do tej sieci. To trzy, wygodne warianty, bazujące przede wszystkim na nielimitowanych rozmowach i smsach do wszystkich oraz – w zależności od opcji – właściwym pakiecie internetowym. Opcja idealna dla osób wymagających, aktywnych, uwielbiających długo rozmawiać i surfować po sieci. Co ważniejsze, pakiet ważny jest przez rok, a jego opłata miesięczna wynosi minimalnie 25 zł. Operator Orange dodatkowo zwiększa co miesiąc transmisję danych o kolejny GB, co jest fantastyczną wiadomością dla maniaków korzystania z Internetu. Użytkownik ma także możliwość wyboru usług dodatkowych, pozwalających na zachowanie maksymalnej elastyczności i dopasowania do własnych potrzeb.

Oferta ORANGE SMART

Oferta podstawowa, dla ludzi o ekonomicznym podejściu do korzystania z telefonu. Niskie, atrakcyjne stawki, dostępne już od 5 zł. Propozycja dostępna bez urządzenia, dla wszystkich, chcących samodzielnie decydować o opłatach i dostępnych możliwościach. Operator oferuje całą gamę pakietów cyklicznych i jednorazowych, obejmujących nielimitowane rozmowy i smsy, bądź możliwość dokupienia pakietów Internetu bądź minut. Obecna promocja oferuje dodatkowo 60 minut na telefony stacjonarne, dostępne za 3 zł. Korzystne rozwiązanie dla chcących móc modyfikować usługi na swoim koncie.

Oferta Bezpieczny starter

Oferta Bezpieczny starter jest jedną z najprostszych propozycji, dedykowanych osobom niezdecydowanym, które lubią mieć pod kontrolą swoje wydatki i możliwości oferowane przez sieć. Jednorazowa aktywacja umożliwia uaktywnienie pakietu 6 GB Internetu, ważnego przez dwa tygodnie. Ponadto, dzięki doładowaniom za minimum 5 zł, użytkownik otrzymuje atrakcyjne stawki za połączenia i smsy do wszystkich w roamingu UE. W tej opcji każdy klient samodzielnie decyduje o wybranych pakietach, dostępnych zarówno jednorazowo jak i cyklicznie. Ich ceny zaczynają się od 3 zł, co oznacza, iż pomysł sprawdza się przy każdej kieszeni.

Oferta ORANGE YES 6GB na start Orange YES jest pakietem, dzięki któremu nowy użytkownik otrzymuje 0,29 gr za minutę oraz 0,15 gr za sms do wszystkich. Co więcej, to propozycja pozwalająca na uzyskanie wyjątkowo niskich stawek za minuty przychodzące i wychodzące w roamingu do UE, co przydaje się osobom aktywnym, lubiącym zagraniczne podróże. Miłym dodatkiem jest 6 GB Internetu, uzyskiwane podczas aktywacji startera.

Każdy właściciel ORANGE YES może dowolnie wybierać, spośród wielu usług i dodatkowych pakietów, nie tylko na połączenia czy smsy, ale i Internet czy rozmowy z telefonami stacjonarnymi. To opcja idealna także dla młodych ludzi, chcących mieć wybór co miesięcznej kwoty przeznaczonej na opłaty w ORANGE.

Oferta ORANGE FREE (6 GB, 7 GB, 50 GB)

Trzy opcje, dostępne dla osób młodych, nie chcących wiązać się umową czy co miesięczną, stałą usługą. W zależności od opłaty za starter, użytkownik zyskuje dodatkowy bonus w postaci Internetu wielkości 6, 7 lub 50 GB, który włącza się w momencie aktywacji i jest ważny przez kolejnych 14 dni. Zaletą są niskie stawki za połączenia i smsy do wszystkich, a także możliwość korzystania z usług w roamingu UE. ORANGE FREE zapewnia maksymalną swobodę wyboru niezbędnych usług, w postaci pakietów cyklicznych, jak i jednorazowych. Jest propozycją dla młodzieży, dzieci a także dorosłych, poszukujących rozwiązań na każdą kieszeń.

Oferta Rozmowy i smsy do wszystkich sieci + pakiet Internetu (15 GB i 25 GB) Starter dla nielubiących ograniczeń.

Nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, dostępne od 12 zł. Propozycja atrakcyjna, zawierająca dodatkowe bonusy w postaci pakietu internetowego, idealnego dla miłośników surfowania w sieci. Dodatkowo, cała gama usług dostępnych od 3 zł – zarówno jednorazowych jak i cyklicznych. Co więcej, rozwiązanie obejmuje również niskie stawki za roamingu do UE. Idealna propozycja nie tylko na wakacje, dla wszystkich chcących dowolnie modyfikować swoje usługi w wybranym momencie.