Orange na kartę posiada ofertę, dedykowaną wszystkim zainteresowanym przeniesieniem numeru do tej sieci. To trzy, wygodne warianty, bazujące przede wszystkim na nielimitowanych rozmowach i SMS-ach do wszystkich oraz – w zależności od opcji – właściwym pakiecie internetowym.

Orange na kartę opinie użytkowników

1.9
Opinie o ofercie
2.2
Jakość obsługi
2.7
Cena
3
Zasięg sieci
Opinii (9 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Orange na kartę to opcja idealna dla osób wymagających, aktywnych, uwielbiających długo rozmawiać i surfować po sieci. Co ważniejsze, pakiet ważny jest przez rok, a jego opłata miesięczna wynosi minimalnie 25 zł. Operator Orange dodatkowo zwiększa co miesiąc transmisję danych o kolejny GB, co jest fantastyczną wiadomością dla maniaków korzystania z Internetu. Użytkownik ma także możliwość wyboru usług dodatkowych, pozwalających na zachowanie maksymalnej elastyczności i dopasowania do własnych potrzeb.

Orange Bez Limitu do wszystkich – Rozmowy i SMS-y bez limitu i pakiet internetu

Oferta podstawowa, dla ludzi o ekonomicznym podejściu do korzystania z telefonu. Niskie, atrakcyjne stawki, dostępne już od 5 zł. Propozycja dostępna bez urządzenia, dla wszystkich, chcących samodzielnie decydować o opłatach i dostępnych możliwościach. Operator oferuje całą gamę pakietów cyklicznych i jednorazowych, obejmujących nielimitowane rozmowy i smsy, bądź możliwość dokupienia pakietów Internetu bądź minut. Obecna promocja oferuje dodatkowo 60 minut na telefony stacjonarne, dostępne za 3 zł. Korzystne rozwiązanie dla chcących móc modyfikować usługi na swoim koncie.

Nawet 100 GB po doładowaniu

W tej ofercie użytkownik otrzymuje bonusy za każdorazowe doładowanie konta. Dostępnych jest 6 wariantów doładowania:

  • 5 zł – bonus 2,5 GB
  • 10 zł – bonus 5 GB
  • 30 zł – bonus 15 GB
  • 50 zł – bonus 25 GB
  • 100 zł – bonus 50 GB
  • 200 zł – bonus 100 GB

Starter dla dziecka w Orange

Na start użytkownik otrzymuje 6 GB internetu za 5 zł. Dodatkowo otrzymujemy blokadę treści dla dorosłych, blokadę połączeń z niechcianymi, płatnymi numerami, blokadę złośliwego oprogramowania.

Oferta Bezpieczny starter

Oferta Bezpieczny starter jest jedną z najprostszych propozycji, dedykowanych osobom niezdecydowanym, które lubią mieć pod kontrolą swoje wydatki i możliwości oferowane przez sieć. Jednorazowa aktywacja umożliwia uaktywnienie pakietu 6 GB Internetu, ważnego przez dwa tygodnie. Ponadto, dzięki doładowaniom za minimum 5 zł, użytkownik otrzymuje atrakcyjne stawki za połączenia i SMS-y do wszystkich w roamingu UE. W tej opcji każdy klient samodzielnie decyduje o wybranych pakietach, dostępnych zarówno jednorazowo, jak i cyklicznie. Ich ceny zaczynają się od 3 zł, co oznacza, iż pomysł sprawdza się przy każdej kieszeni.

Oferta ORANGE YES 6GB na start Orange YES jest pakietem, dzięki któremu nowy użytkownik otrzymuje 0,29 gr za minutę oraz 0,15 gr za SMS do wszystkich. Co więcej, to propozycja pozwalająca na uzyskanie wyjątkowo niskich stawek za minuty przychodzące i wychodzące w roamingu do UE, co przydaje się osobom aktywnym, lubiącym zagraniczne podróże. Miłym dodatkiem jest 6 GB Internetu, uzyskiwane podczas aktywacji startera.

Każdy właściciel ORANGE YES może dowolnie wybierać, spośród wielu usług i dodatkowych pakietów, nie tylko na połączenia czy SMS-y, ale i Internet czy rozmowy z telefonami stacjonarnymi. To opcja idealna także dla młodych ludzi, chcących mieć wybór comiesięcznej kwoty przeznaczonej na opłaty w ORANGE.

Oferta ORANGE FREE (6 GB, 7 GB, 50 GB)

Trzy opcje, dostępne dla osób młodych, niechcących wiązać się umową czy comiesięczną, stałą usługą. W zależności od opłaty za starter użytkownik zyskuje dodatkowy bonus w postaci Internetu wielkości 6, 7 lub 50 GB, który włącza się w momencie aktywacji i jest ważny przez kolejnych 14 dni. Zaletą są niskie stawki za połączenia i SMS-y do wszystkich, a także możliwość korzystania z usług w roamingu UE. ORANGE FREE zapewnia maksymalną swobodę wyboru niezbędnych usług, w postaci pakietów cyklicznych, jak i jednorazowych. Jest propozycją dla młodzieży, dzieci, a także dorosłych, poszukujących rozwiązań na każdą kieszeń.

Oferta Rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci + pakiet Internetu (15 GB i 25 GB) Starter dla nielubiących ograniczeń.

Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, dostępne od 12 zł. Propozycja atrakcyjna, zawierająca dodatkowe bonusy w postaci pakietu internetowego, idealnego dla miłośników surfowania w sieci. Dodatkowo cała gama usług dostępnych od 3 zł – zarówno jednorazowych, jak i cyklicznych. Co więcej, rozwiązanie obejmuje również niskie stawki za roamingu do UE. Idealna propozycja nie tylko na wakacje, dla wszystkich chcących dowolnie modyfikować swoje usługi w wybranym momencie.

Konto ważne rok Orange

Będąc Klientem Orange, korzystając z dowolnej taryfy, masz możliwość wydłużenia ważności konta do roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoje konto zostanie dezaktywowane. Aby aktywować usługę Konto ważne Rok, wyślij SMS o treści START na numer telefonu 8002.

Uwaga: Usługa Konto ważne rok jest darmowa dla Klientów, którzy korzystają z Orange na kartę minimum 93 dni. Jeśli masz konto na kartę w Orange przez krótszy okres czasu, zapłacisz 3 zł za włączenie usługi.

Konto ważne rok w Orange nie może być aktywowane przez posiadaczy usługi Extra Numer czy Zetafon.